نخبگان بی بصیرت و فتنه گری های جدید خواص مردود، امروز با پیگیری فتنه ۸۸ و پیوند با نگاه استکبار جهانی، از روی بی بصیرتی به دنبال تغییر نگاه ملت ایران نسبت به آمریکا هستند؛ هدفی که هرگز دست یافتنی نیست.
ضرورت تحقق شعار ˝شهر دسترس پذیر˝ هیچ سازمانی خود را متولی گردشگری معلولان ندانسته و جای این موضوع در سبد سیاست گذاری همواره خالی بوده است.
آسیب ها و مزایای فضای مجازی اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشد که با برنامه ریزی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی می توان از آثار و دستاوردهای مثبت آن بهره گرفت و پیامدهای من...
زنگ‌ها برای که به صدا درآمده است؟ این روزها رفتار، گفتار، پوشش و آرایش جوانان و بعضا نوجوانان در معابر عمومی توجه‌ها را به سمت و سوی خود می‌کشاند.برخی از سر تاسف سری تکان می‌دهند و راه خود می‌روند، برخی دلسوزانه زبان به نقد می‌گشایند...
روحانی و چند گام مانده به انتخابات 96 برخی از کارشناسان سیاسی و تحلیل‌گران از شرایط سخت روحانی در انتخابات آینده سخن می‌گویند و گاه انتخاب مجدد او را دور از دسترس می‌دانند.
سونامی تبلیغات ماهواره‌ای صحبت از فروش بالای سینمای ایران این روزها دلایل متعددی دارد، اما به نظر سه عامل نقش اصلی در افزایش اکثر فیلم‌های گیشه داشته است.
انضباط شهری با زور چماق! نوزادی که جای خود را کثیف کرده و یا شیر می‌خواهد و برای مطرح کردن خواسته خود زبانی جز گریه ندارد آیا عاقلانه است برای رهایی از زبان تلخش او را به باد کتک گرفت و تنبیه کرد!
ساختمان‌های سبز و محیط زیست شهری ساختمان سبز ساختمانی است که با محیط‌زیست و حفظ منابع زمین در طول عمر ساختمان سازگار بوده و کل چرخه حیات آن از مکان‌یابی تا طراحی، ساخت‌وساز، بهره‌برداری و نگهداری با محیط‌زیست همگام باشد.
مدیریت مصرف و جلوگیری از اسراف لیلا مسند جم معتقد است؛ یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن و توانمندنمودن بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی می باشد.
دیانت باید سیاست را رهبری کند دیانت رهبر سیاست است و نه سیاست رهبر دیانت.
صفحه 6 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر