معنای آمارهای تکان‌دهنده اجتماعی دستگاه‌های متولی عمومی، دولتی و مردمی باید در آزمون‌های موردی پیرامون موفقیت و عدم موفقیت در مهار آسیب‌های اجتماعی آزموده شده و منابع لازم در اختیار بخش‌های پیروز بیرون آمده قرار گیرد.
رقابتی نامیمون به اسم هیأت امنای محلات اعضای شورایاری محلات که با رای مستقیم مردم انتخاب شده اند باید به وظیفه نظارتی بر مدیریت شهری عمل کنند و ابدا در مقام کارهای اجرایی و رقابت با بسیج محلات ورود نکنند.
مدل مو ایرانی در مقابل مدل مو غربی اگر از پوشش و مد لباس بگذریم، در ارتباط با مو و آرایش موی مردانه که امروزه به طور وسیعی انواع آن را شاهدیم، می بینیم که مدلهای مو بسیار متنوع و اکثراًٌ نشانه‌ای از فرهنگ جوامع مختلف هستند.
نقش شهروندان در آلودگی هوا چیست؟ معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نقش تک تک افراد جامعه در کاهش آلودگی هوا، گفت: نقش افراد در کاهش آلودگی هوا از مقولات رعایت حقوق شهروندی است.
زن و مراقبت از سبک زندگی خانواده زن به عنوان اصلی‌ترین فرد خانواده در تربیت فرزندان و شکل دهی شخصیت آنها در تبعیت از اسلام و سبک زندگی اسلامی نیازمند دانش و توانایی پیاده کردن این احکام در چارچوب خانواده است.
هاشمی هاشمی بود، نه کمتر و نه بیشتر نباید زحمات و تلاش های مرحوم هاشمی در لابلای تحولات و فرازو نشیب‌های سیاسی گم شود ولی اگر این قدردانی و قدرشناسی که هم اکنون شاهد آن هستیم از حد متعادل خارج شود، دستمایه‌ عناصر ضد انقلاب و خارج نشین م...
اگر متحد باشیم... اگر همگی ما برای تمام کارها اتحاد داشته باشیم و یکدیگر را در هیچ عرصه‌ای تنها نگذاریم، همه چیز درست و زندگی زیبا و زیباتر می‌شود.
«سیانور» بیننده‌اش را تا انتها حفظ می‌کند بهروز شعیبی با «سیانور»ش اطلاق عنوان فیلم «شریف» و «محترم» را بر مجموعه کارهایی که تاکنون از او دیده‌ایم، مهر تایید مجدد زد.
شرایط حضور داوطلبانه مردم برای اداره شهر معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در یادداشتی به بهانه 5 دسامبر روز جهانی داوطلب با اشاره به فراهم شدن بسترهای لازم برای همفکری و همراهی مردم و مدیریت شهری تاکید کرد: امروز هركسى با هر هنرى می توان...
توجه به نسل جدید در اداره شهر‌ها وجود چهره‌های تکراری در انتخابات شوراها این سؤال را مطرح می‌نماید که آیا سیستم حاکم موجود در مدیریت کشوری و شهری در طول این همه سال نتوانسته نسل جایگزین با رویکردهای جدید را پرورش دهد؟
صفحه 5 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر