بازدید کمیسیون امنیت ملی از زندان اوین و رجایی شهر نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از بازدید کمیسیون متبوع خود از زندان اوین و رجایی شهر خبر داد.
ضرب‌الاجل مجلس برای دوشغله‌ها نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب طرح ممنوعیت کارمندان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از عضویت در هیات‌های مدیره و مدیریت عامل با تعیین ضرب‌الاجل سه ماهه برای دوشغله‌ها، اشتغال دوشغله‌ها به یکی ا...
خانه‌ی باستان‌شناسان با اجرای وظایف ذاتی سازمان میراث فرهنگی آباد می‌شود یک استاد رشته‌ی باستان‌شناسی در دانشگاه تهران گفت: اگر مسئولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فقط درصدد اجرای وظایف ذاتی این سازمان برآیند و آن را تخصص‌مدار کنند، در واقع خانه‌ی باستان‌شناسان را آباد ک...
آلودگی هوا، اما و اگرهای دو و میدانی هیئت دو و میدانی استان تهران میزبان مسابقات جایزه بزرگ این استان در 11 ماه است.
تصمیمی مبنی بر اجرای طرح زوج و فرد اتخاذ نشده است جانشین رئیس پلیس راهور کشور گفت: هنوز تصمیمی مبنی بر اجرای طرح زوج و فرد گرفته نشده است.
اجرای طرح زوج و فرد خودروها از درب منازل در کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران اجرای طرح زوج و فرد کردن خودروها از فردا تا پایان هفته از درب منازل و ممنوع شدن فروش آرم طرح ترافیک تصویب شد.
آمادگی دولت برای احداث مسکن ویژه دربافت فرسوده استاندار تهران درباره آخرین وضعیت مسکن ویژه تهران که از ماه‌های پیش احداث آن در چندین نقطه تهران اعلام شده است، گفت: تنها در پنج نقطه از تهران واحدهای مسکن ویژه احداث و به متقاضیان واگذار می‌شود.
خیابان‌های انقلاب و ولیعصر(عج) با متدهای روز دنیا نورپردازی می‌شوند با گذشت حدود چهار سال از تصویب یک فوریت «طرح جامع روشنایی شهر» در شورای شهر تهران، هم‌اکنون تدوین مقدمات و دستورالعمل‌های این طرح به پایان رسیده و در صورت تصویب تمامی دستگاه‌های ذیربط، اجرایی خواهد شد...
میانگین قیمت هر متر مربع زمین در تهران براساس آمار مرکز آمار ایران میانگین قیمت هر متر مربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در تهران دو میلیون و ۶۲۹ هزار تومان است.
اژدها سواران در دریاچه آزادی به مصاف هم می روند بنا بر اعلام کمیته مربیان انجمن دراگون بت ایران، آزمون های انتخابی تیم های ملی آقایان و بانوان کشورمان طی روزهای 28 دی تا 3 بهمن در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
صفحه 1312 از 1320  اول  قبلی   1307    1308    1309    1310    1311    1312    1313    1314    1315    1316    1317   بعدی  آخر