مردم در زمینه تفکیک زباله از مبدا کمک کنند مدیرعامل سازمان مدیریت و پسماند شهرداری تهران گفت؛از مردم می خواهیم در زمینه تفکیک زباله از مبدا کمک کنند تا بتوانیم این طرح را به درستی در تهران اجرایی کنیم.
افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در تهران فرماندار تهران با اشاره به افزایش ظرفیت معتادان متجاهر از ۳۵۰۰ نفر به ۱۰۰۰۰ نفر در استان تهران طی پنج سال گذشته، از الزام افزایش ۳۰۰ نفری هریک از شهرستان‌های استان تهران برای نگهداری معتادان متجاهر خب...
واگذاری مدیریت شهرداری ناحیه به زنان در تهران شهردار تهران بر حضور بیشتر زنان در مناصب مدیریتی در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: انشاءالله تا سه ماه آینده مدیریت حداقل ۲۲ ناحیه شهرداری به زنان واگذار خواهد شد زیرا تجربه نشان داده زنان در مدیریت شهر...
توزیع کالا در ساعات صبحگاهی تهران ممنوع شد قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: بنابر مصوبه شورای عالی ترافیک در 2 هفته نخست مهر توزیع کالا بین ساعت 6 الی 9 صبح در پایتخت ممنوع است.
شناسایی 6000 قطعه باغ در شهر تهران معاون شهرسازی شهرداری تهران از تعیین تکلیف باغات مجهول‌المالک در پایتخت خبر داد.
افزایش غلظت آلاینده ازن در پایتخت مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در تهران طی امروز، از سالم بودن کیفیت هوای پایتخت خبر داد.
برگزاری طرح حیاط شبانه در تهران رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از موافقت و تایید نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم‌های حیاط شبانه در سطح تهران خبر داد و گفت: در فاز اول این طرح در باغ‌موزه دفاع مقدس و همچنین در منطقه ۲۲ در حال انجام اس...
پرداخت هوشمند کرایه‌های تاکسی در تهران مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت : برای تعیین نحوه پرداخت کرایه تاکسی در پایتخت دو گزینه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیش‌روی تاکسیرانی است .
کاهش آلودگی صوتی در تهران رفع ایرادات قانونی و موانع اجرایی کاهش آلودگی صوتی تهران در دستور کار کمیته کاهش آلودگی صوتی قرار گرفت .
مساجد مهمترین عرصه ظهور و بروز هنر اسلامی نشست نقش مساجد در محور محلات با تاکید بر ظرفیت های دین اسلام و تقویت حضور خانواده ها برگزار شد.
دستگیری موتورسواران هنجارشکن در شمال پایتخت سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری موتورسواران هنجارشکن شمال پایتخت خبر داد.
دستگیری ۵۵۵ سارق و مالخر در پایتخت رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۵۵۵ سارق و مالخر در تهران در قالب اجرای طرح رعد ۱۴ خبر داد.
اجرای طرح دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی طرح استفاده از دوچرخه های هوشمند در ۲۱۷ شهر دنیا به عنوان راهکاری برای برون رفت از آلودگی هوا و ترافیک اجرا می شود، موضوعی که می تواند در کلانشهرهای کشور هم فرهنگسازی و اجرا شود.
افزایش سرعت تولید آسیب های اجتماعی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .
استقرار مدیریت سبز در تعدادی از مدارس پایتخت مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در آموزش و پرورش، تولی‌گری ساخت مدارس سبز به سازمان نوسازی مدارس سپرده شده است، گفت: قصد داریم در تهران ابتدا یک مدرسه را بر مبنای اصول مدیریت سبز طراحی ک...
صفحه 2 از 139  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر