زنگ‌ها برای که به صدا درآمده است؟ این روزها رفتار، گفتار، پوشش و آرایش جوانان و بعضا نوجوانان در معابر عمومی توجه‌ها را به سمت و سوی خود می‌کشاند.برخی از سر تاسف سری تکان می‌دهند و راه خود می‌روند، برخی دلسوزانه زبان به نقد می‌گشایند...
روحانی و چند گام مانده به انتخابات 96 برخی از کارشناسان سیاسی و تحلیل‌گران از شرایط سخت روحانی در انتخابات آینده سخن می‌گویند و گاه انتخاب مجدد او را دور از دسترس می‌دانند.
سونامی تبلیغات ماهواره‌ای صحبت از فروش بالای سینمای ایران این روزها دلایل متعددی دارد، اما به نظر سه عامل نقش اصلی در افزایش اکثر فیلم‌های گیشه داشته است.
انضباط شهری با زور چماق! نوزادی که جای خود را کثیف کرده و یا شیر می‌خواهد و برای مطرح کردن خواسته خود زبانی جز گریه ندارد آیا عاقلانه است برای رهایی از زبان تلخش او را به باد کتک گرفت و تنبیه کرد!
ساختمان‌های سبز و محیط زیست شهری ساختمان سبز ساختمانی است که با محیط‌زیست و حفظ منابع زمین در طول عمر ساختمان سازگار بوده و کل چرخه حیات آن از مکان‌یابی تا طراحی، ساخت‌وساز، بهره‌برداری و نگهداری با محیط‌زیست همگام باشد.
مدیریت مصرف و جلوگیری از اسراف لیلا مسند جم معتقد است؛ یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن و توانمندنمودن بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی می باشد.
دیانت باید سیاست را رهبری کند دیانت رهبر سیاست است و نه سیاست رهبر دیانت.
تقدیر الهی یا فقدان مدیریت؟! باید بپذیریم بلایای طبیعی دوست و آشنا و سفارش نمی‌شناسد و برای آنکه هربار بعد از یک حادثه طبیعی زانوی غم بغل نگیریم و شاهد از دست‌رفتن سرمایه‌های انسانی و مادی جامعه‌مان نباشیم، باید به فکر پیشگیری و ...
قانون‌گذاری شبکه‌های اجتماعی شاید وقتی دیگر! به یاد داشته باشیم که فضای مجازی امروزه زندگی دوم ما را شکل داده است و به همین دلیل نباید با تساهل اجازه دهیم برخی سیاسی کاری‌ها و ملاحظه‌های عوام‌پسندانه مانع پرداختن به معضلات فضای مجازی شود.
آمارهای عجیب و جالب از انتخابات تهران سرنوشت مردم بدست مردم و به قول معروف ایجاد دموکراسی و ... بیش از هر چیز نیازمند آگاهی بخشی و دانا نمودن مردمی است که می بایست درست انتخاب کنند تا آفت ها و اشکالات و ضعف های آنان به حداقل برسد و اینگون...
صفحه 7 از 19  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر