معنای آمارهای تکان‌دهنده اجتماعی دستگاه‌های متولی عمومی، دولتی و مردمی باید در آزمون‌های موردی پیرامون موفقیت و عدم موفقیت در مهار آسیب‌های اجتماعی آزموده شده و منابع لازم در اختیار بخش‌های پیروز بیرون آمده قرار گیرد.
˝ماجرای نیمروز˝حق مطلب را ادا کرد امیر پورکیان فیلمساز جوان سینما در غالب متنی کوتاه از مهدویان بابت ساخت ˝ماجرای نیمروز˝ تشکر کرد.
رقابتی نامیمون به اسم هیأت امنای محلات اعضای شورایاری محلات که با رای مستقیم مردم انتخاب شده اند باید به وظیفه نظارتی بر مدیریت شهری عمل کنند و ابدا در مقام کارهای اجرایی و رقابت با بسیج محلات ورود نکنند.
مدل مو ایرانی در مقابل مدل مو غربی اگر از پوشش و مد لباس بگذریم، در ارتباط با مو و آرایش موی مردانه که امروزه به طور وسیعی انواع آن را شاهدیم، می بینیم که مدلهای مو بسیار متنوع و اکثراًٌ نشانه‌ای از فرهنگ جوامع مختلف هستند.
نقش شهروندان در آلودگی هوا چیست؟ معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نقش تک تک افراد جامعه در کاهش آلودگی هوا، گفت: نقش افراد در کاهش آلودگی هوا از مقولات رعایت حقوق شهروندی است.
زن و مراقبت از سبک زندگی خانواده زن به عنوان اصلی‌ترین فرد خانواده در تربیت فرزندان و شکل دهی شخصیت آنها در تبعیت از اسلام و سبک زندگی اسلامی نیازمند دانش و توانایی پیاده کردن این احکام در چارچوب خانواده است.
هاشمی هاشمی بود، نه کمتر و نه بیشتر نباید زحمات و تلاش های مرحوم هاشمی در لابلای تحولات و فرازو نشیب‌های سیاسی گم شود ولی اگر این قدردانی و قدرشناسی که هم اکنون شاهد آن هستیم از حد متعادل خارج شود، دستمایه‌ عناصر ضد انقلاب و خارج نشین م...
پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات شیطان بزرگ سران تازه راه یافته به کاخ سفید باید بدانند که مردم ایران در دفاع از عزت و حریت خود، قاطعانه و با همه ی قدرت در برابر دشمنی ها، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا خواهند ایستاد.
اگر متحد باشیم... اگر همگی ما برای تمام کارها اتحاد داشته باشیم و یکدیگر را در هیچ عرصه‌ای تنها نگذاریم، همه چیز درست و زندگی زیبا و زیباتر می‌شود.
«سیانور» بیننده‌اش را تا انتها حفظ می‌کند بهروز شعیبی با «سیانور»ش اطلاق عنوان فیلم «شریف» و «محترم» را بر مجموعه کارهایی که تاکنون از او دیده‌ایم، مهر تایید مجدد زد.
صفحه 5 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر