منطقه 4 در صدر تعداد متوفیات تهران مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در طول سال گذشته گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق 4 و 22 بوده است.
وضعیت نامشخص ساماندهی میدان توپخانه مدت ها است که قرار است میدان امام خمینی شکل و شمایل تازه ای به خود گیرد اما تنها نتیجه ملموس این ساماندهی، گود بزرگی در حاشیه این میدان است.
بحران فراگیر بافت فرسوده حدود ۵ درصد از مساحت کل تهران را بافت فرسوده تشکیل می‌دهد و با وجود ارائه تسهیلات گوناگون هنوز بحران در یک قدمی این بافت قرار دارد.
افزایش قارچ‌گونه مراکز غیرقانونی نگهداری از خزندگان توجیه مراکزی تحت عنوان نمایشگاه یا باغ خزندگان، فرهنگسازی و جلوگیری از وحشت جامعه از خزندگان است. توجیهی کاذب صرفاً برای به دست آوردن سود بیشتر از قاچاق، فروش و به نمایش گذاشتن خزندگان. واقعاً چرا مر...
۱۴ نکته‌ کلیدی که در مواجهه با ماموران قلابی باید بدانید دانستن این ۱۴ نکته کلیدی باعث می‌شود شما در دام سارقانی که در لباس ماموران، در پی باج‌گیری و سرقت هستند، نیافتید.
تهران دیگر یاقوت ندارد رئیس حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: در حال حاضر انارستان های شهر تهران به طور کامل از بین رفته و تعداد محدودی درخت انار وجود دارد، چراکه ایجاد کانال آب و ساختمان سازی موجب خشک شدن ریشه این درختان شد...
زندگی در میان گورها؛ تنفس در هوای مرگ گورستان قدیمی ارامنه در شرق تهران سالهاست که متروکه مانده و کسی در آنجا دفن نمی‌شود اما سرایدار پیر این گورستان همچنان در میان قبرها و کنار مردگان زندگی مشقت‌باری را سپری می‌کند.
تهران؛ پایتختی که به سختی نفس می‌کشد اصلی‌ترین دلیل آلودگی هوای شهر تهران؛ وجود گاز منوکسیدکربن در هوا است.
آیا داغ پلاسکو تکرار می‌شود؟ بافت‌های فرسوده تنها مختص به ایران و تهران نیست. شرایط اجتماعی و زیست محیطی شهرها باعث شده این پدیده به معضلی برای تمام شهرهای جهان تبدیل شود.
پوشاک تاناکورا، تهدیدی برای صنعت پوشاک عرضه پوشاک تاناکورا، یکی از دغدغه ها و تهدیداتی است که به زعم برخی کارشناسان در میان مدت و بلند مدت،اقتصاد و سلامت بهداشتی و روانی جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد.
صفحه 8 از 67  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر