وجود مافیای زباله در پایتخت رییس کمیته‌ اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ساماندهی پسماند در پایتخت تأکید کرد و گفت: تا زمانی که مافیای زباله وجود دارد نمی‌توان حواشی را بر طرف کرد.
پرداخت هوشمند کرایه‌های تاکسی در تهران مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت : برای تعیین نحوه پرداخت کرایه تاکسی در پایتخت دو گزینه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیش‌روی تاکسیرانی است .
کتاب «مثل شیشه مثل سفال» رونمایی می‌شود مراسم رونمایی از کتاب “مثل شیشه مثل سفال” با حضور نرگس فرجاد امین نویسنده کتاب در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میشود.
کاهش آلودگی صوتی در تهران رفع ایرادات قانونی و موانع اجرایی کاهش آلودگی صوتی تهران در دستور کار کمیته کاهش آلودگی صوتی قرار گرفت .
شناسنامه‌دار شدن بیش از یک میلیون درخت مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از شناسنامه دار شدن بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار اصله از درختان شهر تهران با روش تگ گذاری الکترومغناطیسی خبر داد.
کاهش سرعت کامیون‌ها در بزرگراه‌های پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کاهش 20 کیلومتر برساعت، سرعت کامیون‌ها در معابر بزرگراهی در صورت تصویب شورای ترافیک پایتخت خبرداد.
طرح مسکن اجتماعی و استیجاری آغاز شود رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: در جنگ اقتصادی­، دولت باید­ به مردم تسهیلات بدهد و­ باید طرح مسکن اجتماعی و استیجاری آغاز شود.
انتصاب دو معاون زن در آموزش و پرورش شهر تهران با حکم مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران «دواری» به عنوان معاون آموزش ابتدایی و «دری» به عنوان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران منصوب شدند.
کاهش ۱۱.۲ درصدی معاملات مسکن در تهران تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مردادماه سال ۱۳۹۷ به ۱۲ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۱۱.۲ و ۳۳.۲ درصد کاهش نشان می دهد.
افزایش چند برابری قیمت مواد اولیه شیرینی رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی، قنادی و کافه قنادی تهران گفت: تهیه مواد اولیه به سختی انجام می‌شود و قنادی با مشکل مواجه هستند.
صفحه 9 از 1326  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر