شبکه‌های اجتماعی از «نمای نزدیک» اکنون سئوال این است با توجه به جمعیت قابل توجه جوانان و نوجوانان در کشورمان، متولیان امور در این باره چه تمهیداتی اندیشیده است؟ میزان مشارکت دستگاه‌ها و مراکز ذی‌صلاح در برنامه‌ریزی ها و تصمیم‌سازی‌ه...
نقدی بر سریال تلویزیونی˝کیمیا˝ در خلاصه داستان سریال کیمیا آمده که کیمیا یک سریال تاریخی است که به زمان انقلاب، جنگ تحمیلی، حمله عراق به خرمشهر و زمان حال می‌پردازد.
شاید علاجی بر اقتصاد فرهنگ و هنر محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده و مدیرمسئول روزنامه صبا درباره وابستگی اقتصادی در عرصه فرهنگ و هنر پرداخت.
نگاه قانونی و منطقی به شورایاری مجلس تعداد اعضای شورای شهر تهران را کاهش داد.
پرداخت زكات تخصص و مهارت ثبت‌نام در طرح نذر فرهنگی و گسترش آن در جامعه می‌تواند بسیاری از مشكلات مادی و معنوی را برطرف كند.
بر سر کوی منا خاکم کنید همان اتفاقی که پس از این همه سال در مکه و نه در کربلا برای زائران حرم امن الهی روی داد، یاد تعزیه‌خوان‌های قدیمی به خیر که از زمان حسین سیدالشهداء خطاب به شرورترین مردم در قتلگاه عاشورا چنین می‌خواندن...
معلولانی اسیر معلولیت شهر معلولیت و ناتوانی در فرهنگ ما كلماتی به هم پیوسته و مجموعه‌ای واحد را شكل می‌دهند.
مولدان «اندیشه» و شبکه‌های اجتماعی واقعیت صحنه موجود در فضای مجازی این است که متاسفانه تولیدگران عرصه اندیشه و تفکر کمتر به این فضا توجه دارند و به همین دلیل نیز کمتر مجال حضور در این فضا را برای خود محیا می‌کنند.
سونامی خنده اجرای بدون تکلف و بدون چارچوب‌های معمول رامبد جوان باعث شده تماشاچی در برنامه و پای گیرنده به خوبی با او ارتباط برقرار کند و به راحتی لبخند بزند.
تلویزیون پشت خاک ریز در حالی که بیست و اندی سال از پایان جنگ تحمیلی می‌گذرد، نگاهی اجمالی به کارنامه تلویزیون در زمینه نشر معارف دفاع مقدس متاسفانه کارنامه کم‌باری را نشان می‌دهد.
صفحه 9 از 19  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر