تهران را به میدان جنگ تبدیل کرده‌اند معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت محیط زیستی پایتخت گفت: متاسفانه بساز بفروش‌هایی در تهران هستند که می‌توانند به راحتی پول‌های زیادی جابجا کنند و مجوز ساخت...
دیدار خصوصی با قالیباف نداشتیم فرماندار تهران گفت: از شورای شهر پنجم و چهارم دعوت می کنیم جلسه مشترکی با هم داشته باشیم.
لزوم افزایش یارانه طبقه ضعیف نماینده سابق مجلس گفت: تخصیص یارانه بالاتر به طبقه متوسط و ضعیف جامعه باید از برنامه های دولت آینده باشد.
منتخبان شورا کاندیدای «شهردار تهران» نمی‌شوند منتخب شورای شهر تهران گفت: این احتمال که یکی از اعضای منتخب شورا کاندیدای شهرداری شود وجود ندارد و همه منتخبان می‌خواهند ساختار فعلی شورا حفظ شود.
تقدم اخلاق بر قانون در خانواده یک مدرس دانشگاه امام صادق (ع) با بیان اینکه خانواده در کشور دچار بحران است، گفت: در موضوع خانواده اخلاق مقدم است و قانون تنها جایی وارد می‌شود که اخلاق زیر پا گذاشته شود.
«شهرفروشی» بی رویه در تهران محسن هاشمی گفت: شاهد عدم جذابیت نوسازی بافت‌های فرسوده از سوی سازندگان و سرمایه داران به علت صدور مجوزهای بی رویه بلندمرتبه سازی و تراکم فروشی در مناطق شمالی هستیم.
مجری بودن را ارزش نمی‌دانم کیا داوود اسفندیاری با انتقاد از اینکه برخی مجری‌های تلویزیون برای دیده شدن هر کاری می‌کنند، گفت: مجری بودن را ارزش نمی‌دانم، یک تعداد از مجریان بیشتر نگران این هستند که از دریچه دوربین چگونه به نظر ...
عدم کادرسازی در حوزه‌های مدیریتی ولی الله شجاع پوریان گفت؛ یکی از اشکالاتی که در چند دهه گذشته بر نظام سیاسی ما اعم از اصلاح‌طلب و اصول‌گرا وارد بوده، عدم کادرسازی در حوزه‌های مدیریتی بوده است.
صلاحیت ها بر اساس اصل برائت بررسی می‌شود رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران از برگزاری اولین نشست روسای هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌های استان تهران خبر داد و گفت که در این نشست بر لزوم رسیدگی به صلاحیت کاندیداها ...
تحقق بیانات رهبری از طریق تعامل و همفکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسوولان باید نسبت به وضعیت معیشتی مردم خود را مسوول بدانند تا با تعامل و همدلی یکدیگر گره‌ای از مشکلات باز شود.
صفحه 10 از 39  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر