از ˝کی اف سی˝ تا ˝دیزی سنگی˝! چگونه میتوان با مک دونالد و کی اف سی مقابله کرد؟!
دل ‎نوشته تولید تولید و یا به عبارتی فرآوری و ساخت، نام صنعت بسیار مهمی است که شاید بتوان آن را اولین صنعت دست بشر دانست که از سلسله اقداماتی برای تبدیل منابع به کالاهای مورد نیاز صورت می‌پذیرد.
راه درازی در پیش است معلولان بزرگ‌ترین اقلیت هر جامعه هستند و برای آنكه پایتخت و محله‌هایش برای آنان مهیا شود هنوز راه درازی در پیش است.
دلایلی که ما را از پیشرفت وا می دارد هفت دلیل که ما را از کار و پیشرفت وا می دارد.
شبکه‌های اجتماعی از «نمای نزدیک» اکنون سئوال این است با توجه به جمعیت قابل توجه جوانان و نوجوانان در کشورمان، متولیان امور در این باره چه تمهیداتی اندیشیده است؟ میزان مشارکت دستگاه‌ها و مراکز ذی‌صلاح در برنامه‌ریزی ها و تصمیم‌سازی‌ه...
نقدی بر سریال تلویزیونی˝کیمیا˝ در خلاصه داستان سریال کیمیا آمده که کیمیا یک سریال تاریخی است که به زمان انقلاب، جنگ تحمیلی، حمله عراق به خرمشهر و زمان حال می‌پردازد.
شاید علاجی بر اقتصاد فرهنگ و هنر محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده و مدیرمسئول روزنامه صبا درباره وابستگی اقتصادی در عرصه فرهنگ و هنر پرداخت.
برند دیزی سنگی در مقابل مک دونالد و کی اف سی متأسفانه شاهدیم که نهادهای متولی داخلی برای برند دیزی ایرانی تاکنون هیچ برنامه قابل توجهی را ارائه نداده اند.
نگاه قانونی و منطقی به شورایاری مجلس تعداد اعضای شورای شهر تهران را کاهش داد.
سونامی خنده اجرای بدون تکلف و بدون چارچوب‌های معمول رامبد جوان باعث شده تماشاچی در برنامه و پای گیرنده به خوبی با او ارتباط برقرار کند و به راحتی لبخند بزند.
صفحه 9 از 19  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر