چالش‌های پیش روی اقتصاد مقاومتی طی سالهای اخیر بین مسئولین و خصوصاً سکانداران استانهای کشور دائماً بحث اقتصاد مقاومتی مطرح می‌شود ولی بعد از گذشت زمان باز هم در نقطه ای قرار داریم که کماکان مردم نتیجه محسوسی را در زندگی خودشان و به ...
مشق اول؛ عدالت زمان زیادی از استقرار شورای شهر پنجم و تیم جدید شهرداری تهران نمی گذرد. اگر از هر یک از آنان پرسیده شود که ˝ مهمترین اولویت مدیریت شهری در شهر تهران چه باید باشد؟˝ پاسخ های متفاوت و متنوعی خواهند داد.
جای خالی شهرداری تهران در تامین مالی خارجی! یک از راه های دستیابی به درآمدها و تامین مالی مناسب برای شهرداری ها، دستیابی به تامین مالی خارجی است.
اقتدار انقلابی ایران و عصبانیت ترامپ عصبانیت رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل که مورد توجه کانونهای خبری دنیا قرارگرفت نشاندهنده این واقعیت است که هژمونی قدرت حاکمیت آمریکا شکست خورده است.
آداب صفای حسینی هوا هوای حسین(ع) است، هوای کرب‌وبلا، هوای اتحاد و همدلی افراد محله، هوای یکدست شدن شهر بدون نماهای تجملاتی شمال و خرابی دیوارهای جنوب شهر، هوای همنوا شدن همه سلیقه‌های سیاسی است و همه زیر یک بیرق دوره...
ورود عجیب شورای رقابت در قلمروهای صنفی شورای رقابت که به منظور برطرف ساختن انحصار و خصوصی سازی نهادهای دولتی در پرتو اصل 44 قانون اساسی ایجاد شده است اصولاً صلاحیت رسیدگی به امور مرتبط با نهادهای صنفی و خصوصی نظیر کانون را ندارد.
استفاده از ظرفیت شورایاری‌ها و سمن‌ها عضو چهارمین دروره شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضا شورای پنجم برای اداره شهر می‌توانند از ظرفیت شورایاری ها ، مدیریت محله و سازمانهای مردم نهاد فعال در محلات و مناطق استفاده کنند.
هفت توصیه به منتخبان شورای پنجم رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در یادداشتی خطاب به منتخبان پنجم ۷ توصیه برای نظارت بهتر برشهر کرد.
چالش شناسی مدیریت شهری شهرداری تهران سیدجواد حسینی معتقد است که شهردار آینده با عبور از موانع که سهل و ممتنع بنظر میرسد میتواند ماموریتهای ویژه خود را با موفقیت به انجام رساند.
نگاهی به بحران سرمایه انسانی مروری گذرا به متوسط عمر مدیریتی مدیران کشور نشان می‌دهد که نه تنها چشم‌انداز و برنامه‌ای استراتژیک و مشخص برای تربیت مدیران و موضوع جانشین‌پروری نداشته‌ایم بلکه از داشته‌ها و پتانسیل‌های خود به خوبی ...
صفحه 2 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر