سرنوشت باغ‌های تهران در دست شورای پنجم است در آستانه پایان کار شورای چهارم، رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران سرنوشت طرح حفاظت و صیانت از باغ‌ها را در دست شورای پنجم می‌داند و به نظر می‌رسد؛ دیگر امیدی ندارد این طرح در شورای چهار...
رشد قارچ گونه قهوه خانه های پایتخت در دسترس بودن و ارزانی قلیان یکی از دلایل گرایش نوجوانان و جوانان به قهوه خانه ها است.
بازدید قالیباف از فاز دوم باغ پرندگان تهران محمد باقر قالیباف از پروژه های باغ کتاب تهران و فاز دوم باغ پرندگان بازدید کرد و در جلسه با مدیران این دو پروژه، به بررسی آخرین اقدامات به منظور بهره برداری از آنها پرداخت.
ارزش‌های تهران هنوز ناشناخته است رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: تهران با پیشینه ۷ هزار ساله یک موزه بزرگ ناشناخته است.
حضور روباه در برخی از مناطق تهران رییس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به شکایت های زیاد مردمی در این زمینه گفت: روباه هیچ خطر جدی برای انسان ندارد.
توسعه پارک‌سوارها و پارکینگ‌های عمومی در شهر تهران قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح استفاده از دستگاه‌های پارکومتر در شهر تهران خبر داد.
حذف شورایاری ها ممکن نیست نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت شورایاری ها و تبدیل این مجموعه به یک نهاد اجتماعی پرقدرت حذف شورایاری ها غیرممکن است.
تهران سال۸۴ با تهران ۹۶ قابل قیاس نیست عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تیم جدید مدیریت شهری از موضع قدرت، قوت و امید با مردم صحبت کند، گفت: تهران سال۸۴ با تهران ۹۶، قابل قیاس نیست.
بحران فراگیر بافت فرسوده حدود ۵ درصد از مساحت کل تهران را بافت فرسوده تشکیل می‌دهد و با وجود ارائه تسهیلات گوناگون هنوز بحران در یک قدمی این بافت قرار دارد.
سهم سالانه هر تهرانی از تولید آلودگی هوا یک کارشناس برنامه ریزی شهری گفت:سهم سالانه هر یک از شهروندان تهرانی از انواع آلاینده ها، ٨٠ کیلو و ٧٧٧ گرم است.
برخورد قانونی با فعالیت قهوه خانه‌ها رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شاهد گسترش قهوه خانه‌ها در شهر تهران هستیم، چراکه برای جلوگیری از این موضوع با سودجویان برخورد قانونی صورت نمی گیرد.
از اداره پایتخت نگران نباشید! شهردار آینده تهران در شرایطی کارش را آغاز می کند که شورا، دولت و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی همگی از یک جناح سیاسی هستند.
مواد مخدر در منطقه ۱۲ تهران از شیر ارزان‌تر است دبیر شورایاری های منطقه ۱۲ مهمترین چالش‌های این منطقه را در جلسه علنی روز سه شنبه تشریح کرد.
۲۲ کیلومتر از خط ۷ متروی تهران به بهره‌برداری رسید ۲۲ کیلومتر از خط ۷ متروی تهران صبح امروز به بهره‌برداری رسید. این خط ۲۷ کیلومتر است که با اضافه شدن ۵ کیلومتر طرح توسعه به ۳۲ کیلومتر خواهد رسید و جمعا ۲۵ ایستگاه خواهد داشت.
شهر تهران را بدون حب و بغض اداره کردیم شهردار تهران گفت: پست شهردار تهران در دوره بعدی باید به یک نیروی جوان برسد تا روح جوان در شهر دمیده شود.
صفحه 1 از 112   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر