دکه های روزنامه فروشی زیبنده پایتخت نیست! این روزها شاهد نصب بُردهای تبلیغاتی بر سردرِ این کیوسک ها هستیم.
ضرورت تشکیل˝پارلمان دانشجویی˝در تهران با تشکیل پارلمان دانشجویی، میتوان امیدوار بود تا تجربیات نسل های گذشته به نسل جوان منتقل گردد.
تهران فقط یک شهردار میخواهد! بهتر است عنوان شهردار فقط برای شهردار باشد.
از انسانیت استعفا دهیم!!! پروردگارا؛ حوّل حالنا الى احسن الحال
مجلس نشد شورا، شورا نشد مجلس! چرا کسی برای احیای کارخانجات ایرانی احساس تکلیف نمیکند؟!
لزوم توجه به صنعت گردشگری در تهران مهدی جمشیدی توجه ویژه به فرودگاه بین المللی، تاکسی مدرن و هتل مجهز را در صنعت گردشگری مهم دانست.
پایگاه خبری شهر تهران چهار ساله شد راه اندازی ˝پایگاه خبری شهر تهران˝ در پائیز ۱۳۹۱ برنامه ریزی و نسخه آزمایشی آن در دی ماه همان سال رونمائی شد.
کاهش اعضای شورای شهر تهران مدیر مسئول "پایگاه خبری شهر تهران" گفت؛ برای کارآمدی بیشتر شورای شهر تهران بهتر است تعداد نمایندگان آن به 14 نفر کاهش یابد.
سخنی با منتخبین مردم تهران در مجلس ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای کلیه منتخبین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، نکاتی را که ضروری دانسته بر حسب وظیفه بیان میکنم تا شاید با در نظر گرفتن این موارد، ارتباط بین نمایندگان و مردم صمیمی تر و ...
چرا کسی از مردم انتقاد نمی کند!؟ مدیر مسئول پایگاه خبری شهر تهران در پیام نوروزی خود ضمن اشاره به رعایت انصاف گفت؛ بیاییم روحیه انتقادپذیری در خودمان را تقویت کنیم و گذشتگان را هرآنچه که بوده اند تخریب نکنیم!
1    2    3    4    5    6    7    8