شاید علاجی بر اقتصاد فرهنگ و هنر محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده و مدیرمسئول روزنامه صبا درباره وابستگی اقتصادی در عرصه فرهنگ و هنر پرداخت.
نگاه قانونی و منطقی به شورایاری مجلس تعداد اعضای شورای شهر تهران را کاهش داد.
پرداخت زكات تخصص و مهارت ثبت‌نام در طرح نذر فرهنگی و گسترش آن در جامعه می‌تواند بسیاری از مشكلات مادی و معنوی را برطرف كند.
بر سر کوی منا خاکم کنید همان اتفاقی که پس از این همه سال در مکه و نه در کربلا برای زائران حرم امن الهی روی داد، یاد تعزیه‌خوان‌های قدیمی به خیر که از زمان حسین سیدالشهداء خطاب به شرورترین مردم در قتلگاه عاشورا چنین می‌خواندن...
معلولانی اسیر معلولیت شهر معلولیت و ناتوانی در فرهنگ ما كلماتی به هم پیوسته و مجموعه‌ای واحد را شكل می‌دهند.
ما تهران را تغییر داده‌ایم یا تهران ما را؟ حال و هوایی در كوچه‌پسكوچه‌های محله‌های سرآسیاب، دولاب، شیوا، جابری و... باقی مانده كه باور نمی‌کنی در تهران سال 1394 قدم می‌زنی!
مولدان «اندیشه» و شبکه‌های اجتماعی واقعیت صحنه موجود در فضای مجازی این است که متاسفانه تولیدگران عرصه اندیشه و تفکر کمتر به این فضا توجه دارند و به همین دلیل نیز کمتر مجال حضور در این فضا را برای خود محیا می‌کنند.
سونامی خنده اجرای بدون تکلف و بدون چارچوب‌های معمول رامبد جوان باعث شده تماشاچی در برنامه و پای گیرنده به خوبی با او ارتباط برقرار کند و به راحتی لبخند بزند.
تلویزیون پشت خاک ریز در حالی که بیست و اندی سال از پایان جنگ تحمیلی می‌گذرد، نگاهی اجمالی به کارنامه تلویزیون در زمینه نشر معارف دفاع مقدس متاسفانه کارنامه کم‌باری را نشان می‌دهد.
شبکه‌های اجتماعی در دایره«غفلت» واقعیت کنونی این که در «صحنه» حال حاضر شبکه‌های اجتماعی، چندان با توشه و سازوبرگ مختص حضور در این شبکه‌ فعالیتی صورت نمی‌گیرد.
صفحه 9 از 19  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر