ممنوعیت فروش سلاح اسباب بازی در تهران فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت فروش اسباب بازی‌های شبه سلاح در فروشگاه‌ها خبر داد.
فعالیت شورایاریها در تهران قانونی شود یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تعیین جایگاه قانونی شورایاری‌ها، گفت: مجلس باید با طرحی دو فوریتی هر چه زودتر جایگاه قانونی شورایاری‌ها را مشخص کند.
توسعه ورزش‌های همگانی در تهران آیین پایانی نخستین دوره رقابت های نشاط سالمندی با حضور شهردار تهران و در سالن ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.
خط ۷ مترو؛ افتتاح عجولانه یا تبلیغاتی؟! معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در واکنش به اظهارات اخیر مهدی چمران رییس سابق شورای شهر تهران، او را به بازدید مشترک از خط ۷ مترو در حضور خبرنگاران فراخواند.
احتکار خودرو در یکی از بازارهای بزرگ تهران دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار کرد: ۲۷۰ دستگاه خودروی اپتیما دو سال در پارکینگ یک مجتمع تجاری بوده که برای حمل و نقل و ترانسفر آن مجموعه تهیه شده است.
توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران رئیس سازمان نوسازی بافت فرسوده شهر تهران گفت؛ توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران، رویکرد سازمان نوسازی در بافت فرسوده است.
ایجاد ۳ مسیر توریستی در تهران رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: راه‌اندازی اتوبوس‌های گردشگری و تعیین ۳ مسیر گردشگری در تهران از دیگر اقداماتی است که اداره میراث‌فرهنگی استان تهران باید مورد توجه قرار دهد.
بازار مسکن به سمت رکود می‌رود یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: فاز سوم تحولات اخیر بازار مسکن که بعد از خروج طرف تقاضا از کلان‌شهرها اتفاق می‌افتد به تعدیل قیمت‌ها منتهی خواهد شد.
ایجاد قطب گردشگری در اطراف تهران عیسی فرهادی گفت: منطقه سولقان یکی از مناطق بکر و خوش آب و هوای شهر تهران است که روستاهای سرسبزی دارد.
آزار و اذیت جنسی دختر به بهانه ازدواج معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوء استفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.
صفحه 4 از 1317  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر