پلیس راهور در پی توقف خودروهای دارای دستور قضایی رئیس پلیس مرکز کنترل و ترافیک راهور تهران گفت: یکی از وظایف عوامل پلیس راهور بر خورد با خودروهای دارای دستور توقف از سوی مقامات قضایی است.
آخرین قیمت خودروهای خارجی در بازار تهران تویوتا لندکروز در بازار 244 میلیون به فروش میرسد.
انتخابات هیئت تکواندو تهران امروز برگزار می شود مجمع انتخاباتی هیئت تکواندو استان تهران چهارشنبه 13 دی برگزار می شود.
حکم جدید محسن رضایی برای یکی از اعضای جبهه ایستادگی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حکمی مسئول سازمان جوانان جبهه ایستادگی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
ساماندهی محله هرندی قائم مقام شهرداری منطقه 12 از نیازسنجی و ساماندهی محله هرندی با شناسایی نقاط ضعف و قوت این محله خبر داد.
علی اوسیوند متولی امامزاده‌ای در اطراف تهران شد علی اوسیوند در نقش متولی یک امامزاده با گریم خاصی در سریال ˝نون خامه‌ای˝ به کارگردانی کاظم راست‌گفتار ظاهر شده است.
مراسم ختم صادق رهنورد برگزار شد مراسم ختم صادق رهنورد با حضور برخی افراد برگزار شد.
تعدیل عیار طلا یعنی كاهش از ماهیت و ارزش آن ! تنوع در عیار طلا موجب ایجاد مشكلات فراوان در صنعت طلا و جواهر و باقی ماندن آن تا مدتهای طولانی خواهد شد.
مهدوی کیا: شرایط ما بهتر از گهر است بنابراین باید ببریم کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای دیدار با گهر دورود آماده می شویم زیرا بازی سختی پیش رو داریم.
تور برج­های تهران ویژه اصحاب رسانه برگزار می ­‌شود همزمان باسالروز ثبت نخستین اثر ثبتی تهران درفهرست میراث ملی کشور، برنامه گردشگری برج­های تهران ویژه اصحاب رسانه حوزه میراث فرهنگی در هیاتهای امناء اماکن تاریخی، موزه­ها و میراث فرهنگی برگزار می­‌شود.
صفحه 1312 از 1313  اول  قبلی   1304    1305    1306    1307    1308    1309    1310    1311    1312    1313   بعدی