تجهیزات اورژانس تهران فرسوده است معاون توسعه اورژانس تهران با اشاره به کمبود نیرو در این حوزه خدمتی گفت؛ می‌توان گفت که نزدیک به ۹۰ درصد تجهیزات اورژانس تهران فرسوده‌اند.
فعالیت ۱۷۹۱ پایگاه بسیج مساجد در تهران جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در شهر تهران 1791 مسجد وجود دارد که پایگاه بسیج دارند و با گشت های محله‌محور به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
حسن بیادی، از اصولگرایی تا اصلاح طلبی! اصلاح‌طلبان دولتدار خوب اما مردمدار خوبی نیستند، ولی برعکس اصولگرایان مردمدار خوب ولی دولتدار خوبی نبوده و نخواهند بود.
۳۲۶۸ هکتار بافت فرسوده در ۱۹۶ محله شهر تهران مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۳۲۶۸ هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می‌شوند که ۱۵ درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که ۸۵ درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده‌اند.
کتاب جشنواره عکس «خیام» منتشر شد کتاب پنجمین جشنواره عکس «خیام» در ۹۶ صفحه شامل تعداد ۱۴۰ قطعه عکس برگزیده پنجمین جشنواره «خیام» است.
نمایشگاه عکس «ولیعصر؛ پوشه اول» برپا میشود این پروژه، نگاهی متفاوت نسبت به «عکاسی» دارد و در جستجوی زبانی نو برای بیان و روایت پیچیدگی‌های شهری بر بستر ظرفیت‌ها و جذابیت‌های هنرهای تصویری است.
گنگره جانبازان انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی عرفان برگزار شد دومین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و سیاسیون در مجتمع فرهنگی عرفان تهران برگزار شد.
نمایشگاه آثار خوشنویسان در فرهنگسرای بهمن نمایشگاه آثار خوشنویسان تا 27 مهر ادامه خواهد داشت و حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
افت معاملات مسکن در تهران آمار ثبت شده در سامانه‌های ملکی نشان می‌دهد در ۱۶ روز ابتدای مهرماه امسال حجم معاملات مسکن شهر تهران نسبت به زمان مشابه سال قبل ۳۰ درصد کاهش یافته است.
نصب کیوسک های هوشمند در تهران کیوسک‌های هوشمند به عنوان یکی از پروژه‌های برنامه «تهران هوشمند» برای ارائه انواع خدمات دیجیتال شهری از جمله استفاده از اینترنت وای فای رایگان و انجام تراکنش‌های مالی‌ شهری برای نخستین بار مورد بهره ب...
صفحه 4 از 1326  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر