نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در فرهنگسرای فردوس فرهنگسرای فردوس با مشارکت انتشارات آوای اندیشه نمایشگاه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان برگزار کرده است.
آشنایی با گزینه‌های تصدی شهرداری تهران فرایند انتخاب شهردار تهران از 7 آبان ماه با ارائه لیست 30 نفره آغاز و پس از آن 12 آبان ماه رای گیری مخفی و انتخاب 5 گزینه برای حضور در صحن، 20 آبان حضور 5 منتخب در صحن و ارائه نقطه نظرات و رای گیری بر...
شهرداران تهران از ابتدا تاکنون اولین شهردار تهران میرزا عباس خان مهندس باشی بود که از سال 1287 به صورت قانونی اداره شهر تهران را بر عهده گرفت.
حزب در تراز انقلاب اسلامی چگونه حزبى است؟ دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در معاونت سیاسی سعی کردیم ویژگی‌ها و خصوصیات حزب در تراز انقلاب اسلامی را احصا کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که حزب در تراز انقلاب اسلامی چگونه حزبى است؟
فراخوان طراحی فضای فوقانی تونل راه آهن تهران-تبریز علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقه، از روز شنبه 97/8/5 تا 97/8/15 به پرتال سازمان نوسازی شهر تهران مراجعه فرمائید.
فعالیت 100 سمن با موضوع آسیب های کودکان در تهران فرماندار تهران گفت؛ در حال حاضر 100 سمن با موضوع آسیب های کودکان در شهر تهران فعالیت دارند.
ثبت نام دوره های عکاسی، تصویربرداری و گویندگی آموزشگاه دارالفنون ثبت نام دوره های جدید عکاسی، تصویربرداری و گویندگی را آغاز کرد.
واگذاری سراهای محله به بخش خصوصی معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: سراهای محله به فروش نمی‌رسد و به عنوان سرمایه‌های شهر حفظ می‌شوند.
تجلیل از مفاخر ماندگار در تهران آیین تجلیل از مفاخر ماندگار «غلامحسین ابراهیمی دینانی» در حوزه فلسفه، «شکوه نوابی نژاد» در حوزه روان شناسی و استاد «نصرالله افجه ای» در حوزه هنر خوشنویسی در محل فرهنگسرای ارسباران پایتخت برگزار شد.
سریال شبکه خانگی «ممنوعه» با برچسب ۱۶+ انتقاد به محتوای سریال ممنوعه از سوی برخی رسانه‌ها، باعث شد که ۲۶ شهریور ماه اعلام شود این مجموعه شبکه نمایشی فعلا اجازه نشر ندارد.
صفحه 3 از 1326  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر