از انسانیت استعفا دهیم!!! پروردگارا؛ حوّل حالنا الى احسن الحال
مجلس نشد شورا، شورا نشد مجلس! چرا کسی برای احیای کارخانجات ایرانی احساس تکلیف نمیکند؟!
لزوم توجه به صنعت گردشگری در تهران مهدی جمشیدی توجه ویژه به فرودگاه بین المللی، تاکسی مدرن و هتل مجهز را در صنعت گردشگری مهم دانست.
پایگاه خبری شهر تهران چهار ساله شد راه اندازی ˝پایگاه خبری شهر تهران˝ در پائیز ۱۳۹۱ برنامه ریزی و نسخه آزمایشی آن در دی ماه همان سال رونمائی شد.
کاهش اعضای شورای شهر تهران مدیر مسئول "پایگاه خبری شهر تهران" گفت؛ برای کارآمدی بیشتر شورای شهر تهران بهتر است تعداد نمایندگان آن به 14 نفر کاهش یابد.
سخنی با منتخبین مردم تهران در مجلس ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای کلیه منتخبین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، نکاتی را که ضروری دانسته بر حسب وظیفه بیان میکنم تا شاید با در نظر گرفتن این موارد، ارتباط بین نمایندگان و مردم صمیمی تر و ...
چرا کسی از مردم انتقاد نمی کند!؟ مدیر مسئول پایگاه خبری شهر تهران در پیام نوروزی خود ضمن اشاره به رعایت انصاف گفت؛ بیاییم روحیه انتقادپذیری در خودمان را تقویت کنیم و گذشتگان را هرآنچه که بوده اند تخریب نکنیم!
سخنی با منتخبین مردم تهران در مجلس نکته قابل توجه در مقایسه میزان مشارکت مردم در کل کشور با میزان مشارکت مردم تهران در انتخابات مجلس این است که درصد مشارکت تهرانی‌ها همواره از درصد مشارکت مردم در کل کشور کمتر بوده است.
تهران نیازمند نشاط و آرامش چگونه می توان به تهران روح نشاط و آرامش دمید؟
توجه به جایگاه روابط عمومی در هیئت های ورزشی از ظرفیت افراد صاحبنظر و متخصص در حوزه روابط عمومی استفاده شود.
1    2    3    4    5    6    7