تحریم های جدید و ضرورت های ملی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در یادداشتی که تحت عنوان ˝تحریم های جدید و ضرورت های ملی˝ در ستون ˝نگاه˝ ایرنا درج گردیده نوشت: مذاکرات نفس گیر و طولانی مدتِ هیات دیپلماتیک ایران با کشورهای عضو گرو...
تهران، شهری با ۹ میلیون مسئول تابستان، فصل برداشت میوه های شیرین تلاش و جهاد است. تلاشی که از پس سختی های فصل خزان و بی رحمی های زمستان، گذشته و حالا به بار نشسته است تا شهد و شیرینی اش به کام همه بنشیند.
از بچه دزدی تا بلبشوی اجتماعی و آموزشی در این بلبشوی آموزشی و اجتماعی، والدین به مثابه نقاشان مکتب‌ ندیده‌ای هستند که با ترس‌های کهنه ذهن خود، دنبال کودکانشان می‌دوند تا گوشی‌هایشان را از آن‌ها بگیرند.
نهاد نماز جمعه از بزرگترین یادگارها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم الشان، مسئله اقامه نمازجمعه در سراسر کشور است. امروز در ۹۰۰ نقطه ایران هر هفته، نماز جمعه برگزار می شود و ائمه جمعه، مردم را به تقوا و...
رابطه امنیت روانی و هنر صنعت دکوراتیو هنر صنعت دکوراتیو، پدیده ای نوین در معماری و دکوراسیون داخلی می باشد که بهره گیری از آن علاوه بر افزودن زیبایی محل سکونت، دارای خواص متعدد روانشناختی و درمانی است.
چرا کوفه؟ اگر آمریکا به ما حمله نظامی کند، فرزند مُحرّمیم و اگر محاصره اقتصادی نماید، تربیت شده رمضانیم.
قانون بد از بی‌قانونی بهتر است ما مادران و بانوان ایرانی با هر پوششی که داریم نگران فرزندانمان هستیم و اراده ما بر این امر است مبارزه کنیم، مطالبه کنیم، پیگیر باشیم برای توزیع عادلانه ثروت، برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، برای از...
وکلای دادگستری و پارلمان شهری یک وکیل دادگستری در یادداشتی با عنوان «حکایت تلخ ناکامی وکلای دادگستری در ورود به پارلمان شهری» به دلایل عدم استقبال مردم از وکلا و حقوقدانان برای حضور در شوراهای شهر و روستا پرداخت.
آیا جام زهر را باز می نوشیم؟ مناقشات سیاسى و جناحى و ورود در هر اقدامى كه اعضاء شوراى اسلامى را از اتحاد عملى خود دور كند، براى این شوراها مضر و ناروا است.
کمی با تهران مهربان تر باشیم تهران، شهرِ رویدادهای بزرگ و انقلاب بزرگ است، کمی با تهران مهربان تر باشیم و در این زمان به دور از تمام مواضع سعی کنیم بهترین ها را برای این شهر دوست داشتنی انتخاب کنیم.
صفحه 3 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر