ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی تهران آخرین مهلت ثبت‌نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی در تهران اعلام شد.
لزوم توجه به وضعیت نابسامان سراهای محلات در تهران معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت؛ با انتخاب تیم حقوقی درصدد بررسی تمام فرایندها در ارتباط با فعالیت سراهای محلات هستیم.
آموزش در اولویت برنامه های اتاق اصناف تهران نائب رییس دوم اتاق اصناف تهران گفت؛ برای بحث آموزش برنامه‌ریزی کلی و جامعی داریم که فراخوان آن تا چند روز دیگر برای همه اتحادیه‌های صنفی تهران ارسال می شود.
شورایاران چشم بینای مدیران شهری در محلات هستند در نشست صمیمی شهردار منطقه ۵ با دبیران شورایاری محلات و کارگروه های کمیته های تخصصی بر مشارکت معنادار شورایاران به عنوان عیون مدیران شهری در اطلاع رسانی معضلات و نیاز سنجی نام برد.
شهروندان دودزایی اتوبوس‌ها را گزارش کنند معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران دستور تقویت بازرسی‌ها از مراکز معاینه فنی تهران را صادر کرد و خواستار مشارکت مردم در نظارت عمومی بر اتوبوس‌های دودزا در شهر تهران شد.
توسعه پایدار شهری همگام با سازمان های مردم نهاد ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران سلسله نشست هایی را برای تقویت ارتباط و ایجاد تعاملی هدفمند بین سازمانهای مردم نهاد، ستاد توان افزایی و ارگانهای دولتی با بهره مندی از ظ...
سرنوشت کالاهای مکشوفه محتکران در تهران رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران تأکید کرد: تا به امروز کالاهای مکشوفه محتکران برای توزیع در اختیار خرده‌فروشان قرار نگرفته است.
برخورد با مسابقه خودروهای لوکس در تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: افراد متخلفی که با خودروهای لوکس آرامش و نظم عمومی را برهم می‌زنند، توسط دوربین‌های پلیس در سطح شهر تهران تحت نظر هستند.
مردم در زمینه تفکیک زباله از مبدا کمک کنند مدیرعامل سازمان مدیریت و پسماند شهرداری تهران گفت؛از مردم می خواهیم در زمینه تفکیک زباله از مبدا کمک کنند تا بتوانیم این طرح را به درستی در تهران اجرایی کنیم.
اتوبوسرانی به سبک اسکول باس در تهران مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت؛ برای اولین بار ۲۲ خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک اسکول باس به دانش آموزان تهرانی خدمت رسانی خواهند کرد.
صفحه 6 از 1326  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر