تدابیر دولت برای بازار برنج در حالی که روند افزایش قیمت برنج خارجی در عمده‌فروشی‌ها ادامه دارد، مسئولان وزارت کشاورزی می‌گویند کمبودی وجود ندارد و در صورت لزوم ذخایر خود را به بازار مصرف عرضه خواهیم کرد.
برق بوستان نهج‌البلاغه قطع شد عضو شورای شهر تهران گفت: قطع برق بوستان نهج‌البلاغه به دلیل بدهی شهرداری به اداره برق‌، بی تدبیری است چرا که ناامنی‌ و تبعاتی ناگوار در پی خواهد داشت.
چاره اندیشی برای کاهش گودهای پرخطر تهران عضو شورای شهر تهران گفت: طبق مقررات معاونت معماری و شهرسازی افرادی که برای اخذ پروانه ساخت به شهرداری مراجعه می‌کردند برای اینکه مهلت پروانه آن‌ها تمام نشود ملزم بودند تا ملک را تخریب و عملیات گود برد...
˝ناب تهران˝ مجوز گرفت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با فعالیت ˝پایگاه خبری ناب تهران˝ موافقت کرد.
از ˝طهران قدیم˝ تا ˝تهران امروز˝ «وقتی می‌خواستند خیابان لاله‌زار را ایجاد کنند، پزشک معالج ناصرالدین شاه مخالفت کرد که آب و هوای تهران آلوده می‌شود، بیماران را برای علاج به تهران می‌فرستادند تا به واسطه‌ی آب و هوای آن زمانِ تهران، ز...
تأخیر در اجرای پروژه ساخت زیرگذر استاد معین عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه محدودیت منابع مالی از عوامل توقف زیرگذر استاد معین است، گفت: اصل این پروژه هم زیر سؤال است که آیا ساخت آن ضرورت دارد یا خیر.
ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در غرب تهران معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۱ از اجرای طرح ساماندهی و جمع‌آوری کیوسک‌های غیرمجاز موجود در سطح ورودی غربی پایتخت با هدف حفظ نظم و آراستگی منظر شهری خبر داد.
ستاد ساماندهی امور پایتخت کلید خورد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای اسلامی شهر تهران در مسجد صادقیه منطقه ۱۵ حضور یافتند و به سوالات شهروندان حاضر پاسخ گفتند.
سردسته‌‌های آشوب‌های تهران را شناسایی کنید تصاویر سردسته‌های آشوب‌های اخیر در تهران، منتشر شد.
افزایش زنان متکدی در تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: آمار مردان متکدی که در پاییز امسال جذب شدند نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ دهم درصد کاهش یافت این در حالی است که در گروه متکدیان زن با ۴ درصد افزایش جذب ر...
صفحه 9 از 1255  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر