نخستین اعترافات قاتل حادثه پاسداران عامل قتل ۳ تن از مأموران نیروی انتظامی در جلسه محاکمه خود گفت: به‌خاطر ضرباتی که به سرم وارد شده بود عصبی شدم و پشت فرمان اتوبوس نشستم و به‌سمت مأموران حرکت کردم.
برترین های هیئت تکواندو تهران معرفی شدند آیین تجلیل از قهرمانان بین المللی و ملی، پیشکسوتان، مربیان، داوران و خانواده شهدای گرانقدر به پاس قدردانی از مدال آوران و زحمت کشان تکواندو استان تهران در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.
تابستانی روشن در انتظار تهران مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون...
نرخ خشکشویی‌ در تهران افزایش نمی‌یابد رئیس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی تهران اعلام کرد که قیمت در واحدهای صنفی خشکشویی و لباسشویی تا پایان فروردین ماه سال آینده افزایش نمی‌یابد، اما مردم برای پیشگیری از تضییع حق‌شان به مجوز و نرخ‌نامه‌های ...
تهران در انتظار استقبال از بهار عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران به رغم اینکه در پایان سال هستیم تاکنون اقدام درخوری برای استقبال از عید نوروز انجام نداده و هنوز به استقبال بهار نرفته است.
جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران پایان یافت هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در حالی به کار خود پایان داد که هیئت‌داوران بخش‌های مختلف کیفیت آثار ارائه‌شده در این دوره را پایین‌تر از سطح انتظارات خود توصیف کردند.
آماده باش اورژانس تهران در چهارشنبه سوری سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت؛ اضافه کردن موتورآمبولانس ها در شهر تهران بسیار اقدام خوبی بود که هم زمان رسیدن به بیمار را کاهش داده و هم مصرف سوخت را بسیار پایین آورده است.
فعالیت بانوان پلیس میانجی گر در کلانتری معاون اجتماعی پلیس پایتخت تهران گفت؛ با تاکید فرمانده انتظامی تهران بزرگ مبنی بر ارتقای مهارت های بانوان پلیس در بحث مشاوره و مددکاری، تحولات چشمگیری در این زمینه شاهد هستیم.
وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ۲۴ اسفندماه خبر داد.
مسیر گردشگری سبز در بافت تاریخی تهران اولین مسیر گردشگری سبز که شامل بازدید از اماکن تاریخی مناطق ۱۱ و ۱۲ با استفاده از وسایل حمل و نقل پاک همچون دوچرخه و ماشین برقی می‌شود در ایام نوروز ۹۷ رونمایی می شود.
صفحه 4 از 1288  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر