مجتمع فوریت‌های اجتماعی تهران مجتمع فوریت‌های اجتماعی تهران در آینده نزدیک با حضور مقیمی استاندار تهران و افشانی شهردار تهران افتتاح خواهد شد.
برخورد جدی با پاتوق ارازل و اوباش تهران وقتی یک محل تبدیل به پاتوق اراذل و اوباش می شود جرم مشهود است و پلیس می تواند مستقیم ورود کند.
زندگی شبانه در تهران تعطیل است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران معتقد است تهران یک سوم از زمان خود را در خاموشی به سر می برد و باید برای استفاده از فرصت شب های تهران برنامه ریزی شود .
رضایت شهروندان تهرانی از پلیس ۱۱۰ ۹۶ درصد شهروندان از عملکرد پلیس ۱۱۰ اظهار رضایتمندی و ۴ درصد اظهار نارضایتی داشتند.
رسیدگی به بافت‌های نابسامان شهری پایتخت مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در جلسه با اعضای شورای شهر تهران مقرر شد از بلندمرتبه‌سازی در بافت فرسوده و تاریخی پایتخت ممانعت به عمل آمده و برج‌سازی به مناطق حاشیه ای شهر منتقل شود.
تغییر در ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی جزئیات تغییر ساعت کاری اتوبوس‌های پایتخت از شنبه (۱۶ تیرماه) تا پایان زمان بخشنامه استانداری را تشریح کرد.
مدیریت ترافیک وحمل ونقل شهری کلان شهرها کتاب جدید تخصصی دکترسیدجلال عرفانیان باعنوان˝مدیریت ترافیک وحمل ونقل شهری کلان شهرها˝ منتشر شد.
تقدیر از قاری بین المللی قرآن مراسم تقدیر از قاری بین المللی قرآن با حضور مدیر شبکه ایرانصدا و تنی چند از تهیه کنندگان و دست اندرکاران پایگاه جامع قرآن برگزار شد.
ساعت كار ادارات در شهر تهران کاهش یافت استانداری تهران اعلام کرد تا پایان تیرماه جاری، ساعت كاری دستگاه‌ها و ادارات در شهر تهران از ۶ تا ۱۴ و در شهرستان‌های استان تهران از ٦.٣٠ تا ١٣.٣٠ تعیین شده است.
شناسایی سینماهای پرخطر در تهران معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: سینماهای قدیمی به دلیل چوبی بودن پایه‌های صندلی‌ها، وجود فوم در تشک صندلی‌ها، نوع کفپوش و بناهای فرسوده ناایمن هستند.
صفحه 6 از 1317  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر