ریزش ساختمان در محله مهرآباد جنوبی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان مسکونی خبر داد.
کتاب خانواده خوشبخت منتشر شد کتاب خانواده خوشبخت با رویکرد ارتباطات میان فردی و با شعار چراغ راهی برای ایجاد و توسعه ارتباطات موثر در خانواده و جامعه و حاصل ماه ها تلاش و پژوهش و فیش برداری علمی و تالیف و گردآوری حسن خسروی توسط ا...
راه اندازی موزه گیاه شناسی در شمال تهران در راستای گسترش توجه شهروندان به مسائل زیست محیطی، موزه گیاه شناسی در شمال تهران راه اندازی می شود.
اما و اگرهای طرح ترافیک تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح زوج و فرد در سال آینده مانند سال جاری خبر داد و گفت: سهمیه اقشار مختلف برای ورود به طرح ترافیک به جای خود باقی است.
گل فروش شهرک اکباتان دستگیر شد رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از شناسایی و دستگیری فروشنده موادمخدر در شهرک اکباتان خبر داد.
میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد. حدود ۳۵۰ بنای میراثی در تهران وجود دارد که در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
سطح بندی ساختمانهای ناایمن تهران رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران از سطح بندی ساختمان های ناایمن شهر تهران به سه سطح بسیار پرخطر، پرخطر و متوسط خبر داد.
همایش رسانه‌ای ˝خبر خوب˝ برگزار می‌شود برگزاری همایش «خبرخوب»، تذکری برای توجه به وظیفه ذاتی رسانه‌ها است که سال‌ها مهجور مانده و کمتر مورد اعتنا قرار گرفته است و البته این روزها ضرورت آن بیشتر احساس می‌شود.
جلوه‌ای از لاله‌زار قدیم در شهرک غزالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت؛ هر چند لاله‌زار کنونی نمی‌تواند دوباره مانند لاله‌زار قدیمی شود، اما شهرک غزالی که خیابان لاله‌زاررا در خود نمایش داده است، می‌تواند جلوه‌ای...
مراقب نفوذ در بسیج باشیم دادستان نظامی استان تهران گفت؛ در هر دستگاهی امکان نفوذ وجود دارد، در بسیج هم این احتمال وجود دارد، پس باید به مبحث جذب در بسیج هم توجه شود؛ البته ما مخالف جذب حداکثری نیستیم اما شما این موضوع را هم م...
صفحه 5 از 1255  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر