بلاتکلیفی مشکلات اهالی منطقه ١٨ تهران عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درخواست کرد: وضعیت شهرداری منطقه ۱۸ هر چه زودتر تعیین تکلیف شود زیرا بسیاری از مشکلات شهروندان این منطقه بلاتکلیف رها شده است.
افزایش گوگرد در بنزین عرضه شده در تهران نتایج گزارش پروژه پایش کیفیت سوخت شهر تهران در تابستان ۱۳۹۶ نشان می‌دهد در سوخت بنزین عرضه شده در جایگاه ها، عدد اکتان پایین، محتوای گوگرد و بنزن بالا است .
برخورد قاطع با اخلال‌گران نظم و امنیت فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس خادم مردم است و با هرگونه اخلال در نظم و امنیت به طور قاطع و بدون هیچ گونه چشم‌پوشی برخورد می کند.
تهران از نظر استرس، پنجمین شهر منطقه است معاون شهردار تهران اعلام کرد که تهران از نظر استرس، پنجمین شهر منطقه به شمار می‌رود که بخشی از این امر ناشی از ترافیک این شهر است.
مشارکت شهروندی نباید ظاهری باشد از مهم ترین کارهایی که می توان برای ترویج رفتار شهروندی مناسب انجام داد بحث آموزش مهارتهای زندگی می باشد.
۶۳ درصد معتادان متجاهر تهرانی بی‌هویت هستند معاون پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی استان تهران گفت: ۶۳ درصد از معتادان متجاهر تهرانی اوراق هویت ندارند، به همین دلیل ارائه کد شناسه به این افراد از برنامه‌های جدی سازمان بهزیستی است.
اولویت ورود به آسیب‌های اجتماعی در تهران رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: ورود به آسیب های اجتماعی و تلاش برای کاهش آن از موضوعات اولویت دار شورای پنجم شهر تهران است.
جمع‌آوری 300 کودک کار و متکدی در یک هفته عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: 16 ون شهرداری تهران عملیات جذب کودکان کار و متکدی را در این یک هفته در دستور کار دارد و قرار شد از هر تشکل غیردولتی یک نفر با مددکار شهرداری همراهی کند تا براساس آخ...
تقویت دیدگاه جامعه محوری و مردم محوری رئیس پلیس پایتخت گفت: دکترین و راهبرد ما در مجموعه نیروی انتظامی تقویت دیدگاه جامعه محوری و مردم محوری است و تلاش ما بر این است که با تغییر رویکرد تهدید محوری به جامعه محوری با تکیه بر فعالیت های اجتم...
تمام اتوبوس‌های گازسوز تهران فرسوده‌اند عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تمام اتوبوس‌های گازسوز فرسوده‌اند، گفت: در حال‌حاضر به ۵ میلیارد تومان بودجه برای تامین مخازن نیاز است که تامین آن بر اساس قانون بر عه...
لزوم احیای سینماهای قدیمی پایتخت رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم احیا سالن‌های سینما و تئاتر قدیمی تهران خبر داد.
شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل تهرانی رئیس سازمان بهزیستی از شناسایی ۲۷ هزار کودک بازمانده از تحصیل در تهران خبر داد و گفت: کمپین قلب مهربان برای کمک به این کودکان تشکیل شده است.
بازگرداندن ۵۲۴ کودک کار به سیستم آموزشی کشور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: ۵۲۴ کودکی که به سن تحصیل رسیده بودند را به سیستم آموزش کشور بازگرداندیم.
بروز پدیده کودکان زباله‌گرد در شهر تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به این که خانواده‌های کودکان زباله‌گرد باید مورد توجه دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و امداد قرار گیرند، گفت: در صورت توانمندسازی این خانواده‌ه...
لزوم پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی رییس پلیس تهران بزرگ گفت؛ باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی راطرح ریزی و اجرا و همه را به رعایت این مهم دعوت نمائیم تاشاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ...
صفحه 10 از 128  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر