ضروررت ساماندهی دستفروشان در پایتخت عضو شورای شهر تهران گفت: تجربه گذشته در رفتارهای امنیتی و انتظامی در ساماندهی دستفروشان پاسخ نگرفته چون منافع ذینفعان مورد توجه نبوده است.
طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ تصویب شد شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد؛ این در حالیست که شورای اسلامی شهر تهران نسبت به نحوه اجرا و نرخ عوارض تصمیم خواهد گرفت.
راه‌اندازی مرکز فوریت‌های اجتماعی در تهران دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: در حال حاضر ۸ هزار معتاد متجاهر از سطح شهر تهران جمع‌‌آوری و نگهداری می‌شود که در آینده نزدیک به ظرفیت نگهداری ۱۵ هزار معتاد متجاهر خواهیم رسید.
آمار بالای مدارس فرسوده غیردولتی در تهران مدیر کل مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گفت: یقینا یکی از دغدغه های ما بعضی از مدارس فرسوده ای است که عموما در مناطق بافت فرسوده قرار دارند.
اهمیت نقش شادی در توسعه شهر تهران عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تهران شادی ندارد گفت: تنها ۶ هزارم بودجه تهران در سال ۹۵ به توسعه و ایجاد زیرساخت های تفریحی اختصاص داده شده بود.
دستاوردهای طرح رعد ۷ در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره مکشوفات طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی شدند و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه مکشوفه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس تهران در کلیسای سرکیس مقدس رئیس پلیس پایتخت گفت: اموال، ناموس و آرامش پیروان همه ادیان برای ما ارزشمند است و پلیس با تمام قدرت و قوت و با کمال افتخار در خدمت تمامی شهروندان از جمله ارامنه و پیروان سایر ادیان است.
تعیین مکانی در تهران برای اعتراضات و تجمعات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لزوم تعیین مکانی در پایتخت برای اعتراضات و تجمعات مردمی، گفت: با در نظر گرفتن چنین مکان هایی، مکان اعتراضات مشخص و مسئولان نیز برای رویارویی با مردم به این مکان ها...
سیمان به جان درختان تهران افتاده است کارشناس شهرسازی ومحیط زیست گفت: سیمان و گرد آن یکی از مضرترین مواد برای محیط زیست و درختان محسوب می شود که علت اصلی خشک شدن درختان تهران است.
برگزاری تورهای گردشگری‌ در بافت‌ تاریخی ‌تهران شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه بخشی از منطقه 11 جزء حصار‌ ناصری‌ بوده و بافت تاریخی‌ تهران محسوب‌ می‌شود، گفت: طی‌ ماه‌های آینده در این محدوده تورهای گردشگری برگزار خواهیم‌ کرد‌.
سطح بندی ساختمانهای ناایمن تهران رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران از سطح بندی ساختمان های ناایمن شهر تهران به سه سطح بسیار پرخطر، پرخطر و متوسط خبر داد.
کمبود تخت بیمارستانی در تهران جدی است رییس اداره اورژانس بیمارستان‌های وزارت بهداشت درباره میزان آمادگی بیمارستان‌های تهران جهت ارایه خدمت در زمان بحران توضیح داد.
ممنوعیت پسماندسوزی در داخل حریم شهر تهران استاندار تهران با اشاره به اینکه پسماندسوزی در سطح شهر تهران خلاف قانون است، تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد در هیچ جای شهر پسماند را بسوزاند و همه دستگاه‌ها و ادارات و فرمانداری‌ها باید همه توان خود را به...
ضرورت آموزش نیروهای شهربان در تهران معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: هدف ما ساماندهی، رفع سد معبر و دست‌فروشی با حداقل درگیری و با کمترین تنش است که این امر با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی صورت می‌گیرد از طرفی بازبینی و آموزش ن...
تهران بیش از ۳۲۰۰ هکتار بافت فرسوده دارد تهران پایتختی با سابقه ۲۰۰ ساله است؛ در این ۲۰۰ سال، این کلانشهر، حوادث بسیاری را پشت سر گذاشته و با چالش های متعددی رو به رو بوده است. اما در چهار دهه گذشته، مهمترین تحولی که بر این شهر گذشته، توسعه ...
صفحه 1 از 127   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر