فرآیند اخذ مجوز برای پهپادهای غیرنظامی حریم هوایی تهران در اختیار قرارگاه ثارالله است و آنها هم وقتی مکانی را تأیید کردند، به بخش‌های مختلف اعلام می‌کنند.
افراد متدین بیشتر در معرض آسیب‌اند اکبری معتقد است: استفاده از شبکه‌های اجتماعی روز به روز گسترده‌تر و بیشتر می‌شود. ساختارشکنی بافت شبکه‌های اجتماعی است و در این مسیر، افراد متدین بیشتر در معرض آسیب‌اند.
علت اصلی ترافیک تهران دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، گفت: در استاندارد جهانی بین ۲۵ تا ۳۰ درصد سطح شهر بایستی به شبکه راه های دسترسی و معابر اختصاص یابد.
۵ خودرو کفاف ثبت تخلفات ساکن تهران را نمی دهد رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به آغاز به کار ناوگان ثبت مکانیزه تخلفات ساکن پایتخت گفت: با ۵ خودروی کنترل مکانیزه نمی‌توان کل تخلفات ساکن شهر بزرگ تهران را رصد کرد.
سه پیشنهاد برای نوسازی بافت فرسوده تهران رئیس انجمن انبوه سازان تهران از ارائه سه پیشنهاد از سوی شرکت عمران و بهسازی شهر تهران برای همکاری با انجمن و نوسازی بافت فرسوده استان تهران خبر داد.
راهکارهایی برای ترافیک تهران یک کارشناس ارشد ایمنی و حمل و نقل ضمن ریشه‌یابی منشا ترافیک شهر تهران پیشنهادهایی را بر حل این معضل ارائه کرد.
سرنوشت شورای پنجم نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: باید سعی کنیم انتخابات دوره آتی بر مبنای عقلانیت و مصالح ملی و آن چه تکلیف است، پیش رود. نه این که این گونه باشد که چون ما از آقای فلانی بدمان می آید می روی...
پیچیدگی‌های حفاظت از شخصیت‌ها در پایتخت این کت‌وشلوارپوش‌های پر رمز و راز سال‌ها آموزش دیده‌اند تا پیش از هر چیز «تهدید» را بشناسند؛ مردهایی که همه چیز و همه کس در نظرشان تهدید است مگر عکس آن ثابت شود؛ آدم‌هایی که به‌قول «حاج حیدر» بادیگارد...
رشد 100درصدی زنان بی‌خانمان در تهران عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با ارائه آماری تکان‌دهنده از تعداد زنان معتاد باردار بی‌خانمان در تهران از سرنوشت مبهم ۱۵ نوزاد معتاد خبر می‌دهد.
بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت؛ نظارت بر تایید یا ردصلاحیت نامزدها و نظارت بر برگزاری انتخابات تا پایان کار و اعلام نتایج به‌طور کامل برعهده نمایندگان در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
صفحه 10 از 37  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر