چگونه نسخه ای برای «شادی» تجویز کنیم وضعیت شادی در جامعه ما بحرانی نیست اما نگران کننده است، این را فعالان اجتماعی کشور می گویند؛ عوامل محیطی، عدم برنامه ریزی تصمیم گیران فرهنگی و اجتماعی در ایجاد حس غم در جامعه موثر است.
اینجا «لیلی»، «مجنون» است اینجا همه زن‌ها و دخترها، داستان عشق و عاشقی این دو «مجنون» را از برند؛ عشقی پر از دیوانگی؛ عشقی که نه فقط مجنون، که لیلی‌اش هم حسابی مجنون است؛ عشقی در میان جنون.
سکته قلبی بیشترین علت فوت تهرانی‌ها مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در آبان ماه سال 95 گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق 4 و 21 است.
مسابقه برند بازی میان جوانان! برند بازی از پدیده های نوظهوری به شمار می رود که درطول سالیان اخیر به عنوان یکی از معضلات اجتماعی، ،اقتصاد خانواده و آینده جوانان را تحت الشعاع قرار داده،معضلی که فارغ از تفکیک میان طبقات اجتماعی ،افک...
دوستی‌های خیابانی و حباب ازدواج دوستی ها و ارتباطاتِ پیش از ازدواج در میان برخی از جوانان و نوجوانان از معضلات و ناهنجاری هایی به شمار می رود که به اعتقاد کارشناسان،زمینه ساز و مسبب بروز برخی لغزش ها و انحرافات اجتماعی است.
فراخوان عضویت در سازمان مردم نهاد مسئول کمیته روابط عمومی ˝گروه ناب˝ از آغاز مرحله اول عضوگیری سازمان مردم نهاد اجتماعی ˝جمعیت نواندیش بصیر˝ خبر داد.
پارکبانان چالش خیابان‌های تهران بعد از آنکه معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران اعلام کرد: فعالیت پارکبانان غیرقانونی است، این افراد همچنان مقابل ساختمان شهرداری مشغول به فعالیت قانونی هستند.
شغلی به نام «خیابان گرد»! حضور در خیابان یا به اصطلاح متر کردن معابر از سوی جوانان،از پدیده هایی به شمار می رود که در سالیان اخیر با شدت هر چه بیشتری ظهور و بروز پیدا کرده است.
نرخ بالای طلاق در تهران معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون جوان ایرانی از سن طبیعی ازدواج گذشته‌اند و این مسئله نشان دهنده آنست که باید در برنامه‌ریزی‌ها، سیاستگذاریها و مداخلات خو...
تدوین برنامه سوم شهر تهران برخی از شاعران و نویسندگان کشور مهمان مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران بودند تا پیشنهادهای خود را برای تدوین برنامه سوم شهر تهران ارائه کنند.
صفحه 11 از 68  اول  قبلی   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   بعدی  آخر