از ˝کی اف سی˝ تا ˝دیزی سنگی˝! چگونه میتوان با مک دونالد و کی اف سی مقابله کرد؟!
راه درازی در پیش است معلولان بزرگ‌ترین اقلیت هر جامعه هستند و برای آنكه پایتخت و محله‌هایش برای آنان مهیا شود هنوز راه درازی در پیش است.
دلایلی که ما را از پیشرفت وا می دارد هفت دلیل که ما را از کار و پیشرفت وا می دارد.
شبکه‌های اجتماعی از «نمای نزدیک» اکنون سئوال این است با توجه به جمعیت قابل توجه جوانان و نوجوانان در کشورمان، متولیان امور در این باره چه تمهیداتی اندیشیده است؟ میزان مشارکت دستگاه‌ها و مراکز ذی‌صلاح در برنامه‌ریزی ها و تصمیم‌سازی‌ه...
نقدی بر سریال تلویزیونی˝کیمیا˝ در خلاصه داستان سریال کیمیا آمده که کیمیا یک سریال تاریخی است که به زمان انقلاب، جنگ تحمیلی، حمله عراق به خرمشهر و زمان حال می‌پردازد.
شاید علاجی بر اقتصاد فرهنگ و هنر محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده و مدیرمسئول روزنامه صبا درباره وابستگی اقتصادی در عرصه فرهنگ و هنر پرداخت.
برند دیزی سنگی در مقابل مک دونالد و کی اف سی متأسفانه شاهدیم که نهادهای متولی داخلی برای برند دیزی ایرانی تاکنون هیچ برنامه قابل توجهی را ارائه نداده اند.
نگاه قانونی و منطقی به شورایاری مجلس تعداد اعضای شورای شهر تهران را کاهش داد.
پرداخت زكات تخصص و مهارت ثبت‌نام در طرح نذر فرهنگی و گسترش آن در جامعه می‌تواند بسیاری از مشكلات مادی و معنوی را برطرف كند.
سونامی خنده اجرای بدون تکلف و بدون چارچوب‌های معمول رامبد جوان باعث شده تماشاچی در برنامه و پای گیرنده به خوبی با او ارتباط برقرار کند و به راحتی لبخند بزند.
صفحه 9 از 19  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر