افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در تهران فرماندار تهران درباره افزایش تعداد متکدیان در سطح شهر تهران و تغییر چهره دوباره شهر گفت: با توجه به سردی هوا و اینکه طرح جمع‌آوری تقریبا ادامه دارد چهره شهر به حالت اولیه بازنگشته، به غیر از برخی چهار...
بهره گیری از ظرفیت های سمن ها در حوزه اجتماعی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت؛ مفتخریم که با بهره گیری از ظرفیت های NGO ها در حوزه اجتماعی و محیط زیستی توانسته ایم ضمن توانمند سازی تشکل های غیردولتی، شبکه ای گسرتده از فعالان اجتماعی...
قطع ۲۸۹ اصل درخت در سعادت‌آباد تهران رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از قطع ۲۸۹ اصل درخت در منطقه سعادت‌آباد خبر داد و گفت: این اتفاق در زمین‌هایی رخ داده که مالک آن بنیاد شهید است.
تولید روزانه ۸ هزار تن زباله خانگی در تهران رئیس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: بیش از ۳۰ درصد زباله‌های تهران ظرفیت تبدیل به انرژی الکتریکی دارد.
مناطق ۱ و ۲ تهران دارای بیشترین نرخ «طلاق» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رابطه خطی بین فقر و حاشیه‌نشینی را نادرست دانست و اظهار کرد: در تهران بیشترین نرخ طلاق مربوط به مناطق یک و دو هستند.
کاستی‌های پایتخت در برابر زلزله اعلام شود مشابه زلزله کرمانشاه می‌تواند در تهران نیز اتفاق بیفتد و گسل‌های پایتخت می‌توانند قدرت تخریبی بیشتری در صورت لرزش ایجاد کنند.
برگزاری جشن یلدا برای کارتن‌ خواب‌های تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری جشن یلدا برای 3000 کودک محروم پایتخت خبر داد.
با دستفروشان چه باید کرد؟ رئیس هیات‌امنای مرکزی بازار تهران تاکید کرد: حدود چند میلیون ایرانی به واسطه شرایط بد اقتصادی مجبور به دستفروشی شده‌اند و برای ساماندهی این بخش باید راهکاری انسانی پیدا کرد.
عوامل مهم در آلایندگی شهر تهران از مجموع ذرات معلق تولیدی در شهر تهران، ۲۳ درصد سهم کامیون‌ها، چهار درصد سهم مینی بوس‌ها، ۱۲درصد سهم اتوبوس‌های شرکت واحد و ۱۸ درصد سهم سایر اتوبوس‌ها است. از این رو با توجه به دیزلی بودن ناوگان‌های ی...
سرمایه اجتماعی تهران در حال افت است با حضور استاندار و فرمانداران تهران، ری و شمیرانات و همچنین تعدادی از اعضای شورای شهر جلسه‌ای برای طرح و بررسی مسائل تهران در ساختمان استانداری برگزار شد.
بخش عمده‌‌ای از فاضلاب تهران تسویه شده است استاندار تهران گفت؛ انتقال لوله آب از طالقان به تهران سالیان سال است که انجام شده و باید هر چه زودتر با توجه به فرسودگی یک خط دومی هم راه اندازی شود که در صورتی که مشکلی پیش آمد از خط دوم لوله آب از ط...
بهینه سازی و توسعه انرژی‌های نو در تهران عضو شورای شهر تهران گفت: بهینه سازی و توسعه انرژی‌های نو و تجدید پذیر، ایجاد تحول در مدیریت و ارائه رویکردهای مفید در حوزه مدیریت شهری از دیگر رویکردهای کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری است.
طلاق صوری برای دریافت مستمری مدیر اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران گفت: طلاق های صوری برای برقراری مستمری، علاوه بر هزینه های مالی که بر سازمان تحمیل می کند، تاثیر منفی نیز بر روی جامعه گذاشته است.
شناسایی ۲۲ آسیب اجتماعی تهران توسط بسیج فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) با اشاره به شناسایی ۲۲ آسیب اجتماعی در پایتخت توسط سپاه و بسیج گفت: این آسیب ها شناسایی شده و از شما برای کمک به حل آنها یاری می خواهیم زیرا باید برای حل مشکلات اج...
شناسایی ۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در تهران در یازدهمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران، ایمنی ساختمان های عمومی تهران بررسی شد.
صفحه 3 از 128  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر