مدیرعامل «پیام رسا»‌ منصوب شد رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران طی حکمی "مجتبی دانشور" را به عنوان مدیرعامل شرکت پیام رسا منصوب کرد.
مخالفت با برگزاری مراسم جشن تولد شهردار تهران رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از مردم خواست تا اخبار رسمی مرتبط با شهرداری تهران را صرفا از رسانه های معرفی شده و رسمی شهرداری تهران دنبال کنند.
شورایاری‌ها اجازه فعالیت سیاسی ندارند معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه انتخابات شورایاری‌ها کاملا قانونی است و باید در زمان قانونی خود برگزار شود،‌ گفت: شورایاری‌ها اجازه فعالیت اجرایی و سیاسی ندارند، اما در دوره گذشته یک سری اق...
اختصاص سهمیه ویژه به خبرنگاران عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از اختصاص سهمیه ویژه و تعرفه مناسب در طرح جدید ترافیک برای خبرنگاران خبر داد و گفت: شهرداری تهران در لایحه خود به این موضوع توجه داشته باشد.
سیمان به جان درختان تهران افتاده است کارشناس شهرسازی ومحیط زیست گفت: سیمان و گرد آن یکی از مضرترین مواد برای محیط زیست و درختان محسوب می شود که علت اصلی خشک شدن درختان تهران است.
سینماهای مردمی جشنواره فجر در تهران سینماهای مردمی سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر مشخص شد.
تصادف مرگبار پراید در جاده مخصوص تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از تصادف خونین سواری پراید خبر داد.
برگزاری تورهای گردشگری‌ در بافت‌ تاریخی ‌تهران شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه بخشی از منطقه 11 جزء حصار‌ ناصری‌ بوده و بافت تاریخی‌ تهران محسوب‌ می‌شود، گفت: طی‌ ماه‌های آینده در این محدوده تورهای گردشگری برگزار خواهیم‌ کرد‌.
ارائه تسهیلات ویژه به تاکسی‌رانی تهران قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نوسازی ۱۷ هزار تاکسی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: تا پایان سال نیز تعدادی اتوبوس جدید به ناوگان عمومی اضافه می‌شود.
مشترکان پرمصرف تهرانی جریمه میشوند کاهش شدید میزان بارشها، طرح خاک خورده سال ۹۳ برای برخورد با مشترکان پرمصرف تهرانی را از روی قفسه طرح‌های شرکت آب و فاضلاب تهران دوباره به جریان انداخته و جریمه مشترکان پرمصرف تهرانی در دستور کار قرار...
صفحه 4 از 1255  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر