رئیس پلیس تهران در کلیسای سرکیس مقدس رئیس پلیس پایتخت گفت: اموال، ناموس و آرامش پیروان همه ادیان برای ما ارزشمند است و پلیس با تمام قدرت و قوت و با کمال افتخار در خدمت تمامی شهروندان از جمله ارامنه و پیروان سایر ادیان است.
تسهیلات ویژه به دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در دیدار با دکتر نجیب زاده رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب؛ از اختصاص تسهیلات ویژه به دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در آینده خبر داد.
شما هم ˝خبر خوب˝ بنویسید جشنواره سراسری «خبر خوب» از روز ۲۶ دی ماه فعالیت مستمر خود را با هدف توجه به اخبار امیدوارکننده آغاز می‌کند.
تعیین مکانی در تهران برای اعتراضات و تجمعات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لزوم تعیین مکانی در پایتخت برای اعتراضات و تجمعات مردمی، گفت: با در نظر گرفتن چنین مکان هایی، مکان اعتراضات مشخص و مسئولان نیز برای رویارویی با مردم به این مکان ها...
اداره مالی شهرداری دیمی بوده‌ است شهردار تهران برای ارائه گزارش تحویل و تحول شهرداری به صحن شورا آمد.
کشف 820 کیلوگرم روانگردان در پایتخت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در 15 روز گذشته از کشف 820 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 24 قاچاقچی و انهدام 4 باند در پایتخت خبر داد.
صدای نسل جوان شنیده شود عضو دفتر سیاسی حزب اعتمادملی با بیان اینکه نسل جوان نیاز به توجه و دیده شدن دارد گفت: هرگاه نگاه از بالا به پایین به جوانان را تغییر داده‌ایم، شاهد اتفاقات خوبی در کشور بوده‌ایم. صدای نسل جوان شنیده ش...
نمایشگاه اولین جشنواره عکس سلامت شهری نمایشگاه منتخبین اولین جشنواره عکس سلامت شهری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی در نگارخانه تهران افتتاح شد.
افزایش صدور پروانه ساختمانی در تهران مرکز آمار ایران از افزایش ٩.٩ درصدی واحدهای مسکونی پیش‌بینی شده در پروانه‌های صادر شده برای احداث ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل تابستان ٩٦ خبر داد.
جسد غرق در خون در شرق تهران کشف شد ماموران کلانتری 127 نارمک تهران یک جسد را در طبقه سوم یک منزل مسکونی پیدا کردند.
صفحه 3 از 1255  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر