تعیین تکلیف برای سازمان نگهداشت معابر پایتخت مدیرکل امور مجامع و شوراهای سازمان‌های شهرداری تهران گفت: تا پایان عمر این دوره مدیریت شهری در خصوص تشکیل سازمان نگهداشت معابر پایتخت تعیین تکلیف می‌شود.
صدرو 10 هزار آرم طرح ترافیک روزانه برای شهروندان مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: برای سال جاری نیز 10 هزار آرم طرح ترافیک روزانه برای تردد شهروندان در محدوده طرح ترافیک در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.
ساماندهی منطقه «مرتضی‌گرد» در سال جاری فرماندار تهران از ساماندهی منطقه «مرتضی‌گرد» که به صورت غیرمجاز ساخت و سازهایی در آن صورت گرفته و علی‌رغم قرار گرفتن در محدوده شهر، جزئی از حاشیه‌های تهران محسوب می‌شود، خبر داد و گفت: امسال یکی از بر...
حادثه ریزش ساختمان در شمال تهران بازهم ریزش ساختمان حادثه آفرید و در خیابان شریعتی تهران سه قربانی گرفت.
آماده باش نیروها تا 17 فروردین فرماندار تهران گفت:تخلفات گران‌فروشان در ایام نوروز فراموش نشده است و بعد از تعطیلات به شدت پیگیری و با مدیرانی که در نظارت‌های ایام عید کوتاهی کردند نیز برخورد می‌شود.
کیوسک های مطبوعاتی در انتظار تعویض سریال وعده‌های مکرر مسوولان شهرداری تهران درباره ساماندهی و تغییر سازه و نمای کیوسک‌های مطبوعاتی پایتخت از سال 87 آغاز شد. اما با گذشت پنج سال از آغاز اجرایی شدن این طرح، هنوز همان دکه‌های قدیمی با پی...
اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از شنبه جانشین رئیس پلیس راهور تهران با اعلام اتمام اعتبار آرم های طرح ترافیک سال 91 گفت: از روز شنبه تنها آرم های طرح ترافیک سال 92 اعتبار دارند.
عدم اجرای طرح ترافیک و زوج‌ و فرد تا شنبه رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه موج سوم بازگشت مسافران نوروزی آغاز می‌شود گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد تا 17 فروردین ماه در پایتخت اجرا نمی‌شود.
ترافیک سنگین در ورودی چیتگر و سرخه حصار جانشین راهور تهران بزرگ از وجود ترافیک سنگین در ورودی پارکهای چیتگر و سرخه حصار خبر داد.
ممنوعیت جابجایی مسافر توسط خودرهای حمل بار جانشین رئیس پلیس راهور تهران از استقرار نیروهای راهور در تفرجگاهها و ورودی و خروجی پایتخت از ساعت 5 صبح سیزدهم فروردین خبر داد.
آمادگی کامل بوستان های تهران در روز طبیعت مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران گفت : 2 هزار بوستان منطقه ای و فرامنطقه ای و جنگلی شهر تهران پذیرای شهروندان تهرانی در روز طبیعت خواهند بود.
اسکان موقت مهمانان نوروزی تهران معاون توسعه رفاه اجتماعی و امور گردشگری شهرداری تهران گفت: در ایام نوروز اجرای مباحث گردشگری ، تورهای گردشگری ، اسکان موقت مهمانان نوروزی شهر تهران در تمام مناطق و همچنین در منطقه یک اجرا می شود.
طرح میدان انقلاب نهایی شد مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران گفت:طرح میدان انقلاب قطعی شده اما به دلیل مسایل فنی هنوز به اجرا درنیامده است.
توزیع 10 تن کیسه زباله در روز 13 فروردین مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به آمادگی این سازمان به مناسبت روز طبیعت گفت :‌ همزمان با 13 فروردین ، روز طبیعت ، 10 تن کیسه زباله در بوستان‌های تهران توزیع خواهد شد.
احتمال قطع آب در برخی نقاط تهران با اجرای پروژه بزرگراه امام علی (ع) عملیات جابجایی انتقال خطوط آبرسانی اجرا شده كه ممكن است باعث افت فشار و همچنین قطع ،احتمالی آب در برخی نقاط تهران شود .
صفحه 127 از 136  اول  قبلی   122    123    124    125    126    127    128    129    130    131    132   بعدی  آخر