بوستانی که توجه همه را به خود جلب می کند شهرداری در حاشیه چند رودخانه تهران اقدام به احداث پارک نموده است.
دومین تونل شهری تهران تونل توحید دومین تونل شهری تهران است که پس از تونل رسالت، باعث شد تا راه و رسم جدید در شهرسازی و روان سازی ترافیک شهر تهران باز شود.
مکان زیبا و حرفه ای تئاتر ایران آنچه که امروزه با نام تئاتر شهر تهران مشهور شده است واهل فرهنگ و هنر برای این ساختمان قدیمی و ویژه ارزش وجایگاه بخصوصی قایل اند.
بزرگترین میدان در میان کشورهای خاورمیانه میدان آزادی با وسعتی در حدود ۱۵ هزار مترمربع بزرگ ترین میدان در میان کشورهای خاورمیانه است.
ششمین برج مخابراتی جهان برج میلاد شاخص ترین ساختمان شهر تهران با ارتفاع 435 متر ششمین برج بلند تلویزیونی و مخابراتی دنیا در نوع خود است.
دامن زدن به شایعه افزایش قیمت مسکن توسط دلالان مشاوران املاک مناطق مختلف تهران معتقد هستند در حالی که طی دو ماه گذشته فایل خرید و فروش آنها خالی است و حتی یک معامله هم صورت نگرفته است، اما قیمت بر اثر جو روانی و شایعه افزایش قیمت، بی‌ضابطه در حال ...
آیت اللّه اشرفی اصفهانی شهید محراب، آیت اللّه عطاءاللّه اشرفی اصفهانی در سال 1281 هجری شمسی در «خمینی شهر» اصفهان و در خانواده ای روحانی و مذهبی، دیده به جهان گشود.
گنجی در میدان انقلاب، چشم انتظار یاری امروز مسجدی در میدان پر از خاطره و شور و عشق انقلاب برای مردمی که این عظمت و درستی را خلق کرده اند، برای آنکه در شأن و منزلت آن ها باشد نیاز به نگاهی ویژه از سوی مسوولان شهری دارد.
آسیب جداسازی ری بر سطح حضور در انتخابات جدایی ری از تهران اسکان غیر رسمی و زمین خواری و نابودی عرصه‌‎های طبیعی و آثار ارزشمند تاریخی را در پی دارد.
بعد از فتنه 88 نظام با اقتدار بیشتری به راه خود ادامه داد عضو جمعیت رهپویان در نشست بازخوانی فتنه و برنامه اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: دین مبین اسلام و جایگاه ولایت، فتنه را با شکست مواجه کرد و پس از آن نظام، با اقتدار بیشتری به راه خود ادامه داد.
صفحه 66 از 66  اول  قبلی   57    58    59    60    61    62    63    64    65    66