تهران مقصد نهایی قاچاق كودك خلاً قانونی، ضعف گمرک و نبود نظارت کافی بر معابر پایتخت منجر شده تا خیابان های تهران عرصه استثمار کودکان خارجی شود.
آتشنشان دل به آتش می زند در حرفه آتش نشانی، آمادگی جسمانی کارمندان در زمینه انجام عملیات مختلف حوادث وحریق برای نجات جان و اموال انسان ها از اهمیت خاصی برخوردار بوده و ضرورت انجام تست های ورزشی و تمرین های مرتبط و منظم، بسیا...
یک بعد از ظهر سگی در انتظار شهروندان بعد از ظهر یک روز تعطیل زمانی که شهروندان تصمیم به حضور در فضای سبز می گیرند، نمی دانند که یادگاری عزیزان مدعیان باکلاسی بعد از ظهر آنها را سگی می کند.
وضعیت نامناسب در آرایشگاه های زنانه تهران طبق آمار، ۲۲۴ آرایشگاه غیرمجاز در فضای مجازی، فعالیت تبلیغی داشته و اقدام به آموزش آرایشگری غیرمجاز می‌کنند.
زندگی ۱۵درصد تهرانی‌ها در بافت فرسوده ۵درصد مساحت شهر تهران بافت فرسوده است که ۱۵درصد جمعیت را در برگرفته است؛ ۳۲دستگاه هم متولی برون رفت از این وضعیت هستند اما در عمل، نوسازی از برنامه پیش بینی شده بسیار عقب تر است.
فعالیت آرایشگر مرد با پوشش زنانه تخلفات گسترده در برخی آرایشگاه های زنانه بدون مانع در حال انجام است و حتی در برخی موارد جرایم مالی اندک نیز نمی تواند مانع تخلفات آنها شود.
برندهای تجاری چقدر هزینه تبلیغات می‌کنند؟ تحلیل ها نشان می دهد که تلویزیون همچنان میان بنگاه های اقتصادی برای تبلیغات محبوبت دارد و ۱۰ برند برتر تبلیغ کننده در فصل بهار سال ۹۶ ، تلویزیون را به عنوان گزینه اول و بعد از آن روزنامه و مجله را ان...
شیوع پدیده «خون‌بازی» در دانش‌آموزان پدیده «خون‌بازی» بعد از گذشت چندسال از شناسایی آن میان دانش‌آموزان، به فراموشی سپرده شده بود تا این که یک فعال اجتماعی بار دیگر از شیوع بالای این پدیده خبر داد.
محرومیت در قلب پایتخت شاید باورکردنی نباشد که مدرسه‌ای در دل پایتخت از حداقل امکانات و تجهیزات آموزشی محروم باشد. همه محرومیت را مختص روستاها می‌دانند و شهرستان‌های کوچک اما این بار داستان کمی متفاوت است.
نامهربانی با دیوار مهربانی آن چه دیوار مهربانی صدایش می زدند و بسیار در فضای مجازی در موردش سخن گفتند، یک سالی است که به جرگه فراموشی سپرده شده است.
صفحه 4 از 67  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر