سیاست وام مسکن در تهران تغییر کرد مسئولان بانک مسکن می‌گویند، وام ساخت مسکن از این پس به سازندگان واحدهای میان‌متراژ تعلق می‌گیرد. این متراژ در تهران ۷۵ و در شهرستان‌ها ۱۰۰ متر اعلام شده است.
بررسی موضوع نامگذاری خیابان‌های تهران در نشست «نامگذاری اماکن و خیابانهای تهران، سلیقه ای، علمی یا مردمی» پروژه تازه اتمام یافته مطالعه نامگذاری اماکن شهر تهران و موضوع نامگذاری خیابانهای تهران مورد بحث قرار گرفت.
احتمال تعدیل بازار اجاره بهای مسکن در تهران سمت عرضه در بازار اجاره تلاش دارد فاصله‌ی نرخ اجاره را با تورم و رشد بازارهای موازی پر کند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد مقاومت طرف تقاضا این بازار را به سمت تعدیل قیمت‌ها سوق می‌دهد.
وحید مرادی در زندان به قتل رسید شرور معروف پایتخت هنگام هواخوری در زندان رجایی‌شهر کرج به قتل رسید.
مناسب‌سازی ۲۲ بوستان ویژه معلولان مدیر عامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران گفت: تا دو سال آینده ۲۲ بوستان در ۲۲ منطقه تهران برای معلولان مناسب‌سازی خواهد شد.
اجرای برنامه های فرهنگی رایگان در تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه برای اجرای همه برنامه‌های تابستان مبلغی از خانواده‌ها دریافت نخواهد شد گفت: تمامی برنامه‌های در نظر گرفته شده به صورت رایگان و در سطح 22 منط...
براندازی نظام، برنامه جدید دشمن است دادستان تهران اقدامات آمریکا برای دامن زدن به مسائل اجتماعی در ایران را مستلزم آماده بودن مسؤولان کشور از جمله دادستانی در مقابله با جلوه‌های مجرمانه این اقدامات دانست.
اوباش جنوب تهران زمین گیر شد اوباشگری که اقدام به عربده‌کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین‌گیر شد.
توزیع ناعادلانه فضاهای فرهنگی در تهران معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر شهر تهران دارای ۳۵ فرهنگسرا، ۴۰ سالن سینما، ۱۳۵ سرای محله و ۶۰ خانه فرهنگ احداث شده است که با زندگی مردم هیچگونه نسبتی نداشته و تنها برخی ...
گیل آبادی به خانه تئاتر می رود شهرام گیل آبادی برای تصدی مدیریت خانه تئاتر انتخاب شد.
صفحه 7 از 1317  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر