تخصیص درآمد عوارض قطع درختان برای خرید باغات رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر لزوم تخصیص درآمدهای حاصل از عوارض قطع درختان برای خرید باغات در مناطق ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۲۰ تاکید کرد.
برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران از برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین بدون مجوز خبر داد.
بوستان های تهران در خاموشی به سرمیبرند یک عضو شورای شهر تهران گفت: ایجاد گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در خصوص تاریکی بوستان ها پس از ساعت ۱۲ به شهرداری تذکر می دهم.
سرقت از محله‌های ارمنی‌نشین تهران معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری گروهی از سارقین منازل در منطقه شرق تهران بویژه در منطقه مجیدیه خبر داد که در سرقت‌های خود بیش از ۸۰۰ میلیون تومان طلا و ارز سرقت کرده بو...
مدیران شهرداری تهران در انتظار تودیع تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.
نرخ تاکسی در تهران گران شد مدیرعامل تاکسیرانی شهر تهران، از افزایش ۱۲.۵ درصدی کرایه های تاکسی از صبح شنبه ۱۲ خرداد ۹۷، خبر داد.
تهران به استقبال یادگاران امام راحل می‌رود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام روح الله (ره) برنامه‌های ویژه فرهنگی هنری را از ۱۱ تا ۱۵ خرداد برگزار می‌کند.
کشف راز جنایت قتل دختر دانشجو معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف راز جنایتی خبر داد که قاتل در آن پس از آشنایی با دختر دانشجو اقدام به کشتن و رها نمودن جسد در مسیل روردخانه خشایار کرده است .
مردم فریب قیمت بالای مسکن را نخورند اگرچه مسئولان صنفی، موثر بودن نقش مشاوران املاک در گرانی مسکن را رد می کنند، اما بسیاری معتقدند نقش آنها در نرخ گذاری مسکن غیرقابل انکار است.
تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
صفحه 3 از 1307  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر