هشدار در خصوص بحران کم‌آبی در پایتخت رئیس کمیته محیط‌زیست شورای شهر تهران از مشکلات بحران آب، قطع درختان و باغات گلایه کرد.
مانع‌تراشی دانشگاه تهران برای نهادهای انقلابی در شرایطی که چند ماه پیش بسیج دانشجویی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران با محدودیت‌هایی از سوی مسئولان این دانشگاه مواجه شده بود، این بار یک نهاد علمی انقلابی نیز با مانع‌تراشی مسئولان دانشگاه تهران ...
دستگیری سرشبکه توزیع کوکائین در تهران سرشبکه توزیع کوکائین در عملیات پلیس تهران دستگیر شد.
علت کاهش فشار آب در برخی نقاط تهران قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: در تمام ساختمان‌های پایتخت دو اتمسفر فشار تعبیه شده که وضعیت فشار را کنترل می‌کند و اگر برخی منازل با مشکل مواجه هستند باید تاسیسات داخلی خود را تجهیز کنند.
هادی حجازی فر همبازی با نیکی کریمی هادی حجازی‌فر ـ بازیگر فیلم‌های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» ـ قرار است در سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان ایفای نقش کند.
درخشش بانوان تهرانی در مسابقات موتورکراس نفرات برتر مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور معرفی شدند.
برخورد با عرضه غیر مجاز حیات وحش رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ضمن درخواست از مردم برای خودداری از خرید گونه های جانوری برای هفت سین گفت:از نیروی انتظامی برای برخورد با فروشندگان تقاضای همکاری داریم.
شناسایی‌ متهمان جدید حادثه پاسداران دادستان تهران از شناسایی‌ و دستگیری متهمان جدید حادثه پاسداران خبر داد و گفت: عاملان این جنایت به‌زودی به سزای اعمالشان خواهند رسید.
آخرین وضعیت بازار آجیل شب عید تهرانی ها رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار تهران گفت‌: هیچ کمبودی برای تامین آجیل و خشکبار شب عید مورد نیاز مردم وجود ندارد و قیمتی که برای نمایشگاه‌های بهاره در نظر گرفته‌ایم، کیلویی ۳۵ تا ۶۰ هزار تومان اس...
اراذل و اوباش اینستاگرامی دستگیر شدند فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش تهرانی که اقدام به خودنمایی و کُری خوانی در فضای مجازی کرده بودند، خبر داد.
صفحه 9 از 1288  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر