۲۷۰ کیلوگرم تریاک در تهران کشف شد رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف ۲۷۰ کیلوگرم تریاک از تریلر کشنده خبر داد.
تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اختصاصی لوور در تهران از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه استفاده کنند.
لوون هفتوان همیشه مهربان بود مراسم یادبود لوون هفتوان، هنرمند تازه درگذشته تئاتر، سینما و تلویزیون با حضور جمع کثیری از هنرمندان و هنردوستان برگزار شد.
نمایشگاه بهاره در آتش سوخت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در یک نمایشگاه بهاره در تهرانسر خبر داد.
ایجاد ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن امروز با برنامه‌ریزی‌های خود به دنبال ایجاد اضطراب و ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی کشور است.
سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» در تهران مراحل ساخت اولین سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» با ظرفیت ۶۴ صندلی در مجموعه سینمایی فرهنگ تهران به پایان رسید.
فعالیت ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران بر لزوم توسعه مشاغل خانگی با محوریت زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.
عرضه گران قیمت کالاها در نمایشگاه‌های بهاره مدیر کل تعزیرات استان تهران از عرضه کالاها با قیمت غیر واقعی در فروشگاه‌های بهاره خبر داد.
در پایانه های تهران مراقب اموال خود باشید جانشین پلیس پیشگیری پایتخت گفت: سارقان از شیوه های حواسپرانی و نیز تعارف چای و شربت حاوی مواد خواب آور برای سرقت استفاده می کنند.
توجه به انضباط و قانونمندی در تهران شهردار تهران گفت؛ یکی از این مولفه هایی که در بررسی زیست پذیری شهرها مورد توجه قرار می گیرد، انضباط و قانون مندی است.
صفحه 2 از 1289  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر