مردم کالاها را در خانه‌هایشان انبار می‌کنند! رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران تهران از افزایش خرید کالا از سوی مردم خبر داد و گفت: قیمت همه کالاها افزایش داشته و عرضه نیز کاهش یافته که دلیل آن انبار کردن کالا در خانه‌ها و سپس کاهش عرضه از سوی کارخان...
تشییع شهیدان دوران دفاع مقدس در تهران مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تشییع 135 شهید دوران دفاع مقدس در دانشگاه تهران خبر داد. این شهدای بزرگوار پنجشنبه در مقابل دانشگاه تهران تشییع می‌شوند.
افزایش سقف تسهیلات اوراق مسکن در تهران عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به افزایش چند برابری قیمت مسکن در کل کشور، به نظر من سقف تسهیلات اوراق در تهران باید تا ۳۰۰ میلیون تومان و در شهرستان ها تا ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یابد.
شناسایی 6000 قطعه باغ در شهر تهران معاون شهرسازی شهرداری تهران از تعیین تکلیف باغات مجهول‌المالک در پایتخت خبر داد.
رونمایی از پایگاه جامع سخنرانی در ایام محرم روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ از پایگاه جامع سخنرانی و پایگاه جامع دعا و نغمه های مذهبی در آستانه ماه محرم رونمایی می شود.
افزایش غلظت آلاینده ازن در پایتخت مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در تهران طی امروز، از سالم بودن کیفیت هوای پایتخت خبر داد.
مستندخوانی وقایع می 68 در خانه نمایش مهرگان مستدخوانی «می ۶۸» عنوان نمایشنامه‌ای است که در جلسه آینده برنامه «عصری با نمایش» نمایشنامه‌خوانی می‌شود.
فعالیت ۲۶۱ گالری مجوزدار در تهران مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین نشست خبری خود درباره نظارت بر گالری‌ها، موزه هنرهای معاصر تهران و حاشیه آثار گنجینه موزه سخن گفت.
عملکرد انقلاب اسلامی قابل دفاع و افتخار است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز دشمنان در دو عرصه اقتصادی و رسانه‌ای با ما در حال جنگ هستند، گفت: آنها می‌خواهند ما را از هدف اصلی انقلاب اسلامی دور کنند.
برگزاری طرح حیاط شبانه در تهران رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از موافقت و تایید نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم‌های حیاط شبانه در سطح تهران خبر داد و گفت: در فاز اول این طرح در باغ‌موزه دفاع مقدس و همچنین در منطقه ۲۲ در حال انجام اس...
صفحه 8 از 1326  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر