شناسایی حدود ۳۰ خانه زیرزمینی اقامتی در تهران مدیر کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری از شناسایی ۳۰ تا ۳۵ خانه غیرمجاز در تهران که بدون مجوز به پذیرش مسافر اقدام می‌کنند، خبر داد و گفت: اطلاعات این خانه‌ها به پلیس داده شده تا برخورد شود.
برپایی نمایشگاه بهاره در منطقه 3 در آستانه فرارسیدن عید نوروز، نمایشگاه بهاره از سوی شهرداری منطقه 3 تهران در بوستان های بزرگ ملت، طالقانی و بهشت مادران برپا می شود.
پیرایش سیمای ‌پایتخت در دوره جدید مدیریت شهری رییس مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهر تهران گفت: شهرداری تهران تیمار روح و پیرایش ظاهر سیمای شهر بزرگ تهران را در دستور کار دارند و در همین چارچوب حفاظت از محیط زیست و توسعه بوستان ها و فضای سبز را ب...
آتش سوزی در محله حکیمیه تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک گاراژ ۲هزار متری و تعمیرگاه خودرو در شرق تهران خبر داد.
پروژه سیاسی‌ کردن حجاب برنامه دشمن است دادستان تهران با انتقاد از پروژه سیاسی‌ کردن حجاب، این پروژه را برنامه دشمن دانست که تلاش دارد مسأله عفاف و حجاب را به منزله مقابله زنان با جمهوری اسلامی جلوه دهد.
نقش کسب و کار نوین در حوزه حمل و نقل رئیس پلیس راهور تهران گفت: استارت آپ‌های حمل و نقلی بسیار موضوع قابل توجه و مثبتی است و ما کاملاً موافق حضور آن‌ها هستیم.
حراج بزرگ طراحی معاصر در موزه طراحی تهران حراج بزرگ طراحی روز جمعه، 18 اسفندماه از ساعت 16 تا 22 در موزه طراحی تهران برگزار می‌شود و نمایشگاه آثار تا 20 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.
تهران پایتخت رنگین کمان اقوام است عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر اقوام گوناگون مراسم خود را برگزار کنند و شرایط اجرا و هنر خیابانی برای هنرمندان مهیا شود، می‌توان فعالیت‌های فرهنگی شهروندمحوری داشت که هم اعتماد اجتماعی و هم مشارکت را اف...
رقص دختران به مناسبت روز زن در تهران در این مراسم دخترگانی می رقصند و نوازندگانی می نوازند و بانوانی هم می خوانند!
اپلیکیشین آنلاین مراسم تشییع و ترحیم مدیرکل دفتر شهردار تهران گفت: اپلیکیشینی برای برگزاری آنلاین مراسم تشییع و ترحیم راه‌اندازی خواهد شد.
صفحه 6 از 1288  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر