سمفونی شبانه بیل و کلنگ در پایتخت فعالیت شبانه کارگاه‌های ساختمانی آرامش و امنیت همسایگان این پروژها را گرفته این درحالی است که قانون بازدارنده ای در این رابطه وجود ندارد.
چرا دختر ایرانی خود را قربانی زیبایی می کند؟ مطابق آمارها ایرانی ها یکی از مصرف کنندگان عمده لوازم آرایشی در دنیا محسوب می شوند و این اتفاق در حالی رخ می دهد که بسیاری از خانم ها با علم به مضرات این لوازم می گویند: «بکش و خوشگلم کن».
سرانه فضای سبز در تهران چقدر است؟ کمربند سبز شهرها با هدف کاهش آلودگی هوا و افزایش لطافت آن ایجاد می شود و از ورود گرد و غبار و آلودگی به شهر جلوگیری می‌کند.
تهرانی‌ها سالانه یک میلیون دام قربانی می‌کنند مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهر تهران ضمن آمادگی این سازمان در روز عرفه و عید قربان جهت عرضه دام زنده و کشتار آن به شهروندان گفت: در طول سال یک میلیون دام به عنوان قربانی در شهر ذبح می‌شوند...
منشا اصلی ازدیاد جمعیت سفیدبالک‌ها در تهران سفیدبالک‌ها آفات مزارع کشاورزی و باغ‌ها هستند که در کشور ایران از سال‌ها قبل وجود داشته‌اند ولی در حال حاضر شرایط زیست‌محیطی شهر تهران برای رشد و زندگی سفیدبالک‌ها مناسب شده است.
وضعیت نابسامان بازار پرندگان خلیج فارس فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه بازار پرندگان خیلج فارس به بزرگترین مرکز قاچاق حیات وحش کشور تبدیل شده است، گفت: شرکت ساماندهی مشاغل شهردای تهران باید دراین باره پاسخگو باشد.
قاتل فراری را شناسایی کنید مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بااجازه انتشار عکس بدون پوشش متهم به قتل فراری از شهروندان درخواست کرد در صورت شناسایی متهم اطلاعات خود رابا اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میان بگذارند.
ترویج بی‌بند و باری و رقص و آواز در تئاترهای تهران تئاتر قرار است یک مکان حفاظت شده برای جلوگیری از انقراض آخرین گونه‌های ناب و نخبگی هنر باشد اما...
درمان «ضعف قوای جنسی» با مصرف این میوه این میوه بسیار مغذی و پرکالری است و چند عدد از آن، انسان گرسنه را سیر می‌کند؛ این میوه حاوی «نشاسته»، «قند»، «فیبر»، «پروتئین»، «آب»، انواع «ویتامین»، «کلسیم»، «آهن» و ... است که در درمان ضعف قوای جن...
شگرد جدید برای فرار از جریمه شدن رانندگان متخلف در هر زمان و هرمکان به دنبال چاره ای برای فرار از جریمه هستند.
صفحه 5 از 67  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر