گردشگری با دوچرخه در بافت تاریخی تهران برای اولین بار در شهر تهران مسیر گردشگری در بافت تاریخی با دوچرخه طراحی شده است که همزمان با 29 دی و روز هوای پاک توسط جمعی از مدیران شهری رونمایی خواهد شد.
آمار بالای مدارس فرسوده غیردولتی در تهران مدیر کل مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش گفت: یقینا یکی از دغدغه های ما بعضی از مدارس فرسوده ای است که عموما در مناطق بافت فرسوده قرار دارند.
دادستانی به تخلفات شهرداری ورود کند یک حقوقدان با اشاره به افشاگری‌های اخیر شهردار تهران گفت: اولین وظیفه متوجه شخص آقای شهردار تهران است و لازم بود وی همزمان با طرح موضوع در شورای شهر طی درخواستی از دادستان محترم تهران تقاضای رسیدگی مو...
بازار داغ خانه‌های ۶۰ تا ۷۰ متر در پایتخت خانه‌های با متراژ ۶۰ تا ۷۰ متر مربع، هر ماهه بیشترین سهم از معاملات مسکن شهر تهران را به خود اختصاص می‌دهند.
اهمیت نقش شادی در توسعه شهر تهران عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تهران شادی ندارد گفت: تنها ۶ هزارم بودجه تهران در سال ۹۵ به توسعه و ایجاد زیرساخت های تفریحی اختصاص داده شده بود.
همایش ˝خبر خوب˝ در تهران برگزار شد نخستین همایش «خبر خوب» توسط خبرگزاری فارس، با حضور مقامات و چهره‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار شد.
دستاوردهای طرح رعد ۷ در پایتخت فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره مکشوفات طرح رعد ۷ گفت: در این طرح ۴۰۳ سارق دستگیر و همچنین ۴۳ باند متلاشی شدند و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه مکشوفه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.
مسمومیت ۵ نفر در یک رستوران سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع گازگرفتگی در یک رستوران خبر داد و گفت: پنج نفر براثر این حادثه دچار مسمومیت شدند.
تجدید بیعت با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: ما می خواهیم با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی تجدید بیعت کنیم.
مدارس با نشاط و سرزنده باشند گردهمایی مدیران مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران با حضور مهندس باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
صفحه 2 از 1256  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر