انتخاب رسانه برتر در ˝جشنواره هنر دهم˝ مشاور رسانه ای دومین ˝جشنواره هنر دهم˝ از انتخاب خبرنگار و رسانه برتر در این دوره از جشنواره خبر داد.
چرا اسلام همجنس‌گرایی را حرام می‌داند گاهی بعضی از پیروان مکتب‌های مادی که گرفتار آلودگی‌هایی نظیر همچنس‌گرایی هستند، برای توجیه عملشان می‌گویند ما هیچ‌گونه منع پزشکی برای آن سراغ نداریم!
سلامت نوجوانان در معرضِ تهدیدِ تجارت دود بر اساس قوانین مصوب، فروش دخانیات به افراد و نوجوانان زیر 18 سال ممنوع است،اما در مقام عمل در اکثریت قریب به اتفاق مواقع این ممنوعیت نادیده گرفته می شود و به واقع سلامت نوجوانان تحت الشعاع منفعت سوداگ...
چگونه نسخه ای برای «شادی» تجویز کنیم وضعیت شادی در جامعه ما بحرانی نیست اما نگران کننده است، این را فعالان اجتماعی کشور می گویند؛ عوامل محیطی، عدم برنامه ریزی تصمیم گیران فرهنگی و اجتماعی در ایجاد حس غم در جامعه موثر است.
اینجا «لیلی»، «مجنون» است اینجا همه زن‌ها و دخترها، داستان عشق و عاشقی این دو «مجنون» را از برند؛ عشقی پر از دیوانگی؛ عشقی که نه فقط مجنون، که لیلی‌اش هم حسابی مجنون است؛ عشقی در میان جنون.
سکته قلبی بیشترین علت فوت تهرانی‌ها مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در آبان ماه سال 95 گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق 4 و 21 است.
مسابقه برند بازی میان جوانان! برند بازی از پدیده های نوظهوری به شمار می رود که درطول سالیان اخیر به عنوان یکی از معضلات اجتماعی، ،اقتصاد خانواده و آینده جوانان را تحت الشعاع قرار داده،معضلی که فارغ از تفکیک میان طبقات اجتماعی ،افک...
دوستی‌های خیابانی و حباب ازدواج دوستی ها و ارتباطاتِ پیش از ازدواج در میان برخی از جوانان و نوجوانان از معضلات و ناهنجاری هایی به شمار می رود که به اعتقاد کارشناسان،زمینه ساز و مسبب بروز برخی لغزش ها و انحرافات اجتماعی است.
فراخوان عضویت در سازمان مردم نهاد مسئول کمیته روابط عمومی ˝گروه ناب˝ از آغاز مرحله اول عضوگیری سازمان مردم نهاد اجتماعی ˝جمعیت نواندیش بصیر˝ خبر داد.
پارکبانان چالش خیابان‌های تهران بعد از آنکه معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران اعلام کرد: فعالیت پارکبانان غیرقانونی است، این افراد همچنان مقابل ساختمان شهرداری مشغول به فعالیت قانونی هستند.
صفحه 10 از 67  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر