جایگاه مدیریت شهری در روند توسعه شهر به عنوان یك منبع توسعه مطرح است و جایگاه مدیریت شهری در روند توسعه آن بسیار مهم و تعیین كننده می باشد.
وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس نویسنده کتاب‌های «دختر شینا» و «گلستان یازدهم» در یادداشتی به وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس اشاره کرده است.
شورا جای سیاستمداران بی صندلی نیست مرتضی طلایی همزمان با ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به شهروندان تهرانی كه در وب سایت شخصی و حسابهای كاربری وی در فضای مجازی منتشر شد ، برخی دغدغه های خود را مطرح كر...
تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ به شکرانه بهار با هدف رسیدن به محیط زیست پایدار، همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا به صورت جدی از تبلیغات و اقلام تبلیغی کاغذی پرهیز کنند.
ویژه گی های «مدیریت جهادی» «مدیریت جهادی» برخلاف تبلیغات دشمنان خارجی و مغرضان داخلی، پیچیده تر کردن امور و یا ریاضت اقتصادی نیست بلکه هدف از این نوع مدیریت، دستیابی به بهترین و بیشترین بازدهی با کمترین هزینه هاست که از طریق بک...
این راه رفتنی است محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی«ره» یادداشتی نوشته است که در ادامه می‌خوانید.
جفای به انقلاب، وفای به انقلاب ˝مهمترین عناصر وفای به انقلاب اسلامی در حفظ و حراست از «روح انقلاب» و «روحیه انقلابی و انقلابی‌گری» نهفته است˝
˝ماجرای نیمروز˝حق مطلب را ادا کرد امیر پورکیان فیلمساز جوان سینما در غالب متنی کوتاه از مهدویان بابت ساخت ˝ماجرای نیمروز˝ تشکر کرد.
پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات شیطان بزرگ سران تازه راه یافته به کاخ سفید باید بدانند که مردم ایران در دفاع از عزت و حریت خود، قاطعانه و با همه ی قدرت در برابر دشمنی ها، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا خواهند ایستاد.
صفحه 4 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر