عذرخواهی بهتر از بهانه آوردن است عباس جدیدی عضو سابق شورای شهر تهران از ضعف های مدیریت شهری در دوره پیشین و فعلی سخن گفته است.
شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است نماینده پیشین مردم تهران در مجلس که معتقد است شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است، تاکید دارد که این شجاعت بیش از حد او را زمین زده است.
تغییرات اصولی در سامانه آنلاین ترافیک تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت؛ قرار است سامانه حمل و نقل و ترافیک تهران جامع باشد و سرویس های مترو، اتوبوسرانی و تاکسی نیز به آن اضافه شود تا شهروندان با استفاده از یک درگاه بتوانند علاوه...
سرقت، بیشترین آمار مراجعه به کلانتری رئیس پلیس پایتخت گفت: سرقت ها بیشترین آمار مراجعه به کلانتری ها را به خود اختصاص داده اند.
میانگین بنزن و آروماتیک بنزین تهران مدیرکل پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به وضعیت پارامترهای بنزین تهران گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر تهران زیر حد استاندارد است.
جزئیات اغتشاشات «گلستان هفتم» جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: در شورای تامین استان با حضور نماینده وزیر کشور تصمیم گرفته شد با افرادی که در آن محل حضور دارند و بارها به آنها تذکر داده شده بود، برخورد شود.
توجه به مطالبات اصلی مردم تهران شهردار تهران با تاکید بر اینکه شهرداری باید روی مطالبات اصلی مردم شهر تمرکز داشته باشد، گفت: برخی فعالیت های حاشیه ای شهرداری به تدریج کم شده و در نهایت کنار گذاشته خواهد شد.
از سیر تا پیاز «طرح ترافیک جدید» تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تشریح جزییات طرح ترافیک جدید و گروه‌های معاف از پرداخت عوارض، درباره نحوه تردد ساکنان محدوده طرح، تکلیف خودروهای پلاک شهرستان، تاکسی‌ها و آژانس‌ها و نحوه رزرو...
وضعیت ساختمان‌های ناایمن در پایتخت عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به وضعیت ساختمان‌های ناایمن در پایتخت، گفت: ساختمان‌ها در تهران به لحاظ قدمت متفاوت هستند و نمی‌توان رقم دقیقی از تعداد ساختمان‌های نا...
مانع ناامیدی جوانان و نسل جدید شویم نماینده اسبق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تلاش برخی برای ناامید کردن نسل جوان گفت: با تشریح دستاوردهای انقلاب باید امید را جایگزین نگرانی در نسل جوان کرد.
صفحه 2 از 40  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر