تهران روی ۸ گسل قرار دارد رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه فقط ۱۵ درصد درمقابل زلزله آمادگی داریم، گفت: تهران روی ۸ گسل است و ممکن است هرلحظه حادثه‌ای در تهران رخ دهد.
اختلاف بین تسهیلات و قیمت مسکن در حال حاضر با توجه به میانگین قیمت مسکن، تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی زوجین حدود ۲۶ درصد قیمت یک واحد ۶۰ متری را در شهر تهران پوشش می دهد.
تعیین تکلیف پروژه‌های بدون اولویت تهران معاون نظارت شورای شهر تهران از اولویت بندی پروژه‌های عمرانی پایتخت خبر داد.
اجرای برنامه فرهنگی و هنری ˝نواهای ایران زمین˝ مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه فرهنگی و هنری ˝نواهای ایران زمین˝ در ایستگاه های منتخب متروی تهران خبر داد.
تهرانگردی در خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ مسجدجامعی به همراه تیم تهرانگردی این هفته از خانه‌های قدیمی منطقه ۱۲ و همچنین تصفیه خانه‌های آب بازدید کرد.
رشد ۳۵ درصدی قیمت خودرو رئیس ­اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش ۳۵ درصدی قیمت خودروهای داخلی با عرضه نشدن این کالا توسط شرکت‌های تولیدکننده در بازار خرده فروشی خبر داد.
انتصاب نماینده افتخاری فرماندار در منطقه دو طی حکمی از سوی فرماندار، علیرضا شریفی به عنوان نماینده فرمانداری تهران در منطقه دو منصوب شد.
راه اندازی پاتوق های «گفت و گو˝ در تهران معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای برنامه «گفت وگو در شهر» در ۲۲ بوستان پایتخت خبر داد.
سریال ممنوعه از تهران به شمال فیلمبرداری سریال ویژه شبکه نمایش خانگی “ممنوعه” بعد از اتمام فیلمبرداری بخش بیمارستانی در تهران، در شمال ایران ادامه دارد.
آزار و اذیت وحشیانه پسربچه خردسال کودک هشت ساله ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد لاابالی شد.
صفحه 2 از 1316  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر