افراد مجاز به حمل سلاح سه گروه "بسیجیانی که زیر نظر سپاه آموزش دقیق و کامل دیده‌اند"، "نظامیان بازنشسته که در دوران خدمت حق حمل سلاح داشتند" و بعضی از ˝کارکنانی که در شیفت فراغت در این موسسات اشتغال دارند" می‌توانند از این ...
همدستان عزرائیل به ناصر خسرو رسیدند امروزه تنها دلالی دارو نیست که قاچاقچیان در ناصرخسرو را ماندگار کرده است. تجارت سنگ های قیمتی و پیچیدن نسخه بی شفای دلالان دارو سریالی است که بتازگی در میان این تاجران اکران می شود.
نزدیکترین اداره پست به محل سکونت شما کجاست؟ در این گزارش به معرفی و آدرس شعب شرکت پست در پایتخت می پردازیم.
اسنپ‌فود وارد بازار کسب و کار رایانه ای شد مدیر مجموعه اسنپ‌فود مواردی از جمله سابقه‌ هشت ساله، حضور بیش از یک هزار و ۵۰۰ رستوران و فست‌فود، حضور انحصاری برخی برندهای غذایی، کد اشتراک یکنواخت برای تمام رستوران‌ها، پرداخت آنلاین و بدون دردسر، ا...
بررسی حقوقی جنایت علیه بنیتا یک مدرس دانشگاه با بیان اینکه قتل همیشه نیازمند یک اقدام فیزیکی نیست، گفت: گاهی عدم انجام وظیفه هم می‌تواند به مرگ افراد منتهی شود، موضوعی که در کشته شدن بنیتای ۸ ماهه کاملا مشهود است.
تهران رکورددار جهان در فرونشست زمین هر روز یک میلی متر از زمین در تهران نشست می کند یعنی در سال ۳۶ سانتی متر. این میزان نشست تهران را رکورد دار نشست زمین در دنیا کرده است.
۵دلیل برای ساماندهی پلهای عابرپیاده پایتخت سال‌هاست مطالعات حذف پل‌های عابر پیاده از سطح شهر تهران انجام شده است اما اقدام عملی چندانی برای حذف یکی از نمادهای خودرومحوری در شهر انجام نشده است.
وضعیت درختان خیابان ولی عصر(عج) خطرناک است رییس سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران نسبت به وضعیت درختان خیابان ولی عصر(عج) هشدار داد.
آرایش دختران خردسال، بحران هویتی خاموش آرایش کردن دختران کم سن و سال، مداخله در کیفیت رشد طبیعی کودکان است و آن‌ها را با بلوغ زودرس و بحران هویت مواجه می‌کند.
رها کردن پرخطرترین معتادان در تهران دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران می‌گوید؛ ترنس‌ها، دوجنسه‌ها، مبتلایان ایدز، هپاتیت، سل و سایر بیماران مسری صعب‌العلاج، حدود ۳۰ درصد معتادان خیابانی تهران را تشکیل می‌دهند که جزو پر...
صفحه 7 از 68  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر