سکه هنوز ۱۰۰ هزار تومان حباب دارد رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، از روند نزولی قیمت سکه در بازار خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سکه هنوز هم، ۱۰۰ هزار تومان حباب دارد، خریداران غیرحرفه‌ای سکه، ضرر کردند.
گشت های محلی جایگزین ایست و بازرسی در تهران فرمانده سپاه تهران بزرگ تاکید کرد: همه هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی و قوه قضاییه برای طرح گشت‌های محله محور بسیج صورت گرفته است و این طرح بزودی در تهران آغاز می‌شود.
میزبانی سینماهای تهران از جشنواره فجر مدیر امور سینماهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر اعلام کرد که امسال ۱۶ سینما در تهران با ظرفیت‌های سالنی مختلف میزبان این دوره از جشنواره خواهند بود.
خاک خوردن اهالی محله طرشت ادامه دارد پروژه زیرگذر استادمعین از آن دست پروژه هایی است که ساخت آن باید در گینس ثبت شود، چرا که اول اجرا و بعد در موردش مطالعه شد.
تعرفه‌های جدید قالیشویی‌ اعلام شد رئیس اتحادیه قالیشویی از اعلام تعرفه‌های جدید در دو شکل شستشوی معمولی و ممتاز خبر داد.
بازنگری طرح جامع و تفصیلی شهر تهران معاون برنامه ریزی،توسعه شهری و امورشوراهای شهرداری تهران گفت: گزارش وضعیت فعلی شهرداری تهران آماده شده و قرار است شهردار تهران در شورا آن را ارائه کند.
کشف مواد مخدر حشیش و تریاک در تهران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۲۴۰ کیلو مواد مخدر حشیش و تریاک خبر داد.
تعطیل کردن فضای مجازی دیگر جواب نمی‌دهد رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت بدنه‌ای از حاکمیت است اما رسانه ملی دولت را جدا محاسبه می‌کند در حالیکه مردم همه اتفاقات را نتیجه عملکرد کل حاکمیت می‌دانند ما نمی‌گوییم هیچ مشکلی در اشتغال و تجارت ...
تهران بیش از ۳۲۰۰ هکتار بافت فرسوده دارد تهران پایتختی با سابقه ۲۰۰ ساله است؛ در این ۲۰۰ سال، این کلانشهر، حوادث بسیاری را پشت سر گذاشته و با چالش های متعددی رو به رو بوده است. اما در چهار دهه گذشته، مهمترین تحولی که بر این شهر گذشته، توسعه ...
توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک متوقف شد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک به‌طورکامل متوقف شده و بیش از ۶۰۰ کارت موجود نیز باطل شده است.
صفحه 8 از 1255  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر