پای وزیر رفاه به محله هرندی باز شد وزیر کار گفت: ما باید معتادان را توانمند کنیم تا چرخه بازگشت آنها به زندگی کامل شود. در این زمینه نیز با بهزیستی و شهرداری نیز در بحث مهارت آموزی برنامه های ویژه ای را طراحی خواهیم کرد.
استقرار ایستگاه سیار مشاوره در تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت: برای مسائل مشاوره ای در حوزه های انتظامی، خانوادگی و تربیتی ۴ دستگاه اتوبوس سیار در محلات شمال، جنوب، شرق و غرب پایتخت در خیابان ها و مراکز پر تردد حضور دارند.
فعالیت ˝تاکسی گردشگری˝ در تهران مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: با همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران، برنامه هایی برای ایجاد و راه اندازی ˝تاکسی گردشگردی ˝در دستور کار داریم.
دیدار نوروزی با «اقاقیا» در باغ گیاهشناسی باغ ملی گیاه شناسی مکانی است که در آن مجموعه ای از گیاهان بومی‌و غیر بومی‌در فضای باز و در گلخانه‌ها کشت می‌شوند و نقش مهمی‌در زمینه‌های مختلف تحقیقاتی از جمله علوم گیاهی و باغبانی، آموزش عمومی‌و آشنا...
استقبال خوب شهروندان از پدیده تهران گردی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با تاکید بر آغاز به کار تورهای تهران‌گردی از روز جمعه، گفت: تنها در این روز ۸۰۰ تماس با سامانه ۱۳۷ برای ثبت نام در تورهای تهران گردی ثبت شده است و این موضوع نشان از است...
برپایی ۱۰۰ ایستگاه گردشگری در شهر تهران مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: شهرداری تهران با برپایی ۱۰۰ ایستگاه گردشگری در شهر تهران به استقبال مسافران نوروزی شهر تهران رفته است.
باغ‌ موزه مینیاتور تهران باغ موزه مینیاتور تهران یکی از جاذبه‌های گردشگری نسبتاً جدید در تهران است که متأسفانه به دلیل تبلیغات کم و نامناسب، کمتر شهروندی در پایتخت حتی اسم آن را شنیده است.
اجرای برنامه‌های نوروزی در شرق پایتخت معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: شهرداری منطقه ۱۳ با ده‌ها عنوان ویژه برنامه شرق پایتخت تحت عنوان ˝سرخه‌حصار قطب گردشگری شرق تهران˝ میزبان شهروندان و مسافران نوروزی است.
کمبود سرویس بهداشتی در تهران سرویس های بهداشتی استاندارد این روزها از مهمترین بخش‌های معماری مبلمان شهری است و به یک نیاز تبدیل شده است.
اراضی عباس‌آباد مقصد نخست گردشگران تهران مدیرعامل منطقه گردشگری اراضی عباس آباد از اجرای برنامه «عید شرقی» ویژه نوروز ۱۳۹۷ با محوریت خانواده خبر داد و ابراز امیدواری کرد عباس آباد به مقصد نخست گردشگری در ایام نوروز تبدیل شود.
معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تهران گردشگرانی که در تعطیلات نوروز به تهران سفر کنند می‌توانند با ۴۰ تا ۵۰ درصد تخفیف در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمان‌پذیر‌ها و زائرسرا‌های این شهر اقامت کنند.
فعالیت ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران بر لزوم توسعه مشاغل خانگی با محوریت زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.
توجه به انضباط و قانونمندی در تهران شهردار تهران گفت؛ یکی از این مولفه هایی که در بررسی زیست پذیری شهرها مورد توجه قرار می گیرد، انضباط و قانون مندی است.
جزئیات استعفای شهردار تهران یک عضو شورای شهر تهران جزئیات جلسه سه ساعته اعضای شورای شهر در خصوص استعفای شهردار را تشریح کرد.
١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در پایتخت ٢٠ نقطه ساماندهى موقت دستفروشان و ١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در طرح برقرارى انضباط شهرى ویژه ایام پایان سال (طرح استقبال از بهار) تعیین شد.
صفحه 5 از 136  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر