تصرفات غیرقانونی شهرداری تهران در ری را از مجاری قانونی پیگیری می‌کنیم استاندار تهران با بیان اینکه تصرفات غیرقانونی شهرداری تهران در شهرستان ری را که همچنان ادامه دارد از طریق مجاری قانونی پیگیری می‌کنیم، گفت:‌ منتظر دعوت دیوان عدالت اداری برای بررسی بیشتر هستیم.
هوای تهران باز هم آلوده شد / منطقه 16 آلوده ترین و 15 سالم ترین مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شاخص آلودگی های تهران نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
ایمنی شبکه گاز شهری در برابر زلزله تامین می‌شود برنامه‌های اجرا شده و در دست اجرای شرکت ملی گاز استان تهران برای تامین ایمنی این شبکه در نشست مشترک این شرکت با مدیران سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تشریح و اعلام شد.
دو باغ خسروشاهی و امیر سلیمانی به عنوان قطب گردشگری و مذهبی در می آیند معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: با تملک دو باغ خسروشاهی و امیر سلیمانی در سال 91، این دو باغ به عنوان دو قطب گردشگری و مذهبی در می آیند.
برج آزادی قربانی می‌شود تا برج میلاد اعتبار یابد! شاید وقتی «حسین امانت» در 24 سالگی برج آزادی را در سال 1342 طراحی و در سال 1350 کار ساختش را تمام کرد و بعد از مدتی این سازه‌ی تاریخی به‌عنوان «نشانه‌ای از تمدن مدرن تهران در قرن بیستم» و «نخستین نماد...
مرحله سوم طرح برخورد با اراذل و اوباش تهران اجرا شد مرحله سوم طرح برخورد با اراذل و اوباش سطح تهران، توسط مأموران پلیس تهران بزرگ اجرا شد.
کمیته اضطراری آلودگی هوا تشکیل می‌شود با توجه به افزایش آلودگی هوای تهران، کمیته اضطراری امروز با حضور مسؤولان استانداری و سایر بخش‌ها تشکیل خواهد شد.
کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای پایتخت فردا برگزار می شود معاون استانداری تهران از برگزاری کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای پایتخت در روز دوشنبه خبر داد.
˝اعدام˝، ایستگاه پایانی زورگیران خشن پایتخت بالاخره پرونده زندگی دو زورگیر خشن پایتخت به ایستگاه پایانی رسید و صبح امروز(یكشنبه اول بهمن)با اجرای حكم اعدام، تصویر روشنی از سرانجام زورگیری و خشونت در برابر افرادی كه به هر دلیلی در این مسیر حركت ...
جرائم زورگیری و خفت‌گیری همچنان در حال کاهش هستند فرمانده انتظامی تهران از تشدید اقدامات پلیس انتظامی یاد کرد که موجب استمرار کاهش جرم در سطح کلانشهر تهران شده است.
اشتغال زایی بیشتر با شناسایی نقاط قوت و ضعف آموزش های مهارتی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران شناسایی چالش ها، فرصت ها، نقاط قوت و ضعف آموزش های فنی حرفه ای در ایران را به منظور دستیابی به اهداف توسعه کشور به ویژه در بخش اشتغال و تولید بسیار مهم خواند.
تفکیک منطقه‌ای اعضای شورای شهر شدنی است نایب رییس شورای شهر تهران، تفکیک منطقه‌ای اعضای شورای شهر را شدنی دانست و گفت: این اقدام یکی از پیش‌نیازهای مدیریت یکپارچه شهری است.
درختان پوست کلفتی که طاقت آلودگی هوای تهران را دارند مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با انتشار گزارشی از وضعیت گونه‌های گیاهی مقاوم به آلودگی اعلام کرد: درخت توت و درخت چنار دو گونه مقاوم به آلودگی هستند که در کاهش آلودگی هوای تهران نیز بسیار موثرن...
ایستگاه جماران چرا رها شده ؟! رئیس شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش شکیب در خصوص عملکرد مترو گفت: خط مترو ازگل تا مصلی بهتر است که زودتر تکمیل شود و کار ایستگاه متروی جماران انجام شود.
طرح تفکیک منطقه‌ای اعضای شورای شهر رد شد/«شوراهای محلات» تشکیل شود صرف‌نظر از بحث‌هایی که به دلیل طرح موضوع جدایی ری از تهران درباره انتخابات پیش‌روی شورای شهر مطرح شده است، این روزها زمزمه‌هایی از طرح «تفکیک منطقه‌ای اعضای شورای شهر تهران» هم در میان برخی از نمایندگ...
صفحه 136 از 138  اول  قبلی   129    130    131    132    133    134    135    136    137    138   بعدی