زندگی ۱۵درصد تهرانی‌ها در بافت فرسوده ۵درصد تهران بافت فرسوده است که ۱۵درصد جمعیت را در برگرفته است؛ ۳۲دستگاه متولی برون رفت از این وضعیت هستند اما در عمل، نوسازی از برنامه پیش بینی شده بسیار عقب تر است.
آدرس شوراهای حل اختلاف تهران 34 مجتمع شورای حل اختلاف در تهران در جهت صلح و سازش بین طرفین دعوا در پرونده‌های اختلافی فعالیت می‌کنند.
تهران چگونه شکل گرفت؟ مدیرعامل موسسه میراث و از معتمدان بازار می گوید: محوریت تهران در کنار پنج امامزاده و قبرستان شکل گرفت که هسته مرکزی تهران را تشکیل می دادند. در شرق بازار تهران امامزاده سید اسماعیل و امامزاده یحیی و د...
اینجا سرزمین فراموش شدگان است! زندگی در شهرک رضویه یک مرثیه واقعی است که نیم قرن است که سینه به سینه از پدران به پسران و از مادران به کودکان منتقل می شود. ساکنان این شهرک درست در ابتدای جاده امام رضا(ع) می دانند که زندگی شان در این...
وضعیت «بی آرتی» در تهران همراه با همسرت وارد یک «بی آرتی» می شوی، همه عجله دارند که سریعتر وارد شوند،همه صندلی ها اشغال شده اند و پایت هم که هنوز از تصادف هفته گذشته درد می کند،اجازه ایستادن به تو نمی دهد.
ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی بعد از انتشار فیلم و تصاویری از قلیان کشی فوتبالیست‌های مطرح تیم پایتخت، موضوع ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی بار دیگر توسط دادستان تهران مورد تاکید قرار گرفت.
چرا چینی‌ها در تهران هتل نمی‌روند؟ چینی‌ها در ادبیات‌شان رویای همجواری کوه، دریا و جنگل را دارند که در کشورشان، چنین چیزی وجود ندارد، آنها می‌گویند که در ایران با تله‌کابین می‌توان در مدت کمی از کوه و جنگل به دریا رسید! چشم بادامی‌ها ...
تهران مقصد نهایی قاچاق كودك خلاً قانونی، ضعف گمرک و نبود نظارت کافی بر معابر پایتخت منجر شده تا خیابان های تهران عرصه استثمار کودکان خارجی شود.
آتشنشان دل به آتش می زند در حرفه آتش نشانی، آمادگی جسمانی کارمندان در زمینه انجام عملیات مختلف حوادث وحریق برای نجات جان و اموال انسان ها از اهمیت خاصی برخوردار بوده و ضرورت انجام تست های ورزشی و تمرین های مرتبط و منظم، بسیا...
یک بعد از ظهر سگی در انتظار شهروندان بعد از ظهر یک روز تعطیل زمانی که شهروندان تصمیم به حضور در فضای سبز می گیرند، نمی دانند که یادگاری عزیزان مدعیان باکلاسی بعد از ظهر آنها را سگی می کند.
صفحه 4 از 68  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر