بهره برداری از 19 پروژه عمرانی در بخش آفتاب فرماندار تهران از موافقت دولت با تشکیل 22 اداره کل نمایندگی در سطح مناطق 22 گانه تهران برای کلیه دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: انتخابات شورای شهر ری باید جداگانه برگزار شود، مگر اینکه خلاف آن ابلاغ...
حکمرانی پارکبانان بر خیابان های تهران آمدند تا گره گشا مشکلات پارک های حاشیه ای باشند اما حالا خودشان مشکل ساز شده اند!
برگزاری جلسه با قالیباف برای ایجاد همگرایی میان شورایاری و مدیران محلات رییس شورای اسلامی شهر تهران خواستار تقویت حضور شورایاری‌ها در مدیریت محله شد و گفت: باید جلسه‌ای در این باره با شهردار تهران برگزار کنیم تا درباره وظایف مدیران محلات و نحوه تعامل آنها با شورایاری‌ها ت...
رفع انسداد تقاطع جمهوری – نوفل لوشاتو تا پایان سال جانشین رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در محدوده چمران به سمت نمایشگاه بین المللی خبر داد.
ترمینال غرب تهران تعطیل می‌شود رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را اعلام کرد.
TBM خط 3 مترو تهران با موفقیت از زیر خط 2 عبور کرد مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: برای نخستین بار در کشور دستگاه حفار اتوماتیک (TBM) از زیر یک خط در حال بهره برداری مترو با موفقیت عبور کرد.
راه‌اندازی 5 خانه دوچرخه تا 22 بهمن ماه در مرکز تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 با اعلام اینکه پنج خانه دوچرخه تا 22 بهمن ماه جاری در منطقه به بهره برداری می رسد گفت: این خانه های دوچرخه با هدف توسعه حمل و نقل پاک و سالم و تشویق شهروندان ب...
تهرانی‌ها تا می‌توانند نفس بکشند! نماینده شهرداری تهران در کمیته اضطرار آلودگی هوا با اشاره به این که تهرانی‌ها روز جمعه سومین روز هوای پاک خود را در سال جاری تجربه کرده‌اند از تمامی بیماران قلبی و ریوی، کودکان و خردسالان و سایر گروه‌...
آغاز به کار اتوبوس های تک کابین سامانه دو به جای اتوبوس های برقی از این پس اتوبوس های تک کابین سامانه دو به جای اتوبوس ها برقی در محدوده میدان خراسان، میدان راه آهن خدمات رسانی خواهند کرد.
بافت های فرسوده تهران رکود‌دار ثبت پروانه شد مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: میزان پروانه های ساختمانی صادر شده برای بافت های فرسوده استان تهران بیش از 25 درصد بوده است.
معرفی منطقه یک به عنوان میزبان کانون سلامت و پزشکان محله معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه یک گفت: در جشنواره سلامت محله که برای اولین بار در سطح شهر تهران برگزار می شود، منطقه یک به عنوان میزبان کانون سلامت و پزشکان محله معرفی شده است.
پایتخت نشین ها دیگر نگران جای پارک نباشند استفاده شهروندان از وسایل نقلیه نیز جزء لاینفک زندگی آنهاست که با استفاده از این وسایل نقلیه نیاز پایتخت به پارکینگ های عمومی را گسترش می دهد.
چالش های بازار بزرگ تهران فراتر از انتظار مشاوره عالی شهردار منطقه 12، از وجود چالش ها و موانع بسیار در ساماندهی، بازسازی،نوسازی در بحث بهبود بازار بزرگ تهران خبرداد.
ایمن سازی و نورپردازی پل های عابر پیاده شمالغرب تهران معاون حمل و نقل و ترافیکی شهرداری منطقه دو تهران گفت: بر این اساس، نورپردازی وایمن سازی پل های عابر پیاده شمالغرب تهران در حال انجام است.
توزیع شیر در بین دانش آموزان شهر تهران سید علی یزدیخواه گفت: اعتبار 131 میلیارد ریالی توزیع شیر در بین دانش آموزان شهر تهران اختصاص یافته است.
صفحه 136 از 139  اول  قبلی   130    131    132    133    134    135    136    137    138    139   بعدی