تهران، فقیرترین کلانشهر در امر ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: وضعیت ورزش تهران در شرایط مطلوب نیست و پایتخت از لحاظ امکانات و زیرساخت های ورزشی جزو فقیرترین شهرهای کلانشهرها به حساب می آید.
ائتلاف بعد از انتخابات ! دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به اتفاقات افتاده مردم چشم و گوششان بیشتر باز شده و نیروهای مستقل شانس بیشتری از نیروهای وابسته به جناح های سیاسی در کسب آراء خواهند داشت.
پنهان کاری چاره‌ساز نیست مرتضی طلایی در گفتگو با خبرنگار مهردر واکنش به برخی انعکاس های داخلی و همچنین واکنش مغرضانه رسانه های بیگانه به طرح معضل “زندگی جوانان با یکدیگر بدون ازدواج رسمی” که چندی قبل از سوی وی مطرح شد، با بیا...
تهران، شهری کلنگی و جذاب مجید تفرشی مورخی است که با بازخوانی اسناد وزارت خارجه بریتانیا شناخته می‌شود.
نگاهی متفاوت به تحلیل مختصات سیاسی کشور در فاصله پنج ماه تا انتخابات ریاست جمهوری، دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گویی با مثلث به تحلیل فضای سیاسی کشور پرداخت.
پارکومترها می آیند پارکبــان هــا می روند اولین بار در تهران در چه سالی از پارکومتر برای مدیریت فضای پارک حاشیه ای استفاده شد.
بازخوانی پرونده حماسه نه دی دکتر محسن رضایی در مصاحبه با رادیو گفتگو، ضمن بازخوانی پرونده یوم الله نه دی 88 به بیان ناگفته هایی در خصوص این حادثه تاریخی پرداخت.
صفحه 40 از 40  اول  قبلی   31    32    33    34    35    36    37    38    39    40