دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش مشهور تهران از صبح امروز فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش بنام جنوب شهر تهران در صبح امروز خبر داد.
چمران:انتخابات تهران و ری یکپارچه برگزار می‌شود برابر آخرین تصمیم‌گیری‌ها در این باره، مجمع نمایندگان تهران و کمیسیون اصل 90 رسما و کتبا اعلام کردند که این انتخابات باید به صورت یکپارچه برگزار شود.
شهرداری مستقل ری متوقف شد عضو شورای شهر تهران از توقف شهرداری مستقل ری خبر داد.
بهره برداری پروژه صدر – نیایش به تعویق افتاد شهردار تهران گفت: پروژه صدر – نیایش به علت تأخیر در ورود جرثقیل‌های غول پیکر فروردین ماه به بهره برداری می‌رسد.
تاکسیرانان هر 4 ماه یک بار معاینه فنی رایگان دریافت می کنند رئیس نوسازی سازمان نظارت بر تاکسیرانی گفت: به طور میانگین در سال سازمان نظارت بر تاکسیرانی 320 هزار تومان برای هر راننده تاکسی هزینه کرده تا در ماه 4 بار رایگان به معاینه فنی شهرداری تهران ببرند.
مصوبه ضابطه‌مند شدن گودبرداری هنوز به فرمانداری ارسال نشده است رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مصوبه« ارتقای ایمنی تخریب و گودبرداری ساختمان در شهرتهران» هنوز به فرمانداری ارسال نشده است، گفت: پس از 15 روز از ابلاغ این مصوبه شهرداری موظف به اجرای آن است.
پلیس با اعمال قانون به استقبال مسافرین پایتخت می رود جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال قانون مسافران تهرانی در قبل از ساعت 19 خبر داد.
تهران فردا تعطیل نیست / صدور مجوز فعالیت کارخانجات آلاینده از روز دوشنبه معاون عمرانی استانداری تهران از صدور مجوز برای فعالیت کارخانجات آلاینده از روز دوشنبه خبر داد و گفت: تهران فردا تعطیل نیست.
آمیختگی شهرک های جدید صنعتی با انرژی پاک جلوگیری از احداث شهرک های صنعتی آلاینده در حریم شهر تهران باید به گونه ای باشد تا قبل از ایجاد، ساماندهی شوند تا استفاده از انرژی های پاک بتواند جایگزینی مناسب در طرح شهرک های صنعتی در حال ساخت باشد.
مسجد جامعی: کلیت نگهداری برج آزادی باید برعهده مدیریت شهری باشد عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، فقدان مدیریت یکپارچه شهری را عامل برخی ناهماهنگی‌ها در نگهداری برج آزادی دانست و گفت: کلیت نگهداری این برج باید بر عهده مدیریت شهری باشد.
آمادگی کامل ناوگان اتوبوسرانی تهران برای جابجایی مسافران در روزهای آلوده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آمادگی کامل این ناوگان برای سرویس دهی به مردم در روزهای آلوده خبر داد.
فردا، ‌آلودگی در تهران اوج می‌گیرد استاندار تهران گفت: اوج آلودگی هوای تهران روز شنبه است و این وضع تا عصر یكشنبه ادامه دارد اما هنوز درباره تعطیلی روز یکشنبه به جمع بندی نرسیده‌ایم.
دیوارنویسی برای انجام امور تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع شد دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: بر اساس قانون، دیوارنویسی برای انجام امور تبلیغاتی در سطح شهر ممنوع است.
شناسایی 21 نقطه جمعیتی منفصل در پایتخت بر اساس مصوبه شورای عالی شهر سازی، شهرداری تهران مکلف است برای 21 نقطه جمعیتی واقع در حریم،‌به عنوان نقاط منفصل جمعیتی، طرح تفصیلی و جامع تهیه کند.
590 زلزله امسال تهران را لرزاند/ خطوط انتقال بنزین فرسوده است رئیس شورای مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه 590 زلزله از ابتدای سال تاکنون استان تهران را لرزانده است، گفت: قریب به 205 زلزله کمتر از 2 ریشتر بوده است.
صفحه 127 از 128  اول  قبلی   119    120    121    122    123    124    125    126    127    128   بعدی