آغاز بکار شورای عالی رسانه اصناف رئیس بسیج اصناف گفت؛ قرار است این شورا به عنوان بلندگوی مردم عمل کند. در حال حاضر رسانه ها به انتشار نظرات مسئولان می پردازند ولی قرار است این شورا انتقال دهنده صدای مردم به مسئولان باشد.
«مرثیه‌ای برای یک دختر» در تهران نمایش «مرثیه‌ای برای یک دختر» به کارگردانی مازیار شهزاد دولتشاهی از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن شماره ۲ تماشاخانه «پالیز» به صحنه می‌رود.
پیش‌بینی بازار طلا میسر نیست عضو هیات رییسه اتحادیه طلافروشان تهران گفت: در فروش نوروزی امسال رکودی بی‌سابقه در زمینه فروش طلاهای زینتی ایجاد شده است.
افتتاح نمایشگاه بوم‌گردی در برج میلاد تهران نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی از ۲۱ تا ۲۵ اسفند و از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محوطه نمایشگاهی برج میلاد میزبان علاقه‌مندان است.
١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در پایتخت ٢٠ نقطه ساماندهى موقت دستفروشان و ١٠ نقطه ممنوعه دستفروشى در طرح برقرارى انضباط شهرى ویژه ایام پایان سال (طرح استقبال از بهار) تعیین شد.
تقویت فعالیت بازرسان نامحسوس در تهران همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس‌های افتخاری در سالن اجلاس سران برگزار شد.
دفاع از حقوق شهداى بسیجى و نیروى انتظامى فرماندار تهران گفت؛ درباره دفاع از حقوق شهداى بسیجى و نیروى انتظامى در حادثه خیابان پاسداران اظهار کرد: افرادی که در چنین جریان‌هایی به شهادت می‌رسند از حقوق سایر شهدا بهره‌مند می‌شوند.
مراقب نرم افزار صیغه یاب باشید رئیس پلیس فتا پایتخت گفت:نرم افزار همدم یاب یا صیغه یاب شیوه ای جدید برای کلاهبرداری و سو استفاده ازاطلاعات بانکی است.
بزرگداشت لوون هفتوان در تماشاخانه دیوار چهارم مراسم بزرگداشت لوون هفتوان، هنرمند تازه در گذشته تئاتر و سینما، شب گذشته در تماشاخانه دیوار چهارم برگزار شد.
واژگونی پرشیا در بلوار لاله تهرانسر یک دستگاه خودروی پرشیا با چهار سرنشین زن و یک پسر بچه در بلوار لاله تهرانسر واژگون شد.
صفحه 3 از 1288  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر