مراقب توهم‌زاها باشیم بعضی از این مواد به قدری قوی هستند که اختلالات جدی در حواس مصرف کننده ایجاد می‌کنند به حدی که فرد، رنگ‌ها را می‌شنود و صداها را بو می‌کند. این بخشی از اثرات برخی مواد توهم زایی است که جوانان کشور را ...
الویری از دیوان عدالت اداری انتقاد کرد رئیس شورای عالی استان‌ها پس از لغو دو مصوبه شورای شهر تهران توسط دیوان عدالت اداری گفت: باید جایگاه دیوان عدالت اداری در این خصوص از نظر حقوقی بررسی شود.
حمل و نقل و ترافیک در اولویت قرار دارد سرپرست شهرداری تهران گفت: اولویت مدیریت شهری بحث حمل و نقل و ترافیک و همینطور کاهش آلودگی هوای تهران است.
سومین کنگره سراسری جمعیت آبادگران دبیرکل جمعیت آبادگران ایران اسلامی از برگزاری سومین کنگره سراسری این تشکل با حضور فعالان سیاسی خبر داد.
ایجاد آب انبارهای مدرن برای پایتخت آب انبارهای مدرن و جدید شهر تهران برای تامین آب مورد نیاز پس از زلزله احتمالی پایتخت پیش بینی شده که با ایجاد این آب انبارها تهرانی ها دست کم در ۳ روز اول مشکل آب آشامیدنی ندارند.
اخذ عوارض از تغییر کاربری ممنوع شد هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم و تغییر کاربری مصوب شورای اسلامی شهر تهران را باطل کرد.
نگاه ویژه مدیریت شهری به زنان در شهر مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت :مدیریت شهری در نظر دارد بیش از ۳۰ درصد از مدیران آتی را ازجمعیت بانوان متخصص شاغل در شهرداری تهران استفاده کند.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه از ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
رضایت شهروندان از میادین میوه و تره بار بر اساس گزارش مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، شاهد رضایت ۷۰ درصدی شهروندان از میادین میوه و تره بار هستیم.
بی برنامگی گریبانگیر شورای پنجم یک جامعه شناس شهری با بررسی عملکرد شورای شهر پنجم طی مدت فعالیت با بیان اینکه بیشتر وقت شورا به بروکراسی اداری و کاغذبازی گذشت، در عین حال گفت: شورای پنجم با وجود همه مخاطراتی که پیش‌رو داشت ترمز شهرف...
صفحه 8 از 1307  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر