تهران، فقیرترین کلانشهر در امر ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: وضعیت ورزش تهران در شرایط مطلوب نیست و پایتخت از لحاظ امکانات و زیرساخت های ورزشی جزو فقیرترین شهرهای کلانشهرها به حساب می آید.
مرز التزام به ولایت فقیه نماینده تهران با اشاره به بیانات رهبری در خصوص جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس گفت: نقد رهبری هشداری به آقای احمدی نژاد بود که رفتار خود را تا زمان انتخابات با مصالح کشور تنظیم کند و برای پیروزی کاندیدا...
ائتلاف بعد از انتخابات ! دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به اتفاقات افتاده مردم چشم و گوششان بیشتر باز شده و نیروهای مستقل شانس بیشتری از نیروهای وابسته به جناح های سیاسی در کسب آراء خواهند داشت.
حضور مستقل در انتخابات ریاست جمهوری وزیر مسکن دولت نهم ضمن تاکید بر مستقل بودن برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: معرفی اعضای کابینه نیز یک کار تبلیغاتی است و افراد کلیدی در کابینه 4 یا 5 نفر بیشتر نیستند که جامعه به شناخت آنان نیاز دارد.
اسب مهدی چمران برای انتخابات ریاست‌ جمهوری زین شده‌ است نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینكه احتمال قوی مبنی بر حضور وی برای انتخابات ˝ریاست جمهوری˝ به وجود آمده است، اسب «محسن رضایی»، « محمدباقر قالیباف» و «مهدی چمران» برای انتخابات ˝ریاست‌جمهور...
پنهان کاری چاره‌ساز نیست مرتضی طلایی در گفتگو با خبرنگار مهردر واکنش به برخی انعکاس های داخلی و همچنین واکنش مغرضانه رسانه های بیگانه به طرح معضل “زندگی جوانان با یکدیگر بدون ازدواج رسمی” که چندی قبل از سوی وی مطرح شد، با بیا...
تهران، شهری کلنگی و جذاب مجید تفرشی مورخی است که با بازخوانی اسناد وزارت خارجه بریتانیا شناخته می‌شود.
نگاهی متفاوت به تحلیل مختصات سیاسی کشور در فاصله پنج ماه تا انتخابات ریاست جمهوری، دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گویی با مثلث به تحلیل فضای سیاسی کشور پرداخت.
پارکومترها می آیند پارکبــان هــا می روند اولین بار در تهران در چه سالی از پارکومتر برای مدیریت فضای پارک حاشیه ای استفاده شد.
بازخوانی پرونده حماسه نه دی دکتر محسن رضایی در مصاحبه با رادیو گفتگو، ضمن بازخوانی پرونده یوم الله نه دی 88 به بیان ناگفته هایی در خصوص این حادثه تاریخی پرداخت.
صفحه 37 از 37  اول  قبلی   28    29    30    31    32    33    34    35    36    37