برگزاری کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها دومین جلسه هم اندیشی طرح مشترک ˝کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها˝ به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد.
تجلیل از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی از چند تن از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور که دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب هستند با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در م...
دستگیری گنده لات تهران زیر تخته سنگ رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یکی از معروف‌ترین اوباش تهران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
انتقاد از مدیریت اقتصادی دولت شهردار اسبق تهران ضمن انتقاد از مدیریت اقتصادی دولت گفت: بعد از انتخابات خودشان یک میلیون شغل را مطرح کردند. هر چند که توان این تولید را ندارند؛ می خواهند با این کار رفتار سیاسی کنند.
احداث پل بین پارک پردیسان و نهج البلاغه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه توضیحاتی ارائه کرد.
پرداخت کرایه تاکسی با موبایل در تهران مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از اجرای سراسری پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی از طریق تلفن همراه از نیمه نخست امسال خبر داد.
فراخوان تولیدکنندگان موتورسیکلت برقی سازمان برنامه و بودجه در فراخوانی خواستار ثبت نام تولیدکنندگان واجد شرایط موتورسیکلت جهت جایگزینی موتورسیکلت‌های بنزینی فرسوده با برقی شد.
درگیری مرگبار ارازل و اوباش تهران در میهمانی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از اقدام به قتل یکی از اراذل و اوباش سابقه دار تهران در یک مهمانی مجردی خبر داد.
مراکز فعال اهدای خون در ماه مبارک رمضان مدیرکل انتقال خون استان تهران از افتتاح دو مرکز جدید اهدای خون در مناطق ۴و ۵ تهران خبر داد و گفت: این دو مرکز مجهز به تعداد قابل توجهی تخت و پرسنل است و از ساعت ۸ تا ۲۳ به ارائه خدمات می‌پردازند.
نمایش خودروهای قدیمی در خیابان‌های تهران ۵۰ خودروی کلاسیک با بیش از ۶۰ سال قدمت از کاخ سعدآباد راهی کاخ نیاوران شدند تا در آستانه روز جهانی موزه‌ها و میراث فرهنگی مردم را با میراث صنعتی که زمانی اوراق می‌شد، آشنا کنند.
صفحه 6 از 1307  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر