زندگی ۱/۵ میلیون نفر در منطقه ۲۲ و حاشیه تهران عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با تاکید براینکه وزارت راه و شهرداری طرح جامعی برای احیاء‌ بافت های فرسوده تهران باید تدوین کنند، گفت:‌ ۱.۵میلیون نفر در منطقه ۲۲ و حاشیه تهران زندگی می کنند.
روایت والدین از فرسودگی مدارس فرزندشان تهران را همه با امکاناتش می‌شناسند شاید به همین دلیل است مدارس فرسوده و ناامنش جدی گرفته نمی‌شوند، پایتخت ایران دارای ۷۰۰ مدرسه فرسوده و ناامن است که باید همچنان پابرجابایستند و پذیرای دانش‌آموزان با...
فقر حمل و نقل عمومی در غرب پایتخت دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از تشکیل کارگروه بازدید از خطوط مترو خبر داد و گفت : وضعیت غرب پایتخت از لحاظ حمل و نقل عمومی مناسب نیست .
شریان‌های امدادی تهران ناایمن دربرابر زلزله رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: برابر گزارش ارائه شده از سوی «جایکا»ی ژاپن در تحقیقاتی که برای کلانشهر تهران از سال ۷۹ انجام داده است، ۷۰ درصد ساختمان‌های آتش‌نشانی...
رشد قارچ گونه کودکان کار در تهران طرح جمع آوری کودکان کار شکست خورد تا خیابان‌های شهر تهران شاهد رشد قارچ گونه این کودکان باشد.
توهم‌زایی "دستمال" تا۸۰ برابر بیشتر از حشیش سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر هشدار داد: مخدر "دستمال" مرطوب بین ۲۰ تا ۸۰ برابر حشیش قوی‌تر است به همین علت اثرات و توهم‌زایی که ایجاد می‌کند، در مدت کوتاه‌تری افراد را به سمت مرگ می‌برد.
عوارض حمل و نقل شخصی در تهران پایین است معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: علت اینکه ماشین شخصی در تهران زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیمی از سفرهای درون شهری توسط خودروهای شخصی انجام می‌شود این است که عوارض حمل و نقل شخصی ما د...
زنگ خطر آسیب های اجتماعی در مدارس تهران زنگ خطر آسیب های اجتماعی دانش آموزان در شورای شهر تهران به صدا در آمد، آمار مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نشان از وجود دختران خشمگین و پسرانی با رفتارهای خشن دارد.
افزایش ون‌های ویژه معلولان در تهران معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی استان تهران، از افزایش ون‌های مناسب سازی شده در پایتخت همزمان با روز جهانی معلولان خبر داد.
قطع درختان در پایتخت را ممنوع کنید عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: درچند سال گذشته درختان تهران که بخشی از هویت شهر هستند، دست‌مایه سودجویی‌های فراوان بوده‌اند.
شهرهای ایران گول تهران را نخورند یک استاد دانشگاه معتقد است افزایش ارزش افزوده زمین، بی توجهی به اصول ساخت‌وساز ، سلیقه‌ای رفتار کردن در ساخت‌و ساز و... می‌تواند تهران را در آینده‌ای نه چندان دور به متروکه‌ تبدیل کند.
افزایش 3 برای ظرفیت اسکان کارتن‌خواب‌ها مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آمادگی کامل مددسراها برای جذب افراد کارتن خواب و بی خانمان در شب‌های سرد زمستان خبر داد.
سهم موتورسیکلت ها در آلودگی تهران سرپرست مرکز ملی هوا با اشاره به آلودگی های ایجاد شده توسط موتورها گفت: بالغ بر ۱۹ درصد آلودگی شهر تهران از منبع موتورسیکلت های کاربراتوری در حال تردد است.
شناسایی۲۴۳بنای ناایمن در پایتخت رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: ۲۴۳ بنای نا ایمن در پایتخت شناسایی شده که ایمن سازی آنها اولویت بندی شده است.
سهم شهروندان در کاهش آلودگی هوای تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: استفاده بیش از حد از وسایل گرمایشی در فصل زمستان سبب افزایش آلودگی هوا می‌شود، با اصلاح الگوی رفتار می‌توانیم در کاهش آلودگی‌ها سهم داشته باشیم.
صفحه 10 از 133  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر