ساخت و ساز های بدون مجوز در برج میلاد رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بر لزوم تهیه طرح جامع برج میلاد و اراضی پیرامون آن تاکید کرد.
برگزاری لیگ برتر وزنه برداری در تهران اولین مرحله لیگ برتر وزنه برداری پنجم و ششم تیرماه در مجموعه آزادی برگزار می‌شود که در این رکوردگیری هفت نفر جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا مشخص می‌شوند.
بازسازی پلاسکو تا دوسال آینده سرانجام پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور استاندار تهران و بررسی ابعاد مختلف اجرای پروژه ساختمان پلاسکو، قرار شد ساختمان جدید پلاسکو تا عید فطر سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
افتتاح جشنواره عکاسی در تهران جشنواره «نگاه آبی» همزمان با اسپانیا در نمایشگاه تهران در محل تالار روح‌الامینی باغ موزه نگارستان تا ۳۰ خردادماه دایر است.
تخصیص درآمد عوارض قطع درختان برای خرید باغات رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر لزوم تخصیص درآمدهای حاصل از عوارض قطع درختان برای خرید باغات در مناطق ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۲۰ تاکید کرد.
برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران از برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین بدون مجوز خبر داد.
بوستان های تهران در خاموشی به سرمیبرند یک عضو شورای شهر تهران گفت: ایجاد گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در خصوص تاریکی بوستان ها پس از ساعت ۱۲ به شهرداری تذکر می دهم.
سرقت از محله‌های ارمنی‌نشین تهران معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری گروهی از سارقین منازل در منطقه شرق تهران بویژه در منطقه مجیدیه خبر داد که در سرقت‌های خود بیش از ۸۰۰ میلیون تومان طلا و ارز سرقت کرده بو...
مدیران شهرداری تهران در انتظار تودیع تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.
نرخ تاکسی در تهران گران شد مدیرعامل تاکسیرانی شهر تهران، از افزایش ۱۲.۵ درصدی کرایه های تاکسی از صبح شنبه ۱۲ خرداد ۹۷، خبر داد.
صفحه 2 از 1307  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر