7 پرده از بی‌پروایی بدپوششان و بدحجابان بدپوششی و بدحجابی بیداد می‌کند. دیگر کسی نیست که ارشاد کرده یا حتی برخورد کند؛ شاید «پلیس» هم از این همه تنها کارکردن خسته شده؛ منتظر مانده تا متولیان دیگر انجام وظیفه کنند.
جولان مسافرکش های غریبه در پایتخت تهران به بهشت مسافرکش های شخصی تبدیل شده بود اما این روزها مسافرکش های شهرستانی نیز با آمدن به خیابان های شلوغ پایتخت سهم خود را از این بهشت مسافران طلب کرده اند!
«فست فود» هم اتوبوسی شد چند وقتی است که در بام تهران و در چشم‌انداز زیبایی، اتوبوسی دو طبقه به محل عرضه فروش فست فود تبدیل شده است.
شیوه‌های جدید کسب و کار در تهران کافی‌شاپ‌های سیار یکی از شیوه‌های جدید کسب و کار در کلان شهرهای امروز دنیا به شمار می‌رود که امروز شاهد ظهور این مشاغل در تهران و برخی کلان شهرهای ایران هستیم.
لشکر گربه‌های پایتخت این روزها وقتی از کوچه و خیابان‌های شهر می‌گذریم، حیوانی را می‌بینیم که به جزء لاینفک پایتخت تبدیل شده است. حیوانی که به راحتی تردد می‌کند و حتی در برخی خانه‌ها، جا و غذا هم دارد.
تاثیر منفی گل بر عملکرد سیستم مغزی «اعتیاد آور نیست» این جمله‌ایست که این روزها بیشتر از همه درباره مخدر «گل» به گوش می‌رسد.
رشد قارچ گونه قهوه خانه های پایتخت در دسترس بودن و ارزانی قلیان یکی از دلایل گرایش نوجوانان و جوانان به قهوه خانه ها است.
منطقه 4 در صدر تعداد متوفیات تهران مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در طول سال گذشته گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق 4 و 22 بوده است.
وضعیت نامشخص ساماندهی میدان توپخانه مدت ها است که قرار است میدان امام خمینی شکل و شمایل تازه ای به خود گیرد اما تنها نتیجه ملموس این ساماندهی، گود بزرگی در حاشیه این میدان است.
بحران فراگیر بافت فرسوده حدود ۵ درصد از مساحت کل تهران را بافت فرسوده تشکیل می‌دهد و با وجود ارائه تسهیلات گوناگون هنوز بحران در یک قدمی این بافت قرار دارد.
صفحه 8 از 68  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر