مدل مو ایرانی در مقابل مدل مو غربی اگر از پوشش و مد لباس بگذریم، در ارتباط با مو و آرایش موی مردانه که امروزه به طور وسیعی انواع آن را شاهدیم، می بینیم که مدلهای مو بسیار متنوع و اکثراًٌ نشانه‌ای از فرهنگ جوامع مختلف هستند.
زن و مراقبت از سبک زندگی خانواده زن به عنوان اصلی‌ترین فرد خانواده در تربیت فرزندان و شکل دهی شخصیت آنها در تبعیت از اسلام و سبک زندگی اسلامی نیازمند دانش و توانایی پیاده کردن این احکام در چارچوب خانواده است.
هاشمی هاشمی بود، نه کمتر و نه بیشتر نباید زحمات و تلاش های مرحوم هاشمی در لابلای تحولات و فرازو نشیب‌های سیاسی گم شود ولی اگر این قدردانی و قدرشناسی که هم اکنون شاهد آن هستیم از حد متعادل خارج شود، دستمایه‌ عناصر ضد انقلاب و خارج نشین م...
اگر متحد باشیم... اگر همگی ما برای تمام کارها اتحاد داشته باشیم و یکدیگر را در هیچ عرصه‌ای تنها نگذاریم، همه چیز درست و زندگی زیبا و زیباتر می‌شود.
«سیانور» بیننده‌اش را تا انتها حفظ می‌کند بهروز شعیبی با «سیانور»ش اطلاق عنوان فیلم «شریف» و «محترم» را بر مجموعه کارهایی که تاکنون از او دیده‌ایم، مهر تایید مجدد زد.
شرایط حضور داوطلبانه مردم برای اداره شهر معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در یادداشتی به بهانه 5 دسامبر روز جهانی داوطلب با اشاره به فراهم شدن بسترهای لازم برای همفکری و همراهی مردم و مدیریت شهری تاکید کرد: امروز هركسى با هر هنرى می توان...
توجه به نسل جدید در اداره شهر‌ها وجود چهره‌های تکراری در انتخابات شوراها این سؤال را مطرح می‌نماید که آیا سیستم حاکم موجود در مدیریت کشوری و شهری در طول این همه سال نتوانسته نسل جایگزین با رویکردهای جدید را پرورش دهد؟
نخبگان بی بصیرت و فتنه گری های جدید خواص مردود، امروز با پیگیری فتنه ۸۸ و پیوند با نگاه استکبار جهانی، از روی بی بصیرتی به دنبال تغییر نگاه ملت ایران نسبت به آمریکا هستند؛ هدفی که هرگز دست یافتنی نیست.
ضرورت تحقق شعار ˝شهر دسترس پذیر˝ هیچ سازمانی خود را متولی گردشگری معلولان ندانسته و جای این موضوع در سبد سیاست گذاری همواره خالی بوده است.
آسیب ها و مزایای فضای مجازی اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشد که با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می توان از آثار و دستاوردهای مثبت آن بهره گرفت و پیامدهای من...
صفحه 6 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر