قهرمانی تهران در پیکارهای کیوکوشین ایچی گکی پیکارهای قهرمانی سبک کیوکوشین ایچی گکی کشور با برتری تیم تهران به پایان رسید.
کمبود تخت بیمارستانی در تهران جدی است رییس اداره اورژانس بیمارستان‌های وزارت بهداشت درباره میزان آمادگی بیمارستان‌های تهران جهت ارایه خدمت در زمان بحران توضیح داد.
آخرین وضعیت قیمت تخم مرغ در بازار طبق آنچه در پی شکایت مردمی از سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان اعلام شده ˝ تخم‌مرغ شانه‌ای ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان را فقط باید در میدان میوه و تره بار خرید و قیمت این محصول در مغازه‌های سطح شهر ۱۴ تا ...
بازگشت کارکنان مازاد شورا به شهرداری عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۵۰ نیرو در شورا فعالیت می‌کنند،گفت: این تعداد نیروها باید به ۱۴۰ نفر برسد و به همین دلیل به زودی تعدادی این نیروها جابه‌جا و به شهرداری بازخواهند گش...
آیت الله هاشمی مظلوم بود فرزند آیت‌الله هاشمی با بیان اینکه معتقدیم ایشان مظلوم بود و مظلومیتش ادامه خواهد داشت، گفت: هاشمی مظلوم بود و مظلومیت او در آینده هم ادامه خواهد داشت.
جزئیات دود مشاهده شده در آسمان تهران نیروی هوافضای سپاه با صدور اطلاعیه‌ای دود روئیت شده در آسمان تهران را ناشی از تمرین تاکتیکی این نیرو دانست.
تایید خودکشی جوانی در زندان اوین مدیر کل زندان های استان تهران گفت: صبح دیروز فردی با نام سینا قنبری در زندان اوین اقدام به خودکشی کرده است.
هشدار پلیس به رانندگان اتوبوس‌های بین شهری جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان اتوبوس‌های برون شهری که در میادین اقدام به مسافرگیری می‌کنند علاوه بر پرداخت جریمه 50 هزار تومانی، دفترچه آن‌ها نیز اخذ می‌شود.
کیفیت آموزشی در دانشگاه پیام نور ممتاز است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور از دانشگاه های بزرگ کشور است که به لحاظ کیفیت آموزشی- پژوهشی ممتاز است.
ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران از ثبات قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه برای مصرف کننده بین ۳۹ تا ۴۰ هزارتومان است.
صفحه 6 از 1255  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر