تجلیل از رسانه و خبرنگار برتر در ˝جشنواره هنر دهم˝ رسانه، خبرنگار، خبر و همچنین برنامه تلویزیونی و رادیویی برگزیده ˝جشنواره برترین های مدل مو ایرانی˝ در آیین اختتامیه این رویداد اجتماعی، فرهنگی و هنری تجلیل می‌شوند.
شناسایی ۵۳ محله فقیر پایتخت نایب رییس شورای شهر تهران از شناسایی ۵۳ محله تهران که نسبت به محلات دیگر دارای عقب‌ماندگی بیشتری هستند خبر داده بود. محله بهشتی یکی از محلات لب مرز پایتخت است که در قرق غریبه ها قرار دارد.
چرا آرایشگران مدل‌های غربی را پیشنهاد می‌دهند؟ یک جامعه‌شناس، از عوامل دخیل در ترویج این مدل‌ها را نبود اطلاع‌رسانی مدل‌های بومی در کشور دانست و افزود؛ این امر خود باعث تاثیر بیشتر فعالیت‌های ماهواره‌ها و غالب بودن این موارد بر جوانان شده است.
خطر در کمین کدام ساختمان است؟ شاید کمتر کسی می‌داند که سومین ساختمان بلند تهران از دهه 1340 تا کنون برج کنونی بورس تهران است. قدمت این سازه اسکلتی آن در حالی به 53 سال رسیده که در تالار معاملات آن، روزانه صدها نفر انسان تردد می‌کن...
دختران و زنان جوان بخوانند در برخی برهه ها، قطران اشکی که می تواند تسکین دهنده آلام باشد به عاملی برای تخریب و تضعیف روحیه همسر یا اطرافیان فرد تبدیل می شود.
تجردگرایی، خطری که جامعه را تهدید می‌کند امروزه شاهد افزایش سن ازدواج در جامعه هستیم و این عامل در نهایت سبب تجردگرایی فرد می‌شود.
حفره‌های مرگ زیرپای تهران چالش فرونشست دشت یا اراضی تهران،از معضلاتی است که در صورت استمرار آن،در آینده شاهد بروز بحران هایی جدی در این عرصه خواهیم بود،چالشی که برخی از آن تحت عنوان زلزله خاموش و برخی دیگر با عبارت بمب ساعتی ا...
انتخاب رسانه برتر در ˝جشنواره هنر دهم˝ مشاور رسانه ای دومین ˝جشنواره هنر دهم˝ از انتخاب خبرنگار و رسانه برتر در این دوره از جشنواره خبر داد.
چرا اسلام همجنس‌گرایی را حرام می‌داند گاهی بعضی از پیروان مکتب‌های مادی که گرفتار آلودگی‌هایی نظیر همچنس‌گرایی هستند، برای توجیه عملشان می‌گویند ما هیچ‌گونه منع پزشکی برای آن سراغ نداریم!
سلامت نوجوانان در معرضِ تهدیدِ تجارت دود بر اساس قوانین مصوب، فروش دخانیات به افراد و نوجوانان زیر 18 سال ممنوع است،اما در مقام عمل در اکثریت قریب به اتفاق مواقع این ممنوعیت نادیده گرفته می شود و به واقع سلامت نوجوانان تحت الشعاع منفعت سوداگ...
صفحه 10 از 68  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر