وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس نویسنده کتاب‌های «دختر شینا» و «گلستان یازدهم» در یادداشتی به وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس اشاره کرده است.
معنای آمارهای تکان‌دهنده اجتماعی دستگاه‌های متولی عمومی، دولتی و مردمی باید در آزمون‌های موردی پیرامون موفقیت و عدم موفقیت در مهار آسیب‌های اجتماعی آزموده شده و منابع لازم در اختیار بخش‌های پیروز بیرون آمده قرار گیرد.
ویژه گی های «مدیریت جهادی» «مدیریت جهادی» برخلاف تبلیغات دشمنان خارجی و مغرضان داخلی، پیچیده تر کردن امور و یا ریاضت اقتصادی نیست بلکه هدف از این نوع مدیریت، دستیابی به بهترین و بیشترین بازدهی با کمترین هزینه هاست که از طریق بک...
این راه رفتنی است محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی«ره» یادداشتی نوشته است که در ادامه می‌خوانید.
جفای به انقلاب، وفای به انقلاب ˝مهمترین عناصر وفای به انقلاب اسلامی در حفظ و حراست از «روح انقلاب» و «روحیه انقلابی و انقلابی‌گری» نهفته است˝
˝ماجرای نیمروز˝حق مطلب را ادا کرد امیر پورکیان فیلمساز جوان سینما در غالب متنی کوتاه از مهدویان بابت ساخت ˝ماجرای نیمروز˝ تشکر کرد.
رقابتی نامیمون به اسم هیأت امنای محلات اعضای شورایاری محلات که با رای مستقیم مردم انتخاب شده اند باید به وظیفه نظارتی بر مدیریت شهری عمل کنند و ابدا در مقام کارهای اجرایی و رقابت با بسیج محلات ورود نکنند.
نقش شهروندان در آلودگی هوا چیست؟ معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نقش تک تک افراد جامعه در کاهش آلودگی هوا، گفت: نقش افراد در کاهش آلودگی هوا از مقولات رعایت حقوق شهروندی است.
پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات شیطان بزرگ سران تازه راه یافته به کاخ سفید باید بدانند که مردم ایران در دفاع از عزت و حریت خود، قاطعانه و با همه ی قدرت در برابر دشمنی ها، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا خواهند ایستاد.
صفحه 5 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر