صدای دانش‌آموز شنیده نمی‌شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به بهانه فرارسیدن روز دانش‌آموز بر لزوم توجه به مشکلات دانش‌آموزان و فرهنگیان تاکید کرد.
تخصص، تعهد و مخاطب شناسی آنچه که باعث می‌شود تهیه کننده‌ها و برنامه سازان تلویزیونی در رسانه ملی موفق عمل کنند این است که خطی بین ضابطه و رابطه کشیده شود.
موزه باید به اهلش سپرده شود! حقیقت آن است که مردم از موزه ها فراری هستند و به نظر نمی رسد که یک آسیب شناسی و تحقیق میدانی جامعی صورت گرفته باشد که چرا میزان مراجعه مردم به موزه ها کم است؟ واقعا چرا؟
چالش‌های پیش روی اقتصاد مقاومتی طی سالهای اخیر بین مسئولین و خصوصاً سکانداران استانهای کشور دائماً بحث اقتصاد مقاومتی مطرح می‌شود ولی بعد از گذشت زمان باز هم در نقطه ای قرار داریم که کماکان مردم نتیجه محسوسی را در زندگی خودشان و به ...
مشق اول؛ عدالت زمان زیادی از استقرار شورای شهر پنجم و تیم جدید شهرداری تهران نمی گذرد. اگر از هر یک از آنان پرسیده شود که ˝ مهمترین اولویت مدیریت شهری در شهر تهران چه باید باشد؟˝ پاسخ های متفاوت و متنوعی خواهند داد.
جای خالی شهرداری تهران در تامین مالی خارجی! یک از راه های دستیابی به درآمدها و تامین مالی مناسب برای شهرداری ها، دستیابی به تامین مالی خارجی است.
اقتدار انقلابی ایران و عصبانیت ترامپ عصبانیت رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل که مورد توجه کانونهای خبری دنیا قرارگرفت نشاندهنده این واقعیت است که هژمونی قدرت حاکمیت آمریکا شکست خورده است.
مهربانی را جایگزین خشونت کنیم همه مردم در قبال خشونت در جامعه مسئولیت دارند و باید فرد خشونت ورز از سوی اطرافیان مورد سرزنش واقع شود و نباید اجازه داد قبح این رفتار ضد اجتماعی از بین برود.
تشکیل گروه روابط عمومی در پروژه های سینمایی گروه روابط عمومی در پروژه های هنری را میتوان بشرح زیر تعریف نمود که در یادداشت بعدی، به وظایف هریک از مسئولیت ها به اختصار اشاره خواهد شد.
نگاهی به بحران سرمایه انسانی مروری گذرا به متوسط عمر مدیریتی مدیران کشور نشان می‌دهد که نه تنها چشم‌انداز و برنامه‌ای استراتژیک و مشخص برای تربیت مدیران و موضوع جانشین‌پروری نداشته‌ایم بلکه از داشته‌ها و پتانسیل‌های خود به خوبی ...
صفحه 2 از 19  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر