شغلی به نام «خیابان گرد»! حضور در خیابان یا به اصطلاح متر کردن معابر از سوی جوانان،از پدیده هایی به شمار می رود که در سالیان اخیر با شدت هر چه بیشتری ظهور و بروز پیدا کرده است.
نرخ بالای طلاق در تهران معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون جوان ایرانی از سن طبیعی ازدواج گذشته‌اند و این مسئله نشان دهنده آنست که باید در برنامه‌ریزی‌ها، سیاستگذاریها و مداخلات خو...
تدوین برنامه سوم شهر تهران برخی از شاعران و نویسندگان کشور مهمان مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران بودند تا پیشنهادهای خود را برای تدوین برنامه سوم شهر تهران ارائه کنند.
رشد قارچ گونه آرایشگاه های غیر مجاز در تهران شکل گیری و ظهور و بروز باندهای اغفال جوانان و نوجوانان در آرایشگاه ها از نمونه معضلاتی است که در سال های اخیر باعث ایجاد مشکلات جدی و عمیقی برای برخی از جوانان زود باور شده است.
موتور سیکلت ‌تهران را خفه کرد بر اساس آمار موجود، قریب به 3 میلیون و 500 هزار موتورسیکلت در شهر تهران پلاک شده که 780 هزار دستگاه از این تعداد بصورت مستمر در حال تردد هستند و متاسفانه هیچ برنامه ای نیز برای معاینه فنی این وسایل نق...
فقیرترین مناطق تهران از نظر مسجد رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تشریح آخرین اخبار درباره طرح ساخت ۴۰۰ مسجد مورد نیاز در تهران از فقیرترین مناطق تهران به لحاظ تعداد مسجد و شعاع استاندارد در دسترسی به مساجد سخن گفت.
ورود شورا به بحران جدید پایتخت عضو هیات رییسه شورای شهر تهران معتقد است فرونشست ماه‌های اخیر تهران سریالی نیست زیرا منشا هر کدام با دیگری متفاوت است و کمیسیون عمران شورا نیز در حال بررسی این حوادث است.
۱۴ آسیب اخلاقی فراگیر در پایتخت بر اساس پژوهش های دانشگاهی مجموعه ای از خصایص ضد اخلاقی که می تواند یک اجتماع شهری خوب را تهدید کند، در کلان‌شهر تهران وجود دارد و تاکنون ۱۴ آسیب در پایتخت فراگیر است.
۷۰۰۰ صندوق صدقه در تهران ایمن سازی شد مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در طرح ایمن سازی صندوق های صدقات که به صورت آزمایشی از سال گذشته آغازشده است، هفت هزار صندوق صدقه تاکنون ایمن سازی شده است.
مکانی امن که مدلینگ‌های عروس در آن جولان می‌دهند انگار هنوز مدلینگ‌ها که حجاب اسلامی را خدشه‌دار می‌کنند مکانی امن برای خودشان دارند.
صفحه 10 از 66  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر