اسکان ۲هزار مددجو در ۱۶مددسرای پایتخت با توجه به برودت هوای تهران، بیش از ٢٠٠٠ مددجو در ١٦ مددسرای شهر اسکان داده شدند.
رَک‌های هوشمند تهران در انتظار دوچرخه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ارائه برنامه‌های جدید برای بازتعریف روند استفاده از دوچرخه خبر می‌دهد که باید دید این رک‌ها آیا به کاربری اصلی خود برمی‌گردند.
نقش مبلمان شهری در روح و روان شهروندان تهرانی عصبی، تندخو بودن و فقدان آرامش در میان شهروندان، ریشه ای عمیق در طراحی های شهر دارد.
تراکم فروشی تهران را زندان کرده است یک مدرس دانشگاه با انتقاد از تراکم فروشی بی رویه در مناطق یک و 22 تهران گفت: شهر در بین انبوهی از ساختمان های بلند مرتبه محصور شده و جلوی جریان هوا از شمال و غرب گرفته شده است.
اختلاف نظر پلیس پایتخت با شهرداری تهران دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت؛ بررسی گره‌های ترافیکی از سوی پلیس راهور ارائه شده است، و معاونت حمل و نقل و ترافیک موافق مصوبه شدن این موضوع نیست؛ زیرا معتقد است بررسی گره‌های ترافیکی و رف...
سرمایه میلیاردی در جنوب تهران خاک می‌خورد نمایشگاه شهر آفتاب برای انتقال نمایشگاه‌ها از سئول و کاهش ترافیک ساخته شد اما همچنان شاهد برگزاری نمایشگاه‌ها در مکان قبلی هستیم.
طرح بی سرانجام کاهش خطرپذیری پایتخت در شورای دوم و سوم طرح کاهش خطرپذیری شهر تهران دنبال می شد که این طرح عملا متوقف شده است.
آمار عجیب قهوه‌خانه‌های غیرمجاز در تهران اخبار مربوط به تعطیلی قهوه خانه ها به ویژه قهوه خانه های غیرمجاز چند سالی است گاهی ناگهان در رسانه ها پررنگ می شود و به همان سرعت بار دیگر به سمت سردی و خاموشی می رود.
زندگی ۱/۵ میلیون نفر در منطقه ۲۲ و حاشیه تهران عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با تاکید براینکه وزارت راه و شهرداری طرح جامعی برای احیاء‌ بافت های فرسوده تهران باید تدوین کنند، گفت:‌ ۱.۵میلیون نفر در منطقه ۲۲ و حاشیه تهران زندگی می کنند.
روایت والدین از فرسودگی مدارس فرزندشان تهران را همه با امکاناتش می‌شناسند شاید به همین دلیل است مدارس فرسوده و ناامنش جدی گرفته نمی‌شوند، پایتخت ایران دارای ۷۰۰ مدرسه فرسوده و ناامن است که باید همچنان پابرجابایستند و پذیرای دانش‌آموزان با...
فقر حمل و نقل عمومی در غرب پایتخت دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از تشکیل کارگروه بازدید از خطوط مترو خبر داد و گفت : وضعیت غرب پایتخت از لحاظ حمل و نقل عمومی مناسب نیست .
شریان‌های امدادی تهران ناایمن دربرابر زلزله رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: برابر گزارش ارائه شده از سوی «جایکا»ی ژاپن در تحقیقاتی که برای کلانشهر تهران از سال ۷۹ انجام داده است، ۷۰ درصد ساختمان‌های آتش‌نشانی...
رشد قارچ گونه کودکان کار در تهران طرح جمع آوری کودکان کار شکست خورد تا خیابان‌های شهر تهران شاهد رشد قارچ گونه این کودکان باشد.
توهم‌زایی "دستمال" تا۸۰ برابر بیشتر از حشیش سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر هشدار داد: مخدر "دستمال" مرطوب بین ۲۰ تا ۸۰ برابر حشیش قوی‌تر است به همین علت اثرات و توهم‌زایی که ایجاد می‌کند، در مدت کوتاه‌تری افراد را به سمت مرگ می‌برد.
عوارض حمل و نقل شخصی در تهران پایین است معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: علت اینکه ماشین شخصی در تهران زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیمی از سفرهای درون شهری توسط خودروهای شخصی انجام می‌شود این است که عوارض حمل و نقل شخصی ما د...
صفحه 4 از 128  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر