احصای ۴۰ مشکل جدی پایتخت فرماندار تهران با بیان اینکه روزانه ٢٠٠ هزار نفر به شهر تهران تردد می‌کنند، افزود: سالانه ٧٠ میلیون نفرسفر در تهران انجام می‌شود.
تهران صدرنشین جرائم مجازی در کشور رئیس پلیس فتا ناجا گفت: امروز بیش از 300 کانال مربوط به افکار تفکیری و داعشی با 11 زبان منجمله زبان فارسی در تلگرام فعالیت دارند.
رونمایی از کامل ترین فونت‌ فارسی هیربد لطفیان گفت: تجربه همکاری با انجمن طراحان گرافیک برای طراحی فونت انجمن برای من بسیار سودمند بود و این همکاری بسیار حرفه ای بود و در جلساتی که برگزار کردیم تلاش شد که مشکلات احتمالی این فونت را با...
شیوع مصرف «گل» و محرک‌ها در تهران معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشورگفت؛ نزدیک به یک میلیون بروشور آگاهی دهنده نسبت به ماده مخدر گل در مناطق شهری، میادین پر رفت و آمد، پارک‌ها و ... توزیع خواهد شد و تعامل دو طرفه‌ای ن...
گزارش بانک مرکزی از ارزانی و گرانی مواد غذایی بانک مرکزی گزارش خُرده فروشی مواد خوراکی را برای هفته منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد که بر این اساس نرخ چهار گروه مواد خوراکی ثابت، قیمت چهار گروه کاهش و نرخ سه گروه دیگر افزایش یافت.
توسعه مراکز درمانی شهرداری در پایتخت سرپرست شهرداری تهران از توسعه مراکز درمانی شهرداری خبر داد.
درآمدزایی از باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران رییس فدراسیون چوگان با بیان اینکه درآمدزایی فدراسیون تنها از 2 باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران است گفت: اگر این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود، آسیب جدی به چوگان وارد می‌شود.
سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران دوره‌ی دوم سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران با حمایت خانه‌ی تئاتر ایران و انجمن طراحان صحنه و لباس از هفتم تا چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
پاكسازی طبیعت به مناسبت هفته زمین پاک به مناسبت هفته زمین پاك، اداره محیط زیست منطقه 4 با همكاری اداه مدیریت پسماند، اداره فضای سبز، مركز آموزش گل و گیاه و سرای محله مجیدآباد و نواحی نه گانه، مراسم پیاده روی و پاكسازی بوستان برگزار شد.
ثبت نام نامزدهای اتاق اصناف تهران آغاز شد ثبت نام نامزدهای اتاق های اصناف سراسر کشور از پنجم اردیبهشت ماه در سراسر کشور آغاز شد.
صفحه 9 از 1307  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر