افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار در تهران رحیمی با اشاره به فصل تابستان و تغییرات در زمان تردد شهروندان عنوان کرد: میادین میوه و تره در صورت استقبال شهروندان ساعت کار خود را تا ۲۰:۳۰ افزایش می‌دهند.
امیر جعفری بازیگر ˝ممنوعه˝ شد امیر جعفری به تازگی با گریم متفاوتی جلوی دوربین سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان رفته است.
حکم پلمب «دراکولا» صادر شد معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: با دستور معاون دادستان تهران پاساژ «دراکولا» پرخطرترین ساختمان تجاری تهران پلمب می شود.
دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای سیزدهمین دوره تربیت مربی سواد رسانه‌ای توسط کانون فیلم و عکس معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه مسیر رسانه برگزار می‌شود.
اوضاع نابسامان بازار مبل در تهران رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان تهران گفت: از 18 هزار عضو این اتحادیه می‌توانم به جرات بگویم که 70 درصد آنها فعالیت‌شان به صفر رسیده است این در حالی است که در هر کدام از این واحدها به طو...
پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن یک مقام بانکی از تمدید پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده و بدون نیاز به خرید اوراق مسکن تا پایان تابستان خبر داد.
شناسایی اصناف متخلف تهران به گفته مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بیشترین نوع تخلف اصناف بوده است.
اعتراض رانندگان آژانس به توزیع طرح ترافیک رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران، در طرح ترافیک جدید برای آژانس‌ها تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته شد، اما این مسئله سبب اعتراضات فراوان میان رانندگان آژانس شد.
کمبود سوله های مدیریت بحران در تهران استاندار تهران گفت؛ در حوزه امداد و نجات، مسئولیت بر عهده سازمان هلال احمر است.
نهاد شورایاری با بحران حقوقی مواجه است سخنگوی شورای شهر تهران گفت: نهاد شورایاری ها با بحران حقوقی مواجه است بر همین اساس صحبت های زیادی در کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران انجام شد و نتیجه صحبت ها به یک گزارش تبدیل شد و همچنین مسیری ...
صفحه 8 از 1317  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر