برخی انتقادها به جوک شبیه است رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: برخی انتقادات به مدیریت گذشته شهر تهران بیشتر به جوک شبیه است و هیچ آدم عاقلی چنین صحبت هایی نمی کند.
زنان نباید در قبال خشونت سکوت کنند رئیس مرکز توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: 27 درصد از زنان تهرانی 19 تا 49 ساله در یک پژوهش اظهار کرده بودند که در یک سال اخیر مورد خشونت همسرانشان قرار گرفته اند.
نظارت پلیس فتا بر فروشگاه‌های مجازی رییس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: در خصوص فروش داروهای قاچاق، غیرمجاز، تقلبی و نیروزا از طریق سایت‌ها، کانال‌ و گروه‌ها در شبکه‌های مجازی کشفیات بسیار خوبی داشتیم و این نظارت‌ها هم همچنان ادامه دارد.
انتشاراسامی فراکسیون امید به نفع اصلاحات است عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتشار لیست امید به نفع اصلاحات است، مدیریت عارف در هدایت اصلاح طلبان و برنامه‌ریزی‌ها را موفق دانسته و اطمینان دارد با تدابیر عارف در ...
احیای درآمدهای فراموش شده پایتخت یک عضو کمیسیون و برنامه و بودجه از احیای درآمدهای فراموش شده شهر تهران در بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران خبر داد.
مرجع رسمی تشخیص جاسوسی کیست؟ نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با بیان این‌که به‌گفته وزیر اطلاعات، موضوع پرونده دری اصفهانی جاسوسی نیست گفت که تخریب روحانی و ظریف دیکته مستمر گروه‌های مخالف دولت است.
جایگاه علمی دانشگاه پیام نور رئیس دانشگاه پیام نور تهران جنوب با اشاره به جایگاه علمی دانشگاه پیام نور گفت: دو سال پیاپی است که بالای 30 درصد پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری کشور از فارغ التحصیلان این دانشگاه بوده ...
نیاز تهران به ۱۱۰۰۰ تخت بستری رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر ضرورت وجود متولی واحد برای بهبود وضعیت سلامت در شهر تهران، گفت: اگر بخواهیم در تهران به مردم خدمات خوبی در حوزه سلامت ارائه کنیم، حدود ۱۱۰۰۰ تخت بیمارستا...
لذت دیدن فیلم در سالن سینما رضا سعیدی‌پور گفت؛ باید شرایطی را فراهم کنیم تا خانواده­‌ها را بکشانیم در فضاهایی که بتوانند فیلم ها را در کنار هم ببینند، ما ضعف زیاد داریم، یکی نیست و در بخش­‌های دیگر هم ضعف داریم حالا در بخش سینما...
تشخیص هویت معتادان از روی عنبیه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده اند استفاده از این روش آمار دقیقی از تعداد معتادان ارایه می کند.
صفحه 4 از 37  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر