رابط هیات رئیسه شورایاری منطقه ۲ انتخاب شد علیرضا شریفی، شورایار محله شهرک آزمایش و دبیر کارگروه فرهنگی و اجتماعی منطقه ۲ به عنوان رابط هیأت رئیسه منطقه برگزیده شد.
آزار و اذیت دانش‌آموز در غرب تهران وزیر آموزش ‌و پرورش به بازرس ویژه وزارتی در مورد رسیدگی به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان مدرسه ‌ی در منطقه ۲ تهران، دستور فوری داد.
بازار پیراهن ایرانی در رکود بازار رکود زده پیراهن و محصولات آن با وجود آنکه رشد دلار می‌تواند در بازارهای صادراتی درآمد مناسبی را از آن تولیدکننده کند، جایی در بازارهای جهانی ندارد.
استفاده از ظرفیت مردمی در پلیس پایتخت رئیس پلیس پایتخت بر استفاده از ظرفیت مردمی در برقراری امنیت و اجرای جدی طرح فرهنگ یاران پلیس تاکید کرد.
معارفه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران عبدالعظیم رضایی به عنوان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران جایگزین علی اصغر ناصربخت معاون سیاسی انتظامی پیشین فرمانداری تهران شد.
شلیک تیر هوایی در تهرانسر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری سارق حرفه‌ای با شلیک هوایی پلیس خبر داد.
فاز دوم باغ پرندگان در انتظار بهره برداری شهردار منطقه چهار گفت؛ یکی از مواردی که برای بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان باید مورد توجه قرار گیرد، ایجاد مدیریت یکپارچه در بهره برداری از باغ پرندگان است و در همین زمینه به دنبال بهره بردار واح...
گرانترین و ارزانترین منطقه تهران بر اساس اعلام دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، قیمت هر متر مربع مسکن در تهران به طور میانگین ۵ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان بوده است.
آمار زنان زندانی در تهران عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: ۲۱ هزار زندانی در شهر تهران به سر می برند که از این تعداد، ۳ درصد زنان و نیم درصد کودکان و نوجوانان هستند.
شناسایی ۴۱۴ تقاطع حساس در پایتخت جانشین شهردار در شورای هماهنگی مدیریت بحران گفت: ۴۱۴ نقطه دارای تقاطع و محل های حساس شناسایی شد و برنامه ایمن سازی شریان های حیاتی در دستور کار قرار گرفته است .
صفحه 4 از 1307  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر