تورهای گران در ایام نوروز تورهای تهران گردی نوروزی در فهرست تورهای ارزان قیمت قرار ندارد چون برخی از دفاتر خدمات مسافرتی با وجود قیمت تمام شده واقعی و بسیار پایین، این تورها را با قیمت گزاف به گردشگران می فروشند.
نامزد های رؤسای جمهوری آینده انتخابات ریاست جمهوری یازدهم سال آینده برگزار خواهد شد و تاکنون عده ای به صورت رسمی و غیر رسمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام نامزدی کرده‌اند.
فروش 3 برابر قیمت در بازار سیاه خرید و فروش اسکناس نو در شب عید رونق گرفته و دلالان برخی از اسکناس‌ها را 3 برابر قیمت اصلی به مشتریان می‌فروشند و می‌گویند که اسکناس نو 10 هزار تومانی نداریم.
طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی نظرات رئیس اتحادیه چاپخانه داران ،رئیس اتحادیه صحافان و نایب رئیس اتحادیه لیتوگرافان در خصوص طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی.
بلایی که سن و سال نمی‌شناسد بی‌اغراق ˝اعتیاد˝ ویرانگرترین بلایی است که دامن‌گیر انسان عصر حاضر شده است، این بلای ویرانگر که همچون توده‌های سرطانی هر روز بخش‌های بیشتری از پیکره انسان معاصر در در بر می‌گیرد، گذشته از همه اثرات من...
نگاهی به جاذبه گردشگری اطراف تهران دراطراف تهران جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد كه دراین گزارش به آن پرداخته شده است.
شبیخون به موشهای پایتخت رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از شبانه روزی شدن مبارزه با موش در پایتخت خبر داد و گفت: 10 اکیپ تیرانداز شب‌ موش‌های تهران را هدف می‌گیرند و طی دو ماه گذشته 2 هزار و 205 موش در شهر م...
دلایل بد حجابی دختران در تهران رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: نتایج تحقیقی که با عنوان ˝الگوی اکتشافی سبک های پوششی ˝ در میان یکصد نفر از دختران و زنان تهران به عنوان جامعه آماری انجام شد نشان داد رضای...
فهرسـت جرایـم در فضـای مجـازی كارگروه تعیین مصـادیق محتـوای مجرمانـه فهرسـت جرایـم مرتبط با انتخـابات ریاسـت جمهوری در فضـای مجـازی را اعلام كرد.
اولین فرمانده شهید سپاه پاسداران برای ثبت تاریخ حماسه های رزمندگان اسلام و انتقال آن به مردم جامعه هر تلاش و فعالیتی كه انجام شود ستودنی است و از آن میان انتشار « تمبر یادبود » یكی از ارزشمندترین آنهاست. یکی از این موارد، تصویر یكی ا...
صفحه 66 از 67  اول  قبلی   58    59    60    61    62    63    64    65    66    67   بعدی