عبور از دروازه‌های کهن بازار پایتخت نوازش پرتوهای لطیف کانون گرما بخش بهاری، شکفتن شکوفه‌های سفید ، سرود و آوای مرغان ، نواختن زنگ لحظه تحویل سال، گام بر شهر دیرینه، کهن و قدیمی تهران، پایتخت امروزه، میهن ما...!
چهره های انتخاباتی ریاست جمهوری هر روز بر تعداد كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.
افتتاح نیمی از مسکن مهر در تهران باوجود وعده های مسئولان دولتی برای ثبات قیمت مسکن و افتتاح واحدهای مسکن مهر، هنوز هم بخش عمده ای از واحدهای مسکن مهر افتتاح نشده اند و قیمت ها در بازار مسکن با سیر صعودی همراه بوده است.
تهران صاحب نقشه راه شد فرودین سال 91 بود که شهردار تهران طرح تفصیلی شهر تهران را ابلاغ کرد. طرحی که قرار بود نقشه راه ساخت و سازها در پایتخت باشد و از شهر فروشی جلوگیری کند .
انتخابات یکپارچه با ری و شمیرانات با تصویب نمایندگان مبنای انتخابات شورای شهر تهران ، ری و شمیرانات یکپارچه خواهد بود.
تورهای گران در ایام نوروز تورهای تهران گردی نوروزی در فهرست تورهای ارزان قیمت قرار ندارد چون برخی از دفاتر خدمات مسافرتی با وجود قیمت تمام شده واقعی و بسیار پایین، این تورها را با قیمت گزاف به گردشگران می فروشند.
نامزد های رؤسای جمهوری آینده انتخابات ریاست جمهوری یازدهم سال آینده برگزار خواهد شد و تاکنون عده ای به صورت رسمی و غیر رسمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام نامزدی کرده‌اند.
فروش 3 برابر قیمت در بازار سیاه خرید و فروش اسکناس نو در شب عید رونق گرفته و دلالان برخی از اسکناس‌ها را 3 برابر قیمت اصلی به مشتریان می‌فروشند و می‌گویند که اسکناس نو 10 هزار تومانی نداریم.
طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی نظرات رئیس اتحادیه چاپخانه داران ،رئیس اتحادیه صحافان و نایب رئیس اتحادیه لیتوگرافان در خصوص طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی.
بلایی که سن و سال نمی‌شناسد بی‌اغراق ˝اعتیاد˝ ویرانگرترین بلایی است که دامن‌گیر انسان عصر حاضر شده است، این بلای ویرانگر که همچون توده‌های سرطانی هر روز بخش‌های بیشتری از پیکره انسان معاصر در در بر می‌گیرد، گذشته از همه اثرات من...
صفحه 66 از 68  اول  قبلی   59    60    61    62    63    64    65    66    67    68   بعدی