شناسایی۲۴۳بنای ناایمن در پایتخت رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: ۲۴۳ بنای نا ایمن در پایتخت شناسایی شده که ایمن سازی آنها اولویت بندی شده است.
سهم شهروندان در کاهش آلودگی هوای تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: استفاده بیش از حد از وسایل گرمایشی در فصل زمستان سبب افزایش آلودگی هوا می‌شود، با اصلاح الگوی رفتار می‌توانیم در کاهش آلودگی‌ها سهم داشته باشیم.
ساماندهی 60 درصد دستفروشان در تهران مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران با اشاره به اینکه جمعیت دستفروشان در روزهای پایانی تابستان و زمستان به 30 هزار نفر می رسد، گفت: ساماندهی این تعداد دستفروش در پایتخت ˝تابوشکنی در تاریخ بلدیه˝ محسوب ...
روسازی مسیر اتوبوس های تندرو در تهران مدیرگروه پل و بزرگراه‌های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از پیگیری مراحل تدوین دستورالعمل همسان روسازی مسیر، ایستگاه ها و پایانه های خطوط اتوبوس های تندرو(BRT) خبر داد.
معضل پروژه های بدون اولویت در تهران دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معضل اصلی پایتخت را در اولویت قرار دادن پروژه های بی اولویت دانست و گفت: در بودجه سال آینده تلاش می شود بودجه ریزی عملیاتی شود.
تأثیر زلزله اخیر بر گسلهای تهران دبیر کارگروه ملی زلزله گفت: پس‌لرزه‌ها را حداقل تا دو ماه آینده پیش بینی می‌کنیم و امکان دارد که برخی از این پس لرزه‌ها خسارت بار باشند.
شب‌های تهران با اگزوز دیزلی ها سیاه می ‌شود مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نتایج اندازه گیری کربن سیاه در ۶ ایستگاه کنترل کیفیت هوای تهران نشان می ‌دهد شب‌ها با آغاز مجوز تردد وسایل نقلیه دیزلی، غلظت کربن سیاه افزایش می یابد.
تردد یک پنجم خودروهای کشور در تهران عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه ۸ برابر ظرفیت معابر خودرو داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودروسازها جز ارتقای کیفیت، کاری نمی توانند بکنند.
مشکلات کتابفروشان خیابان انقلاب بررسی شد در دیدار تعدادی از اعضای شورای شهر تهران از راسته کتابفروشان خیابان انقلاب، درباره مشکلات این کتابفروشان بحث و گفت‌وگو شد.
اعلام ۶ منطقه دارای خطرپذیری بالا در پایتخت رئیس شورای شهر تهران گفت: وضعیت تاب آوری در تهران مناسب نیست و هر ۱۰ سال یک بار یک زلزله بالای ۷ ریشتر در کشور داشته ایم که منتظر تجربه یک زلزله بزرگ در تهران هستیم.
مقابله با معضل خشونت در تهران مشاور شهردار تهران در امور زنان گفت: یکی از برنامه‌های ما در شهرداری تهران در حوزه زنان، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای کاهش معضل خشونت است و تلاش می‌کنیم برای کاهش خشونت و شناساندن چهره‌های مختلف خش...
تبعات اجتماعی حذف قلیان از قهوه‌خانه‌ها رئیس اتحادیه‌ قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌داران سنتی تهران گفت: در حالی امروز صحبت از جمع‌آوری قلیان‌ها از قهوه‌خانه‌ها می‌شود که جایگزینی برای آن در نظر نگرفته‌اند.
پیاده روهای تهران برای عابران امن نیست عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق آمارها بیش از ۶۰ درصد جانباختگان در سطح شهر، عابران پیاده هستند چرا که پیاده راه ها امن نیست و مردم از سطح خیابان تردد می کنند.
رستوران‌های تهران اجازه ارائه قلیان ندارند رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران با تاکید بر اینکه ارائه قلیان در رستوران‌ها تخلف محسوب می‌شود، گفت: قطعا اگر رستورانی نسبت به ارائه قلیان عمل کند، پلمب خواهد شد.
ساختمان های تجاری ناایمن تهران تعطیل می شوند عضو هیئت رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی تهران گفت:۱۱ مجتمع تجاری در دو منطقه ۱۱ و ۱۲ که ایمنی آنها پایین است شناسایی و برای آنها اخطارهای لازم نیز صادر شده است.
صفحه 1 از 123   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر