امسال حتی یک تاکسی فرسوده هم از رده خارج نشد معاون ترافیک شهردار تهران با اشاره به وجود 17 هزار تاکسی فرسوده در پایتخت گفت: متاسفانه حتی یک دستگاه تاکسی فرسوده نیز امسال از رده خارج نشده است.
پایپ‌ هایی که شکسته شد سرپرست کلانتری 172 از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر در محدوده جنوب تهران خبر داد و گفت: شهروندان با پلیس تماس گرفتند و پاتوق شیشه‌ای متهمان را لو دادند.
پزشک خانواده به تهران می آید سرپرست وزارت بهداشت گفت: برنامه پزشك خانواده باید ابتدا در شهرهای كوچك اجرا شود تا نتایج آن به دست بیاید و سپس در تهران كه شهر بزرگی است، اجرا شود.
هر جای تهران را که نگاه می‌کنید خودرو می‌بینید دبیر انجمن بین المللی حمل و نقل عمومی: برای این که شهروندان وسیله نقلیه شخصی‌ را کنار بگذارند و سوار وسایل نقلیه عمومی شوند باید سیاست‌های تشویقی را در حمل و نقل عمومی در نظر گرفت.
نزاع دسته جمعی در قهوه خانه بازار تهران روز گذشته اراذل و اوباش با قمه، چوب، سنگ و تبر به صورت دسته جمعی در قهوه خانه بازار تهران به درگیری با یکدیگر پرداختند و موجب تخریب تخت ها، شیشه ها و درب قهوه خانه شدند.
پیوست تهران به شبکه جهانی جامعه ایمن کلانشهر تهران بزرگترین کلانشهری است که به شبکه جهانی جامعه ایمن می پیوندد که این موضوع با همکاری و مشارکت بین بخشی و حضور خود شهروندان محقق شده است.
گذری بر ویژه های استقبال از بهار بوستان ولایت مدیر فرهنگی و اجتماعی بوستان ولایت از بهره برداری و اجرای طرح های ویژه استقبال از بهار، برگزاری جشنواره بهاره، برگزاری غرفه های فرهنگی ویژه شهروندان در دهه دوم اسفندماه خبر داد.
انهدام باند سارقین جیب بر بازار تهران رئیس کلانتری 113 بازار گفت: ماموران این یگان عصر روز گذشته توانستند در محدوده بازار یک باند سارق جیب بر را شناسایی و منهدم سازند.
واکنش شهرداری تهران به رسانه دولت رئیس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار در واکنش به اخبار و گزارش های رسانه دولت در مورد عملكرد زیست محیطی شهردار‌ی تهران گفت: عملكرد زیست محیطی شهرداری تهران بارها از سوی رسانه ها منتشر شده است و بارها مو...
دستگیری 1557 اراذل و اوباش در تهران رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای سال جاری در تهران یکهزار و 557 نفر و با اجرای 11 مرتبه از طرح برخورد با اراذل و اوباش تاکنون هزار و 457 اراذل و اوباش از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
طرح برخورد با اراذل و اوباش در شمال پایتخت یازدهمین مرحله طرح برخورد با اراذل و اوباش بامداد امروز در مناطق شمالی پایتخت اجرا شد.
بازرسی نوروزی از آرایشگاه‌ های تهران کارشناس مسوول واحد بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه د...
شروع عملیات فاز دوم بوستان طالقانی مدیرعامل سازمان نوسازی عباس آباد از مراحل نهایی فاز یک و همچنین شروع فاز دوم احیای بوستان طالقانی خبر داد.
دستگیری اراذل تهران به جرم عربده کشی رئیس کلانتری 117 جوادیه گفت: اراذل و اوباش سطح یک تهران شب گذشته در محدوده جوادیه به دلیل عربده کشی، تخریب خودروها، شرب خمر و حمل مشروب و ... دستگیر شدند.
تهران تنها 15 مرکز خدمت رسان به دختران و زنان آسیب دیده اجتماعی دارد مدیرکل امور بانوان استانداری تهران گفت: افزایش مراکز خدمات رسان به زنان آسیب دیده اجتماعی نیازمند بیشتر شدن حرکت‌های مردمی است و افراد خیر می‌توانند نسبت به توسعه این مراکز اقدام کنند.
صفحه 127 از 133  اول  قبلی   122    123    124    125    126    127    128    129    130    131    132   بعدی  آخر