مدیریت مصرف و جلوگیری از اسراف لیلا مسند جم معتقد است؛ یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن و توانمندنمودن بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی می باشد.
پایگاه خبری شهر تهران به حزبی وابسته نیست پایگاه خبری شهر تهران امسال سه ساله شد و وجه تمایز و موفقیتش را در گرو عدم وابستگی به جریان های حزبی کشور می داند.
دیانت باید سیاست را رهبری کند دیانت رهبر سیاست است و نه سیاست رهبر دیانت.
تقدیر الهی یا فقدان مدیریت؟! باید بپذیریم بلایای طبیعی دوست و آشنا و سفارش نمی‌شناسد و برای آنکه هربار بعد از یک حادثه طبیعی زانوی غم بغل نگیریم و شاهد از دست‌رفتن سرمایه‌های انسانی و مادی جامعه‌مان نباشیم، باید به فکر پیشگیری و ...
قانون‌گذاری شبکه‌های اجتماعی شاید وقتی دیگر! به یاد داشته باشیم که فضای مجازی امروزه زندگی دوم ما را شکل داده است و به همین دلیل نباید با تساهل اجازه دهیم برخی سیاسی کاری‌ها و ملاحظه‌های عوام‌پسندانه مانع پرداختن به معضلات فضای مجازی شود.
آمارهای عجیب و جالب از انتخابات تهران سرنوشت مردم بدست مردم و به قول معروف ایجاد دموکراسی و ... بیش از هر چیز نیازمند آگاهی بخشی و دانا نمودن مردمی است که می بایست درست انتخاب کنند تا آفت ها و اشکالات و ضعف های آنان به حداقل برسد و اینگون...
باید اقتصاد کشور را از نفوذ نجات داد حداقل چهار عرصه برای نفوذ از طرف آمریکا وجود دارد: نفوذ اقتصادی، نفوذ سیاسی، نفوذ فرهنگی و نفوذ امنیتی و هدف نهایی برای نفوذ، مساله اقتصاد است؛ چرا که آمریکا در ایران دو دسته منافع اقتصادی دارد.
شورایاران و چالش های جدید اولین سال از دوره چهارم فعالیت شورایاری ها به پایان خود نزدیک می‌شود, این در حالی است که شورای شهر چهارم اخرین سال دوره خود را پیش رو دارد.
مدیریت شهری یک روز 24 ساعت است که نیمی از آن شب و نیمی روز است و تمام شب برای استراحت و آرامش نیست !
ضرورت‌های لیستی رای دادن رئیس سازمان سینمایی تاکید کرد: احزاب در ایران ماشین‌های انتخاباتی‌اند و کاربردی بسیار محدود در معرفی نامزدها دارند و باید دانست که وجود احزاب سیاسیِ حتی پرشمار، به معنای تحزب نیست.
صفحه 7 از 19  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر