توان شورایاری‌ها كم نیست شورایاری نهادی اجتماعی است كه اگرچه از سوی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران حمایت می‌شود اما اعضای آن مستقیم توسط شهروندان انتخاب می‌شوند.
طنز فاخر و نگاهی به قند پهلو برنامه تلویزیونی قندپهلو از موارد نادر طنز فاخر در تلویزیون است که مجری، کارشناسان و شرکت‌کنندگانش، همگی شاعران طنزپردازند.
روابط تهران-مسکو پس از توافق هسته‌ای سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه مناسبات دو جانبه تهران و مسکو باید فراتر از روابط تجاری و اقتصادی تعریف شود خواهان تحرک بیشتر همکاری‌های علمی و آموزشی، گسترش مناسبات گردشگری، تقویت همکاری‌های منطقه...
حملات غیرمنصفانه هاشمی و احمدی نژاد آیا تصور می‌شود با حملات غیرمنصفانه و به کارگیری عبارات دور از شأن ادبیات سیاسی ملت ایران جنابان هاشمی و احمدی‌نژاد قادر خواهند بود کژروی‌‌های عناصر حلقه نزدیک به خود را پنهان دارند؟
هنر هشتم در ایران زمین و به اذن حق ، خلق را به سوی خدا دعوت کنی و چراغ فروزان عالم باشی .
تحریم‌هراسی و خودتحریمی دو روی یک سکه تحریم‌هراسی به معنی بزرگ‌نمایی تحریم‌ها و گره‌زدن همه‌چیز به تحریم‌های ظالمانه، و خودتحریمی، یعنی ندیدن ظرفیت‌های داخلی و عدم خودباوری ملی است.
واقعیتی به نام «شایعه» در فضای مجازی مسائل اجتماعی از جمله دغدغه‌های جوامع بشری در دوره‌های مختلف بوده است، افراد در مواجهه با این مسائل با تهدیدی به نام «شایعه» روبرو می‌شوند که آسیب‌های اجتماعی زیادی را در پی داشته است.
«شکار» اندیشه برتر ایرانی وضعیت موجود در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که اولا ساعت‌های گرانسنگ اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به راحتی هدر می‌رود و ثانیا استعدادها و اندیشه‌های جوان و نوجوان از سوی گروه‌ها و پشت پرده‌نشینان شبک...
نقدی بر تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی سیاست کلی در مواجهه با پدیده نوظهور شبکه‌های اجتماعی که از یکسو یک فرصت می‌تواند باشد و از دیگر سو تهدید کننده آرامش روحی و روانی جامعه، چیست؟تاکنون سیاست‌ مشخصی در این باره اعلام نشده است.
صفحه 10 از 19  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر