بازار مسکن در تهران بی صاحب است تحلیل‌گران می‌گویند که رشد اخیر قیمت مسکن کاملا حبابی است و هیچ دلیل منطقی برای آن وجود ندارد.
انتقاد از بکارگیری اسامی بیگانه در اصناف نماینده مردم تهران در مجلس از تداوم نابسامانی در ارائه مجوز به اصنافی که اسامی بیگانه را در تابلوها و محصولات خود به کار می گیرند، انتقاد کرد.
تهران به آرامستا جدید نیاز دارد سال هاست از ضرورت ایجاد یک آرامستان جدید در تهران سخن گفته می شود، اما هر بار این وعده به تعویق می افتد؛ اما واقعیت این است که تهران نیاز به آرامستان جدید دارد.
قیمت آش و حلیم در ماه رمضان رئیس اتحادیه کبابی، حلیم و آشپزندگان مشابه تهران از ثبات قیمت حلیم و آش در ماه رمضان خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم آش شله قلمکار و حلیم ساده ۱۴ هزار تومان، آش رشته ساده ۱۳ هزار تومان و هر پرس آش و حل...
برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در تهران مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش اعمالِ قانونِ تخلفات حادثه‌ساز خبر داد.
شهردار تهران انتخاب شد اعضای شورای شهر تهران از میان دو گزینه نهایی محمد علی افشانی را با ۱۹ رای موافق به عنوان شهردار تهران انتخاب کردند.
بحران امنیت اجتماعی کودکان تهرانی یک استاد دانشگاه گفت:امنیت اجتماعی و به ویژه امنیت اجتماعی کودکان در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه همگان قرار گرفته زیرا یکی از چالش ها ی شهر تهران است .
نهمین دوره طرح بین‌المللی ˝مادران آسمانی˝ اختتامیه نهمین دوره طرح بین‌المللی ˝مادران آسمانی˝ در فرهنگسرای اشراق با حضور خانواده شهدای هسته‌ای، شهدای آتش‌نشان و خانواده‌های دو شهید دفاع مقدس برگزار شد.
چرا اصناف برچسب قیمت نصب نمی‌کنند؟ سازمان حمایت اعلام کرد: علیرغم صراحت قانون و تأکیدات مکرر دایر بر ضرورت نصب برچسب قیمت، نتایج حاصل از بررسی‌های میدانی و گزارش‌های واصله بیانگر عدم رعایت مقوله مذکور از سوی برخی واحدهایی صنفی من‌جمله...
پیشنهاد تجمیع دستگاه‌های حمایتی نماینده مردم تهران با اشاره به وظایف دستگاه‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی پیشنهاد تجمیع این دو دستگاه را مطرح کرد.
صفحه 7 از 1307  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر