"به پایگاه خبری شهر تهران خوش آمدید"

اخبار پایتخت را در ”پایگاه خبری شهر تهران“ دنبال کنید

 

   هوالمصور

 

  با افزایش گرایش آحاد جامعه به سمت رسانه های الکترونیکی، وجود پایگاه خبری در حوزه شهر تهران که سبب بهبود فرآیند تبادل اطلاعات میان شبکه فعالان و دستندرکاران این حوزه شود احساس می گردید.

 
در همین راستا، گروه  "ناب"  با راه اندازی  "پایگاه خبری شهر تهران" قصد دارد به طور خاص به مقوله اخبار شهر تهران به عنوان رويكرد اصلي و اساسي به صورت گسترده و فراگير پرداخته و سعی دارد با انتشار خبر و تحليل در اين خصوص به مرجع رسانه اي مورد رجوع و وثوق تبديل شود.

 
مدیران ارشد  "پایگاه خبری شهر تهران" برآنند تا با بهره مندی از تجارب و دانش اساتید دانشگاه، کارشناسان، دانشجویان و مسوولان مدیریت شهری، زمینه ایجاد رسانه ای الکترونیکی و تأثیرگذار در حوزه اطلاع رسانی این بخش را فراهم نمایند.

 
"پایگاه خبری شهر تهران" در راستاي تأمين بهتر نيازهاي خبري و تحليلي صفحات ويژه‌اي را براي موضوعات و بخش‌هاي مختلف شهری تدارك ديده است .

  "پایگاه خبری شهر تهران" وابسته به هیچ ارگان، حزب و همچنین شخصیت های سیاسی کشور نبوده، بلکه متعلق به تمامی آحاد مردم  به خصوص ساکنین شهر تهران می باشد.

 فعالیت  "پایگاه خبری شهر تهران" با هدف اطلاع رسانی و تهیه آخرین اخبار شهر تهران از دی ماه سال ۱۳۹۱ آغاز گردید.

 شورای سیاستگذاری  "پایگاه خبری شهر تهران" تلاش می کند در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و با همفکری شما مخاطبان عزیز، زمینه رفع مشکلات پایتخت و مقدمات پیشرفت آن را فراهم نماید.
 

*******

مدیر مسئول: مهدی جمشیدی

*******

سردبیر: دکتر بهمن شریفی فقیه
 

*******

تبلیغات: کانون آگهی و تبلیغاتی نواندیش بصیر


*******
          
پشتیبانی:
"گروه ناب"

*******

کد شامد؛    7-0-65-705614-1-1


*******

کلیه حقوق برای "گروه ناب" محفوظ است و

فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد


*******