افزایش احساس امنیت شهروندان تهرانی در نوروز امسال پلیس پایتخت با برنامه ریزی و به کارگیری صد درصدی ظرفیت های خود خدمات شایسته به هموطنان ارائه داده و توانست در قالب اجرای طرح های امنیتی خدمات مناسب به شهروندان ارائه دهد.
تهرانی ها در صدر اختلالات روانی سخنگوی وزارت بهداشت به تشریح میزان اختلال روان در استانهای مختلف کشور از جمله تهران پرداخت و گفت: تهرانی ها در صدر اختلال روان در کشور هستند.
نیاز شهر تهران به ١٣هزار كلاس درس استاندار تهران از نیاز شهر تهران به ١٣هزار كلاس درس خبرداد و گفت:عمده این نیاز به كلاس درس در مناطق ١تا٦ و نیز مناطق ٢١و٢٢ می باشد.
تهران امن‌تر می‌شود با افزایش کلانتری ها شاهد کاهش بیشتر آمار جرم، جنایت و سرقت در تهران خواهیم بود.
اداره کردن تهران شوخی پذیر نیست عضو سابق شورای شهر تهران ضمن تاکید بر اینکه اوضاع شورا و شهردار تهران عادی نیست،گفت: اداره کردن شهری چون تهران به هیچ وجه شوخی پذیر نیست.
بررسی چالش‌های منطقه ۱۶ درنشست شورایاران منطقه ۱۶ با رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران چالش های منطقه ۱۶ مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی انتقال پایتخت اداری از تهران عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بیان کرد: بحث انتقال پایتخت اداری از سال ۱۳۶۸ در تهران مطرح شده و باید هرچه سریعتر تصمیمات لازم برای نتیجه‌گیری آن اتخاذ شود.
تریاک در رأس کشفیات پلیس در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: تریاک همچنان بالاترین حجم کشفیات پلیس در تهران را به خود اختصاص داده است.
بررسی نرخ کرایه تاکسی تهران در شهرداری رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران باتاکید بر اینکه تا کنون برای افزایش نرخ بلیت اتوبوس پیشنهادی از سوی شهرداری تهران به شورای شهر ارائه نشده است، افزود: بررسی کارشناسی نرخ تاکسی در شهرداری...
تهران به کلانتری جدید نیاز دارد رییس پلیس تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای امنیت باید 40 کلانتری در تهران اضافه شود.
ذرات معلق خطرناک‌ترین آلاینده تهران در کلانشهر تهران آلاینده‌های ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون و ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون pm۱۰ در شرایط نامطلوبی قرار دارند و نقش مهمی در آلودگی هوای تهران در سال‌های ۹۵ و۹۶ داشت.
نرخ گذاری کرایه تاکسی بر اساس مدل ریاضی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران گفت؛ امسال پیشنهاد ما به شورا در خصوص افزایش نرخ ها بر اساس روش های دقیق، علمی، مدل ریاضی و اقتصادی است و اینکه براساس شرایط خطوط نرخ گذاری ها فرق می...
پای وزیر رفاه به محله هرندی باز شد وزیر کار گفت: ما باید معتادان را توانمند کنیم تا چرخه بازگشت آنها به زندگی کامل شود. در این زمینه نیز با بهزیستی و شهرداری نیز در بحث مهارت آموزی برنامه های ویژه ای را طراحی خواهیم کرد.
استقرار ایستگاه سیار مشاوره در تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت: برای مسائل مشاوره ای در حوزه های انتظامی، خانوادگی و تربیتی ۴ دستگاه اتوبوس سیار در محلات شمال، جنوب، شرق و غرب پایتخت در خیابان ها و مراکز پر تردد حضور دارند.
فعالیت ˝تاکسی گردشگری˝ در تهران مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: با همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران، برنامه هایی برای ایجاد و راه اندازی ˝تاکسی گردشگردی ˝در دستور کار داریم.
صفحه 4 از 136  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر