ما تهران را تغییر داده‌ایم یا تهران ما را؟ حال و هوایی در كوچه‌پسكوچه‌های محله‌های سرآسیاب، دولاب، شیوا، جابری و... باقی مانده كه باور نمی‌کنی در تهران سال 1394 قدم می‌زنی!
توان شورایاری‌ها كم نیست شورایاری نهادی اجتماعی است كه اگرچه از سوی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران حمایت می‌شود اما اعضای آن مستقیم توسط شهروندان انتخاب می‌شوند.
طنز فاخر و نگاهی به قند پهلو برنامه تلویزیونی قندپهلو از موارد نادر طنز فاخر در تلویزیون است که مجری، کارشناسان و شرکت‌کنندگانش، همگی شاعران طنزپردازند.
روابط تهران-مسکو پس از توافق هسته‌ای سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه مناسبات دو جانبه تهران و مسکو باید فراتر از روابط تجاری و اقتصادی تعریف شود خواهان تحرک بیشتر همکاری‌های علمی و آموزشی، گسترش مناسبات گردشگری، تقویت همکاری‌های منطقه...
حملات غیرمنصفانه هاشمی و احمدی نژاد آیا تصور می‌شود با حملات غیرمنصفانه و به کارگیری عبارات دور از شأن ادبیات سیاسی ملت ایران جنابان هاشمی و احمدی‌نژاد قادر خواهند بود کژروی‌‌های عناصر حلقه نزدیک به خود را پنهان دارند؟
شبکه‌های اجتماعی در دایره«غفلت» واقعیت کنونی این که در «صحنه» حال حاضر شبکه‌های اجتماعی، چندان با توشه و سازوبرگ مختص حضور در این شبکه‌ فعالیتی صورت نمی‌گیرد.
هنر هشتم در ایران زمین و به اذن حق ، خلق را به سوی خدا دعوت کنی و چراغ فروزان عالم باشی .
واقعیتی به نام «شایعه» در فضای مجازی مسائل اجتماعی از جمله دغدغه‌های جوامع بشری در دوره‌های مختلف بوده است، افراد در مواجهه با این مسائل با تهدیدی به نام «شایعه» روبرو می‌شوند که آسیب‌های اجتماعی زیادی را در پی داشته است.
«شکار» اندیشه برتر ایرانی وضعیت موجود در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که اولا ساعت‌های گرانسنگ اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به راحتی هدر می‌رود و ثانیا استعدادها و اندیشه‌های جوان و نوجوان از سوی گروه‌ها و پشت پرده‌نشینان شبک...
صفحه 10 از 19  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر