افزایش سرعت تولید آسیب های اجتماعی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .
استقرار مدیریت سبز در تعدادی از مدارس پایتخت مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در آموزش و پرورش، تولی‌گری ساخت مدارس سبز به سازمان نوسازی مدارس سپرده شده است، گفت: قصد داریم در تهران ابتدا یک مدرسه را بر مبنای اصول مدیریت سبز طراحی ک...
زندگی ۴ میلیون و سیصدهزار حاشیه‌نشین در پایتخت عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، حضور۴.۳ میلیون حاشیه‌نشین در پایتخت را بزرگترین تهدید برای کشور دانست که راه برون‌رفت از آن نیز برنامه‌ریزی برای عملیاتی کردن طرح بازآفرینی شهری است.
۹ چالش ترافیکی پایتخت قرار است تهران با برنامه ای اداره شود که شهردار در صحن شورا ارائه کرد و وعده اش تحقق «شهری زیست‌پذیر، شهروند مشارکت پذیر» بود؛ در این برنامه راهکارهایی برای حل مشکل ترافیک نیز ارائه شده است.
آغاز فاز دوم نظارت پروژه‌های ترافیکی در تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز دور دوم بررسی مشکلات پروژه‌های حمل و نقلی مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد.
تهران روی ۸ گسل قرار دارد رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه فقط ۱۵ درصد درمقابل زلزله آمادگی داریم، گفت: تهران روی ۸ گسل است و ممکن است هرلحظه حادثه‌ای در تهران رخ دهد.
تعیین تکلیف پروژه‌های بدون اولویت تهران معاون نظارت شورای شهر تهران از اولویت بندی پروژه‌های عمرانی پایتخت خبر داد.
تهرانگردی در خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ مسجدجامعی به همراه تیم تهرانگردی این هفته از خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ و همچنین تصفیه خانه‌های آب بازدید کرد.
کارگاه های کودکان کار در مناطق تهران نگاه به کودکان کار و خیابان تغییر کرده و دیگر کمتر کسی آنها را بخشی از باندهای بزهکاری می‌دانند که باید از سطح شهر محو شوند. در پژوهش یک نهاد مطالعاتی تمام چالش این کودکان شناسایی شده است.
راه اندازی پاتوق های «گفت و گو˝ در تهران معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای برنامه «گفت وگو در شهر» در ۲۲ بوستان پایتخت خبر داد.
ساماندهی دستفروشان اطراف تئاتر شهر دو عضو شورای شهر تهران بر ساماندهی دستفروشان اطراف فضای فرهنگی میراثی تئاتر شهر تاکید کردند.
فعالیت شورایاریها در تهران قانونی شود یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تعیین جایگاه قانونی شورایاری‌ها، گفت: مجلس باید با طرحی دو فوریتی هر چه زودتر جایگاه قانونی شورایاری‌ها را مشخص کند.
حوادث آسانسور در هنگام قطعی برق سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توصیه‌هایی را در مورد ایمنی استفاده از آسانسور به خصوص هنگام قطعی‌های برق که این روزها بیشتر شده و از سوی اداره برق نیز اعلام می‌شود، ارائه کرد.
ایجاد قطب گردشگری در اطراف تهران عیسی فرهادی گفت: منطقه سولقان یکی از مناطق بکر و خوش آب و هوای شهر تهران است که روستاهای سرسبزی دارد.
آزار و اذیت جنسی دختر به بهانه ازدواج معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوء استفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.
صفحه 3 از 139  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر