اجاره خیابان‌های پایتخت همچنان ادامه دارد با وجود ممنوعیت فعالیت پارکبان‌ها و اخذ مبلغ از شهروندان، همچنان تعداد زیادی از پارکبان‌ها با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند و از این راه درآمد دارند.
تهران به شهری شش طبقه در حال تبدیل است یک استاد دانشگاه گفت: شورای شهر و شهردار پیش رو باید ریاضت را در پیش بگیرند و اقدامات هزینه بر و عوام‌فریبانه که در وظایف قانونی شهردار نیست، کنار بگذارند.
۵۰۰ مدرسه تهران در برابر مخاطرات آماده می‌شوند رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که امسال و درفاز دوم طرح «مدرسه آماده» بیش از ۵۰۰ مدرسه در پایتخت تحت پوشش قرارخواهند گرفت و سند مخاطراتشان تدوین می‌شود.
انهدام باند فروش مواد مخدر«گل»در پایتخت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت موفق شوند در طول ۴۸ ساعت گذشته دو باند بین المللی فروش مواد مخدر در پایتخت را منهدم و اعضای آن را که دو نفر بودند، دستگیر کنند.
سایه روشن‌های خیابان «سی تیر» خیابان سی‌تیر تهران که روزگاری میزبان گردشگران آثار تاریخی و آیینی بود، این روزها با حضور کافه‌های سیار رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته است به طوری که هر شب میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری برای با...
طغیان سفید بالک‌ها در برخی مناطق تهران رئیس اداره محیط زیست شهر تهران از طغیان جمعیت سفید بالک‌ها در برخی مناطق تهران خبرداد و گفت: باید برخوردهای بیولوژیکی و فیزیکی با این مگس‌ها انجام شود.
دولت توجه ویژه ای به مدیریت شهری داشته باشد عضو منتخب شورای پنجم گفت: دولت توجه ویژه ای را به مدیریت شهری داشته باشد و برخی از وظایف (۲۴ وظیفه) را به مدیریت شهری واگذار کند.
ادامه فعالیت گشت ارشاد در تهران رئیس پلیس پایتخت گفت: باید کمک کنیم که جامعه مان به سمت آرامش حرکت کند، پلیس ماموریت و مسئولیت دارد که جلوی برخی از رفتارها را بگیرد.
برق برخی سراهای محله قطع شده است مرتضی طلایی با بیان اینکه در روزهای پایانی مدیریت کنونی شهر تهران برق برخی سراهای محله قطع شده است، گفت: مکاتباتی با شهرداری داشتیم، اما این مشکل حل نشده است و مناسب نیست در روزهای پایانی عمر مدیریت ک...
ساخت ۵ مرکز جامع اهدای خون در پایتخت مدیر عامل سازمان انتقال خون گفت: با همت مجمع خیرین انتقال خون، ۵ مرکز جامع در استان تهران در حال ساخت است و بیش از ۸۰ درصد پیشرفت داشته است که پیش از پایان سال آماده بهره برداری می شوند.
تهران سی و ششمین شهر آلوده جهان است دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران با بیان اینکه امروزه تهران با هشت میلیون نفر جمعیت، بیست و هشتمین کلان‎شهر پرجمعیت جهان است، گفت: تهران همچنین در رده سی و ششمین شهر آلوده جهان قرار دارد.
هفت توصیه به منتخبان شورای پنجم رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در یادداشتی خطاب به منتخبان پنجم ۷ توصیه برای نظارت بهتر برشهر کرد.
پلیس معرف اخلاق اجتماعی جامعه است فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با مردم باید لطیف ترین، مودبانه ترین و بهترین برخورد را داشته باشیم چرا که ما خادم مردم هستیم.
کاهش مگس سفید در تهران رئیس مرکز محیط زیست شهرداری تهران گفت: با اقدامات صورت گرفته امسال میزان عسلک‌های پنبه(مگس سفید) کم شده است.
جلوگیری از پدیده قاچاق در فاز دوم باغ پرندگان مدیر عامل انجمن طرلان ضمن بیان اینکه افتتاح فاز دوم باغ پرندگان تهران اتفاق خوبی از نظر زیست محیطی است، گفت: امیدوارم اشتباهات فاز اول در این بخش تکرار نشود.
صفحه 1 از 116   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر