کشف لاشه قوچ وحشی در یک مغازه قنادی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف لاشه قوچ وحشی در یک مغازه قنادی در شرق تهران خبر داد.
تشدید هیجانی فشار فروش در بورس تهران یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در هفته معاملاتی گذشته در اکثر نماد‌ها فشار فروش احساس شد، این فشار وابسته به شرایط بازار پول و ابزار‌های جانشین مالی در سایر بازار‌ها بود.
توجه سپاه به درختکاری در اطراف تهران فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: درخت کاری در اطراف تهران نیز یکی از عرصه هایی است که سپاه باید به آن توجه ویژه داشته باشد.
جزئیات داوری جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران گفت: بازی‌های برتر جشنواره وارد فروش نوروزی ‌می‌شوند و بنیاد بازی‌ها به ازای ۴۰ درصد از فروشی که هر بازی داشته باشند، به آن‌ها بازی جایزه خواهد داد.
افزایش ظرفیت مراکز معاینه فنی تهران مدیرعامل مرکز معاینه فنی تهران با اعلام اینکه در حال حاضر یک خط معاینه فنی سیار در مرکز نیایش خدمت رسانی کرده و دو خط معاینه فنی سیار دیگر نیز هفته آینده وارد مدار می شوند گفت: به این ترتیب، ظرفیت مر...
تهران را برای زنان امن می کنیم شهردار تهران گفت؛ امید دارم که بتوانیم «تهران» را به شهری مطلوب، امن و آرام برای همه زنان و دختران این شهر تبدیل کنیم.
حادثه مرگبار در اتوبان تهران - کرج واژگونی یک دستگاه میکسر حامل بتن در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران ـ کرج خروجی ستاری حادثه ساز شد.
نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ تهران دبیر نخستین جشنواره نوروزخوانی اقوام منطقه ۱۳ از ایجاد دبیرخانه دائمی نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: قدمت این موضوع به چند هزار سال در ایران برمی‌گردد.
برخورد جدی با کانال های غیراخلاقی رئیس پلیس فتا تهران گفت؛ به زودی کانال های غیراخلاقی تلگرامی از دسترس شهروندان خارج می‌شود.
تأثیر روز مادر و عید نوروز بر بازار گل رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران عنوان کرد؛ امیدواریم مردم برای روز مادر و ایام عید گل خریداری کنند تا به تولیدکنندگان ضرری وارد نشود.
صفحه 5 از 1288  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر