تریاک، پیشتاز مواد مخدر در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در حال حاضر بیشتر کشفیات ما مربوط به تریاک و سپس هروئین است.
استفاده از ظرفیت زنان تهرانی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بر اساس آمارها از 24 میلیون شغل تنها سهم زنان 4 میلیون شغل است و زنان در مالکیت و ...درصد پایینی دارند.
با برج میلاد تهران به استقبال بهار بروید مدیر عامل برج میلاد به «نوروزگار ۹۷» اشاره و بیان کرد: ما در این جشنواره میزبان هموطنانمان از سراسر کشور خواهیم بود. این نمایشگاه با تفاوت‌هایی نسبت به سال‌های گذشته و با کیفیت بیشتر و برنامه‌های متنو...
قیمت انواع میوه و تره‌بار در بازار تهران جدول قیمت انواع میوه و تره‌بار در عمده‌فروشی و حداکثر قیمت در خرده فروشی‌ها اعلام شد.
نوروز امسال صنایع دستی عیدی می دهم مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: برای حمایت از کمپین «آری به تولید ملی» با شعار نوروز صنایع دستی عیدی می‌دهم از هنرمندان صنایع‌دستی به‌عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می‌کنیم.
دلالان ارز از رانت اطلاعاتی برخوردارند دادستان تهران با بیان اینکه پرونده دادستان سابق در مورد خانم کاظمی مفتوح است، گفت: به اتهام دادستان سابق تهران در پرونده زهرا کاظمی در دادسرای جنایی تهران رسیدگی خواهد شد. اگرچه معتقدیم اخذ نظر از سا...
نقشه ۳ بعدی تهران تکمیل می شود شهردار تهران گفت: هم اکنون تهران دارای نقشه های سه بعدی است و با کاری که در طول چند ماه اخیر انجام شده و در طی یکی دو ماه آینده تکمیل می شود.
فروش فوق‌العاده اصناف تهران تا 20 فروردین رئیس اتاق اصناف ایران گفت: نمایشگاه بهاره در تهران از 9 اسفند آغاز شده و تا 18 اسفند آماده ارائه خدمات به مردم است، اما فروش فوق‌العاده اصناف تا 20 فروردین 97 ادامه دارد.
جزئیات قیمت بلیط مترو در سال جدید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درخصوص روند افزایش قیمت بلیت مترو توضیحاتی را ارائه کرد.
تعامل پزشکی قانونی با دانشگاه پیام نور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره پتانسیل های آموزشی و علمی طرفین دیدار و گفتگو کردند.
صفحه 8 از 1288  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر