اداره کردن تهران شوخی پذیر نیست عضو سابق شورای شهر تهران ضمن تاکید بر اینکه اوضاع شورا و شهردار تهران عادی نیست،گفت: اداره کردن شهری چون تهران به هیچ وجه شوخی پذیر نیست.
پرونده‌های فساد را قبلا هشدار داده بودیم عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به ورود دادستانی به موضوع استعفای شهردار تهران گفت: اگر دادستانی سلیقه خودش را به نهادی که پایگاه مردمی دارد و اعضای آن مردم منتخب یک شهر هستند اعمال کند، نادرست است....
اولویت مدیریت شهری تهران در سال جدید عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران سه اولویت مدیریت شهری در سال جدید را تشریح کرد.
با تهاتر املاک، باغات را تملک و حفظ کنید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر چهارم از شهرداری تهران خواست که با تهاتر املاک، باغات باقی‌مانده تهران را خریداری کنند.
عذرخواهی بهتر از بهانه آوردن است عباس جدیدی عضو سابق شورای شهر تهران از ضعف های مدیریت شهری در دوره پیشین و فعلی سخن گفته است.
شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است نماینده پیشین مردم تهران در مجلس که معتقد است شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است، تاکید دارد که این شجاعت بیش از حد او را زمین زده است.
تغییرات اصولی در سامانه آنلاین ترافیک تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت؛ قرار است سامانه حمل و نقل و ترافیک تهران جامع باشد و سرویس های مترو، اتوبوسرانی و تاکسی نیز به آن اضافه شود تا شهروندان با استفاده از یک درگاه بتوانند علاوه...
سرقت، بیشترین آمار مراجعه به کلانتری رئیس پلیس پایتخت گفت: سرقت ها بیشترین آمار مراجعه به کلانتری ها را به خود اختصاص داده اند.
میانگین بنزن و آروماتیک بنزین تهران مدیرکل پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به وضعیت پارامترهای بنزین تهران گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر تهران زیر حد استاندارد است.
جزئیات اغتشاشات «گلستان هفتم» جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: در شورای تامین استان با حضور نماینده وزیر کشور تصمیم گرفته شد با افرادی که در آن محل حضور دارند و بارها به آنها تذکر داده شده بود، برخورد شود.
صفحه 2 از 40  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر