مصوبه ضابطه‌مند شدن گودبرداری هنوز به فرمانداری ارسال نشده است رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مصوبه« ارتقای ایمنی تخریب و گودبرداری ساختمان در شهرتهران» هنوز به فرمانداری ارسال نشده است، گفت: پس از 15 روز از ابلاغ این مصوبه شهرداری موظف به اجرای آن است.
پلیس با اعمال قانون به استقبال مسافرین پایتخت می رود جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال قانون مسافران تهرانی در قبل از ساعت 19 خبر داد.
تهران فردا تعطیل نیست / صدور مجوز فعالیت کارخانجات آلاینده از روز دوشنبه معاون عمرانی استانداری تهران از صدور مجوز برای فعالیت کارخانجات آلاینده از روز دوشنبه خبر داد و گفت: تهران فردا تعطیل نیست.
آمیختگی شهرک های جدید صنعتی با انرژی پاک جلوگیری از احداث شهرک های صنعتی آلاینده در حریم شهر تهران باید به گونه ای باشد تا قبل از ایجاد، ساماندهی شوند تا استفاده از انرژی های پاک بتواند جایگزینی مناسب در طرح شهرک های صنعتی در حال ساخت باشد.
مسجد جامعی: کلیت نگهداری برج آزادی باید برعهده مدیریت شهری باشد عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، فقدان مدیریت یکپارچه شهری را عامل برخی ناهماهنگی‌ها در نگهداری برج آزادی دانست و گفت: کلیت نگهداری این برج باید بر عهده مدیریت شهری باشد.
آمادگی کامل ناوگان اتوبوسرانی تهران برای جابجایی مسافران در روزهای آلوده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آمادگی کامل این ناوگان برای سرویس دهی به مردم در روزهای آلوده خبر داد.
فردا، ‌آلودگی در تهران اوج می‌گیرد استاندار تهران گفت: اوج آلودگی هوای تهران روز شنبه است و این وضع تا عصر یكشنبه ادامه دارد اما هنوز درباره تعطیلی روز یکشنبه به جمع بندی نرسیده‌ایم.
دیوارنویسی برای انجام امور تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع شد دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: بر اساس قانون، دیوارنویسی برای انجام امور تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع است.
شناسایی 21 نقطه جمعیتی منفصل در پایتخت بر اساس مصوبه شورای عالی شهر سازی، شهرداری تهران مکلف است برای 21 نقطه جمعیتی واقع در حریم،‌به عنوان نقاط منفصل جمعیتی، طرح تفصیلی و جامع تهیه کند.
590 زلزله امسال تهران را لرزاند/ خطوط انتقال بنزین فرسوده است رئیس شورای مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه 590 زلزله از ابتدای سال تاکنون استان تهران را لرزانده است، گفت: قریب به 205 زلزله کمتر از 2 ریشتر بوده است.
ساماندهی محله هرندی قائم مقام شهرداری منطقه 12 از نیازسنجی و ساماندهی محله هرندی با شناسایی نقاط ضعف و قوت این محله خبر داد.
پیاده راه خیابان 17 شهریور دوباره به خیابان تبدیل شد! خیابان 17 شهریور که چندی پیش شهرداری آن را به پیاده راه تبدیل کرده بود امروز شاهدیم که بخشی از این پیاده راه به خیابان تبدیل شده است.
صفحه 136 از 136  اول  قبلی   127    128    129    130    131    132    133    134    135    136