ضرورت آموزش کار تشکیلاتی به جوانان رئیس سازمان جوانان هلال احمر انفعال را آفت جوانی دانست و گفت: در فعالیت هایی که انجام می دهیم منفعل نباشیم و به دنبال رقابت سالم و منطقی باشیم.
پایان شرارت‌های ۲۳۸ اوباش‌گر تهران فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۲۳۸ تن از اراذل و اوباش و مزاحمین شهروندان در پایتخت خبر داد.
ساماندهی اوقات فراغت شهروندان تهرانی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ویژه برنامه‌های شهرداری در تابستان 97 را تشریح کرد.
مجتمع فوریت‌های اجتماعی تهران مجتمع فوریت‌های اجتماعی تهران در آینده نزدیک با حضور مقیمی استاندار تهران و افشانی شهردار تهران افتتاح خواهد شد.
زندگی شبانه در تهران تعطیل است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران معتقد است تهران یک سوم از زمان خود را در خاموشی به سر می برد و باید برای استفاده از فرصت شب های تهران برنامه ریزی شود .
تغییر در ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی جزئیات تغییر ساعت کاری اتوبوس‌های پایتخت از شنبه (۱۶ تیرماه) تا پایان زمان بخشنامه استانداری را تشریح کرد.
بررسی موضوع نامگذاری خیابان‌های تهران در نشست «نامگذاری اماکن و خیابانهای تهران، سلیقه ای، علمی یا مردمی» پروژه تازه اتمام یافته مطالعه نامگذاری اماکن شهر تهران و موضوع نامگذاری خیابانهای تهران مورد بحث قرار گرفت.
اجرای برنامه های فرهنگی رایگان در تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه برای اجرای همه برنامه‌های تابستان مبلغی از خانواده‌ها دریافت نخواهد شد گفت: تمامی برنامه‌های در نظر گرفته شده به صورت رایگان و در سطح 22 منط...
توزیع ناعادلانه فضاهای فرهنگی در تهران معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر شهر تهران دارای ۳۵ فرهنگسرا، ۴۰ سالن سینما، ۱۳۵ سرای محله و ۶۰ خانه فرهنگ احداث شده است که با زندگی مردم هیچگونه نسبتی نداشته و تنها برخی ...
کمبود سوله های مدیریت بحران در تهران استاندار تهران گفت؛ در حوزه امداد و نجات، مسئولیت بر عهده سازمان هلال احمر است.
نهاد شورایاری با بحران حقوقی مواجه است سخنگوی شورای شهر تهران گفت: نهاد شورایاری ها با بحران حقوقی مواجه است بر همین اساس صحبت های زیادی در کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران انجام شد و نتیجه صحبت ها به یک گزارش تبدیل شد و همچنین مسیری ...
اوضاع نامناسب مدارس پایتخت رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: کمبود مدرسه در منطقه ۲۲ تهران مشکلی جدی است و تا سال‌های آینده ۵۰۰ هزار نفر در این منطقه ساکن خواهند شد که فقط ۱۰ مدرسه داریم.
توسعه فضای بازار خرید و فروش پرندگان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از توسعه فضا و خدمات بازار خرید و فروش پرندگان خبر داد.
تهران، دستگاه «آرزوساز» ایران! مسئولان و دست‌اندرکاران پایتخت کاملا موفق شده‌اند؛ تهران بر مبنای مصرف، توانسته خود را به جایگاه «آرزوساز» برای غیرتهرانی‌ها ارتقا دهد.
فعالیت های موازی در سراهای محله در تهران رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت؛ هم اکنون بسیاری از سرای محلات با فعالیت‌های کاملاً ناهمخوان و به دور از اهداف اجتماعی مدیریت شهری دایر می‌باشند و معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران به عنوان د...
صفحه 3 از 138  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر