افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر در تهران فرماندار تهران با اشاره به افزایش ظرفیت معتادان متجاهر از ۳۵۰۰ نفر به ۱۰۰۰۰ نفر در استان تهران طی پنج سال گذشته، از الزام افزایش ۳۰۰ نفری هریک از شهرستان‌های استان تهران برای نگهداری معتادان متجاهر خب...
ایراد سخنان توهین آمیز، مطرود عقل، شرع و قانون است نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به مردم و عزاداران حسینی گفت: نباید اجازه دهید اصرار بر طرح غرض ورزانه ی مسائل سیاسی سبب گسترش ناامیدی وایجاد تفرقه بین صفوف شما شود.
سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» در تهران فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» اعلام شد.
واگذاری مدیریت شهرداری ناحیه به زنان در تهران شهردار تهران بر حضور بیشتر زنان در مناصب مدیریتی در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: انشاءالله تا سه ماه آینده مدیریت حداقل ۲۲ ناحیه شهرداری به زنان واگذار خواهد شد زیرا تجربه نشان داده زنان در مدیریت شهر...
برگزاری انتخابات شورایاری ها در تهران رییس کمیته‌ فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از ارسال نامه به وزیر کشور برای فعالیت شورایاران تهران خبر داد.
ارزیابی عملکرد تاکسی های فرودگاه مهرآباد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای سرویس‌دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت را یکی از اولویت‌های این سازمان عنوان کرد.
عرضه گوشت منجمد ارزان قیمت در پایتخت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه قیمت تعیین شده گوشت منجمد 29 هزار تومان است گفت: با عرضه گران گوشت منجمد در بازار پایتخت برخورد قاطعانه تعزیری می شود.
توزیع کالا در ساعات صبحگاهی تهران ممنوع شد قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: بنابر مصوبه شورای عالی ترافیک در 2 هفته نخست مهر توزیع کالا بین ساعت 6 الی 9 صبح در پایتخت ممنوع است.
صرفه جویی میلیاردی در نمایشگاه «عطر سیب» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: ردیف بودجه برگزاری نمایشگاه عطر سیب در گذشته حدود هفت میلیارد تومان بود و ما امسال توانستیم با سازوکارهایی که اندیشیدیم و حذف بن‌های خرید، نمایشگاه را با حدود...
کامل‌ترین نقشه شهر تهران در راه است معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از رونمایی از کامل‌ترین نقشه شهر تهران همراه با جستجوی گسترده طی هفته‌ آینده خبر داد.
صفحه 7 از 1326  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر