اجحاف و تبعیض در حق شهروندان ممنوع! نماینده مردم تهران با بیان اینکه حذف سالیانه طرح ترافیک در حد یک ایده بوده و هنوز اجرایی نشده است گفت؛ این طرح علاوه بر تحمیل هزینه به مردم به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های لازم و ارتقای وضعیت حمل و نق...
تهران مشکلات بسیار جدی دارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات پایتخت را نیازمند تعامل شهرداری، شورای شهر و نمایندگان مردم تهران در مجلس دانست.
شورای پنجم شورای ضعیفی است عباس جدیدی معتقد است که از شورای شهر تهران در دوره پنجم موضوعی چشمگیر و دندان گیر بیرون نیامده است و شرایط به گونه‌ای است که نشان می‌دهد که اعضا در این دوره بر مسائل شهری مسلط نیستند.
ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی نماینده مردم تهران اظهار کرد: ما نماینده مردم تهران هستیم و باید مطالبات مردم حوزه انتخابیه خود را پیگیری کنیم و مردم پایتخت نیز این مطالبات را دارند که البته مردم بعضی دیگر از شهرها نیز چنین مطالبه‌...
طرح های ضربتی برای تهران مناسب نیست شهردار تهران درباره برنامه های ضربتی مدیریت شهری، گفت: برای شهر تهران خیلی نمی شود طرح های ضربتی اعمال کرد.
طلاق صوری برای دریافت مستمری مدیر اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران گفت: طلاق های صوری برای برقراری مستمری، علاوه بر هزینه های مالی که بر سازمان تحمیل می کند، تاثیر منفی نیز بر روی جامعه گذاشته است.
قانون جدید، فعالیت حزبی را تقویت می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید احزاب این فرصت را به حزب‌هایی که در کشور فعالیت می کنند می‌دهد که تقویت پیدا کنند.
ما منتظر پاسخ مسوولان نمی‌مانیم مجری برنامه گفت‌وگو محور «تهران ۲۰» با اشاره به وظیفه رسانه‌ها در قبال پاسخگو نبودن برخی مسوولان گفت: زمانی که اتفاقی رخ می‌دهد و مسوولی پاسخگو نیست باید مردم را از طریق رسانه‌ها در جریان اتفاق قرار د...
خشونت علیه زنان پایتخت رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: ۲۷ درصد زنان تهرانی در مناطق ۲۲ گانه پایتخت در معرض انواع خشونت قرار دارند.
آقای نجفی فرد منظم و مدیری هستند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنم انتخاب آقای نجفی خوب است، چون تجربه مدیریتی ایشان هم خوب است. به طور کلی فرد منظم و مدیری هستند. در آموزش و پرورش مدیریت خوبی داشت و امیدوار هست...
صفحه 5 از 40  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر