راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در تهران رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: با توجه به نقش بی بدیل بازاریان و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و اثر گذاری این قشر در جامعه، تصمیم به راه اندازی پلیس افتخاری اصناف گرفته شد.
حکم شهردار تهران صادر شد وزارت کشور حکم پیروز حناچی به عنوان شهردار تهران را تایید کرد.
شهردار جدید تهران را بیشتر بشناسید پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با ۱۱ رای اعضای شورای شهر، شهردار پایتخت شد.
مسیرهای اضطراری تهران در هنگام بحران رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح وضعیت و کارکرد راه‌های اضطراری در تهران از تهیه نقشه اضطراری راه‌های تهران خبر داد.
آشنایی با گزینه‌های تصدی شهرداری تهران فرایند انتخاب شهردار تهران از 7 آبان ماه با ارائه لیست 30 نفره آغاز و پس از آن 12 آبان ماه رای گیری مخفی و انتخاب 5 گزینه برای حضور در صحن، 20 آبان حضور 5 منتخب در صحن و ارائه نقطه نظرات و رای گیری بر...
فعالیت 100 سمن با موضوع آسیب های کودکان در تهران فرماندار تهران گفت؛ در حال حاضر 100 سمن با موضوع آسیب های کودکان در شهر تهران فعالیت دارند.
واگذاری سراهای محله به بخش خصوصی معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: سراهای محله به فروش نمی‌رسد و به عنوان سرمایه‌های شهر حفظ می‌شوند.
تجهیزات اورژانس تهران فرسوده است معاون توسعه اورژانس تهران با اشاره به کمبود نیرو در این حوزه خدمتی گفت؛ می‌توان گفت که نزدیک به ۹۰ درصد تجهیزات اورژانس تهران فرسوده‌اند.
فعالیت ۱۷۹۱ پایگاه بسیج مساجد در تهران جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در شهر تهران 1791 مسجد وجود دارد که پایگاه بسیج دارند و با گشت های محله‌محور به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
۳۲۶۸ هکتار بافت فرسوده در ۱۹۶ محله شهر تهران مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که ۸۵ درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده‌اند.
نصب کیوسک های هوشمند در تهران کیوسک‌های هوشمند به عنوان یکی از پروژه‌های برنامه «تهران هوشمند» برای ارائه انواع خدمات دیجیتال شهری از جمله استفاده از اینترنت وای فای رایگان و انجام تراکنش‌های مالی‌ شهری برای نخستین بار مورد بهره ب...
بایدها و نبایدهای حیات شبانه در تهران نخستین نشست برنامه جامع منظر شبانه در تهران به ریاست رئیس کمیته معماری و عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران و با حضور اساتید حوزه معماری و شهرسازی برگزار شد.
افتتاح چهار کلانتری در جنوب تهران معاون اجتماعی پلیس پایتخت از افتتاح چهار کلانتری جدید در مناطق جنوبی تهران در هفته نیروی انتظامی خبر داد.
معرفی ۳۲۰ اثر ثبت شده در تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تلاش داریم امسال با مشارکت افزون تر تمامی سازمان ها و گروه های مردم نهاد روز تهران با شکوه بیشتری برگزار شود.
لزوم توجه به وضعیت نابسامان سراهای محلات در تهران معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت؛ با انتخاب تیم حقوقی درصدد بررسی تمام فرایندها در ارتباط با فعالیت سراهای محلات هستیم.