آنچه شهردار آینده تهران باید داشته باشد دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: شهردار آینده تهران ضمن توجه به ارتباط با سه قوه باید جلب مشارکت مردمی را به عنوان اولویت اصلی خود قرار دهد.
دلمان را خوش کرده‌ایم به ثبت باغ‌کتاب در گینس محمد حقانی می‌گوید: باغ کتاب می‌تواند تاثیر منفی بر فروش کتابفروشی‌های سطح شهر داشته باشد و اساسا امروز در دنیا پروژه‌هایی که به صورت متمرکز و کلی یک‌جا و تنها در یک منطقه ایجاد شود هم به دلیل مسائل ...
حفظ و رعایت آزادی‌های مشروع مردم نماینده مردم تهران با تأکید بر لزوم رعایت آزادی‌های مشروع گفت: بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت آزادی‌های مشروع فصل نوینی در کار قوه قضائیه ایجاد کرد.
انتقال ملاقات‌های مردمی نمایندگان از تهران رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس از انتقال ملاقات‌های مردمی نمایندگان از تهران به حوزه‌های انتخابیه خبر داد.
راه‌اندازی پایگاه‌های تابستانی در تهران معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در ۳۵۴ محله شهر تهران و ۱۱۰ مسجد شاخص پایتخت پایگاه های تابستانی راه‌اندازی شده است.
به حضور زنان در عرصه مدیریتی توجه شود یک عضو شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌باید به حضور زنان و جوانان در عرصه های مختلف مدیریتی از جمله کابینه دولت دوازدهم و شهرداری آینده توجه شود.
منافقین خلق با برچسب حمایت از مردم در جامعه فعال بودند حسین طلا نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: واقعیت آن است که واقعه هفتم تیر توسط کسانی انجام شد که داعیه حمایت از مردم را داشتند خصوصا سازمان منافقین خلق که با برچسب حمایت از مردم د...
ویژگی‌های حداقلی شهردار آینده تهران رئیس سنی شورای پنجم گفت؛ تا ۱۴ مرداد گزارشی از وضعیت شهرداری و عملکرد شورای چهارم توسط کمسیون های شورای پنجم تهیه خواهد شد و در معرض انظارعمومی قرار خواهد گرفت.
حادثه تروریستی تهران باید آسیب‌شناسی شود یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی بعداز حادثه تروریستی با برداشت‌های سیاسی مطرح می‌شود.
مسئولین مقررات دست و پاگیر را حذف کنند رئیس اتحادیه طلا و جواهرات گفت: مسئولین مقررات دست و پاگیر را حذف کنند و اجازه دهند که صنف برای موارد مربوط، خودش تصمیم بگیرد.
صفحه 9 از 39  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر