طرح های ضربتی برای تهران مناسب نیست شهردار تهران درباره برنامه های ضربتی مدیریت شهری، گفت: برای شهر تهران خیلی نمی شود طرح های ضربتی اعمال کرد.
طلاق صوری برای دریافت مستمری مدیر اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران گفت: طلاق های صوری برای برقراری مستمری، علاوه بر هزینه های مالی که بر سازمان تحمیل می کند، تاثیر منفی نیز بر روی جامعه گذاشته است.
قانون جدید، فعالیت حزبی را تقویت می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید احزاب این فرصت را به حزب‌هایی که در کشور فعالیت می کنند می‌دهد که تقویت پیدا کنند.
ما منتظر پاسخ مسوولان نمی‌مانیم مجری برنامه گفت‌وگو محور «تهران ۲۰» با اشاره به وظیفه رسانه‌ها در قبال پاسخگو نبودن برخی مسوولان گفت: زمانی که اتفاقی رخ می‌دهد و مسوولی پاسخگو نیست باید مردم را از طریق رسانه‌ها در جریان اتفاق قرار د...
خشونت علیه زنان پایتخت رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: ۲۷ درصد زنان تهرانی در مناطق ۲۲ گانه پایتخت در معرض انواع خشونت قرار دارند.
آقای نجفی فرد منظم و مدیری هستند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنم انتخاب آقای نجفی خوب است، چون تجربه مدیریتی ایشان هم خوب است. به طور کلی فرد منظم و مدیری هستند. در آموزش و پرورش مدیریت خوبی داشت و امیدوار هست...
از لحاظ نیروی انسانی در مضیقه هستیم مدیرکل آموزش و پرورش تهران گفت: این اداره کل بابت مطالبات معلمان حق‌التدریس، اضافه کار معلمان رسمی و حق‌الزحمه امتحانات، ۴۰ میلیارد تومان بدهی دارد.
شریان‌های امدادی تهران ناایمن دربرابر زلزله رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: برابر گزارش ارائه شده از سوی «جایکا»ی ژاپن در تحقیقاتی که برای کلانشهر تهران از سال ۷۹ انجام داده است، ۷۰ درصد ساختمان‌های آتش‌نشانی...
تهرانی‌ها هر روز 35 واحد پلاکت اهدا می‌کنند مدیرعامل سازمان انتقال خون با اشاره به مشکلاتی که در دوره گذشته در زمینه ساخت مرکز تولید فرآورده‌های خونی در ساختمان این سازمان وجود داشت، گفت: مفهومی ندارد در شهری که نزدیک به 27 درصد خون و فرآوده‌ها...
خارج کردن تهران از وضعیت مردانگی شهردار تهران با تاکید بر ضرروت تغییر در ساختار اداری شهرداری گفت: دو بخش وجود دارد که باید به صورت فوری‌تر در موردش تصمیم بگیریم که یکی بخش امور بانوان و دیگری خزانه شهرداری است.
صفحه 5 از 40  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر