نوسازی و بهسازی شبکه برق تهران مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت:برای نوسازی و بهسازی شبکه برق تهران ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که یک هزار میلیاردریال برای نوسازی و ۳ هزار میلیاردریال برای بهسازی شبکه است.
دولت در مقابل بازاریان بی تفاوت است دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: دولت باید تغییر رویه دهد و فکری کند و اعتقاد دارم بی‌تفاوتی دولت از جمله دلایل این مشکلات است و فکر می‌کند هرچه می‌گوید باید عمل شود.
زندگی شبانه در تهران تعطیل است شهردار تهران از دستور کار قرار گرفتن طرح‌هایی همچون طرح پارک‌ها و فضاهای عمومی خبر داد و در عین حال از طرح «زندگی شبانه در تهران» ابراز بی اطلاعی کرد.
اوضاع نامناسب مدارس پایتخت رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: کمبود مدرسه در منطقه ۲۲ تهران مشکلی جدی است و تا سال‌های آینده ۵۰۰ هزار نفر در این منطقه ساکن خواهند شد که فقط ۱۰ مدرسه داریم.
نزاع مرگبار به خاطر متلک به دختر کارآگاهان در بررسی‌های اولیه متوجه شدند درگیری شامگاه سوم تیر در بوستان ولایت به وقوع پیوسته و چند دختر و پسر در آن شرکت داشته‌اند.
توسعه فضای بازار خرید و فروش پرندگان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از توسعه فضا و خدمات بازار خرید و فروش پرندگان خبر داد.
باغ وحش تهران در مسیر استانداردهای جهانی باغ‌ وحش تهران توانست عضویت پنج ساله اتحادیه باغ‌ وحش‌های اروپا را دریافت کند.
ورود خودرو به برج میلاد حداقل ‌۳هزار تومان همه خودروها هنگام ورود به برج میلاد بدون در نظر گرفتن میزان توقف، باید ۳ هزار تومان ورودی بدهند.
ضرورت تعدیل نیرو در شهرداری تهران رئیس شورای شهر تهران گفت: تعدیل نیرو نباید از پایین شهرداری باشد بلکه ما هزار مدیر در شهرداری داریم که می توان آنها را تعدیل و سبک سازی کرد.
تهران، دستگاه «آرزوساز» ایران! مسئولان و دست‌اندرکاران پایتخت کاملا موفق شده‌اند؛ تهران بر مبنای مصرف، توانسته خود را به جایگاه «آرزوساز» برای غیرتهرانی‌ها ارتقا دهد.
صفحه 9 از 1317  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر