اختتامیه‌ اولین‌ جشنواره عکس سلامت شهری صبح امروز اختتامیه‌ اولین‌ جشنواره عکس سلامت شهری در تالار ایوان شمس برگزار شد.
لزوم توجه بیشتر به رفع مشکلات مردم دادستان تهران گفت؛ مردم اگر در مراجعه به ادارات و مراجع قضایی سرگردان ‌شوند و پاسخ نگیرند، موضوع را به نظام جمهوری اسلامی مرتبط می‌کنند. لذا باید در جهت رفع مشکلات آن‌ها تلاش کرد.
کشف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد در تهران مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد از واحد‌های صنفی شهر تهران خبر داد.
ممنوعیت پسماندسوزی در داخل حریم شهر تهران استاندار تهران با اشاره به اینکه پسماندسوزی در سطح شهر تهران خلاف قانون است، تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد در هیچ جای شهر پسماند را بسوزاند و همه دستگاه‌ها و ادارات و فرمانداری‌ها باید همه توان خود را به...
خطر تداوم شیوه مدیریتی آزمون و خطا عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود از اعضای شورای شهر تهران خواست پیگیر مطالبات مطرح شده از سوی مردم در روزهای اخیر باشند.
راهیابی ۶ هوگوپوش تهرانی به اردوی تیم ملی مسابقات ورودی به اردوی تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر برگزار شد و ۶ هوگوپوش تهرانی موفق شدند به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند.
کشف محموله روتختی قاچاق در تهران رئیس کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی تهران از کشف محموله روتختی های قاچاق به ارزش 200 میلیون تومان خبر داد.
«پژواک هنر» منتشر شد اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان منتشر شد.
ضرورت آموزش نیروهای شهربان در تهران معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: هدف ما ساماندهی، رفع سد معبر و دست‌فروشی با حداقل درگیری و با کمترین تنش است که این امر با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی صورت می‌گیرد از طرفی بازبینی و آموزش ن...
آتش‌سوزی در یک برج بلند مرتبه در شهرک اکباتان سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از نجات ۴۰ نفر از ساکنان ساختمانی در شهرک اکباتان که در آتش محبوس شده بودند، خبر داد.
صفحه 7 از 1255  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر