اولین جشنواره عکس گردشگری تهران برگزیدگان اولین جشنواره عکس گردشگری تهران معرفی شدند.
شیک ترین دفترخانه تهران در یکی از خیابانهای فرعی خیابان سهروردی تهران تابلوی کوچک سبز رنگی شماره یک دفترخانه را به شما نشان می دهد. سردفتر این دفترخانه پایتخت «سمیه محمودی» متولد 1360 است.
باشگاه عکاسان دارالفنون افتتاح شد همزمان با ایام الله دهه فجر، ˝باشگاه عکاسان دارالفنون˝ فعالیت خود را به طور رسمی در تهران آغاز کرد.
از کتاب مطبوعات سینمای ایران رونمایی شد آیین رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران، چهارم بهمن ماه با حضور حسین گیتی نویسنده کتاب و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر در فرهنگ‌سرای سرو برگزار شد.
بیمارستان‌های فرسوده˝تهران˝را بشناسید بعد از هر زلزله، آتش‌سوزی، سیل و هر بحران خانمان‌برانداز دیگری، تازه یادمان می‌آید که ساختمان‌هایمان استحکام ندارند، امکانات مدیریت بحران‌مان کافی نیست، انبوه‌سازی‌هایمان استاندارد نیست و بیمارستان‌ها...
۲۴۳ ساختمان پرخطر در تهران یک سال از حادثه پلاسکو گذشت. قرار بود از حادثه پلاسکو عبرت های زیادی بگیریم اما به نظر می آید برای عبرت گرفتن نیاز به حادثه های بزرگ‌تری است.
معرفی پارک گردشگری در تهران پارک لاله یکی از بوستان‌های قدیمی و پربازدید شهر تهران است که کمتر کسی است که نام آن به گوشش نخورده باشد و گذرش به این پارک زیبا و خاطره انگیز نیفتاده باشد.
آدرس دادسراهای عمومی و انقلاب تهران مراجعه به دادسرا ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیافتد، به همین منظور در این گزارش می‌توانید آدرس دادسراهای تهران را به راحتی پیدا کنید.
اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری با همکاری اداره کل سلامت شهرداری، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون، در تالار ایوان شمس برگزار شد.
علت فراری بودن پسرها از ازدواج این روزها یکی از دلایل افزایش سن ازدواج، ترس پسران از رفتن زیر بار مسئولیت است و آنها به نوعی از ازدواج فرار می کنند.
صفحه 2 از 68  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر