شرایط ثبت‌نام و قیمت مسکن ویژه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران از تایید صلاحیت حدود 1700 نفر از متقاضیان مرحله دوم ثبت‌ نام سایت تهرانسر مسکن ویژه تهران خبر داد.
رأی مردم مرا شوکه کرد بازیگر مجموعه‌های طنز تلویزیون گفت: رأی و انتخاب مردم به عنوان بازیگر برتر، بزرگترین عیدی‌ام در سال 92 بود.
صدرو 10 هزار آرم طرح ترافیک روزانه برای شهروندان مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: برای سال جاری نیز 10 هزار آرم طرح ترافیک روزانه برای تردد شهروندان در محدوده طرح ترافیک در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.
سامانه الکترونیکی تشکیل تعاونی ها مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: به منظور تشکیل تعاونی، متقاضیان می توانند درخواست های خود را تنها از طریق سامانه الکترونیکی تشکیل تعاونی ها ارایه دهند.
خبرهای ورزش اسکی در ایام نوروز برگزاری ششمین دوره مسابقات پرش آزاد اسکی، بازدید سجادی از پیست شمشک، برگزاری جشنواره اسکی ویژه کودکان و ... از جمله خبرهای مهم اسکی است.
آل اسحاق عناوین سیاست ها و برنامه های خود را تشریح کرد کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن بازدید از خبرگزاری مهر در گفتگو با خبرنگاران سیاست ها و برنامه های انتخاباتی خود را تشریح کرد.
جبهه حزب‌الله فقط یک کاندیدا دارد دبیرکل جبهه حزب‌الله ‌ضمن تکذیب اخباری مبنی بر حمایت جبهه حزب‌الله از هاشمی رفسنجانی برای نامزدی در انتخابات آتی گفت: جبهه حزب‌الله فقط یک کاندیدا دارد و آن شخص هم بنده هستم.
بیش از 90 درصد ستادهای شهرستانی قالیباف فعال شده‌اند نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: ستادهای انتخاباتی شهرستانی آقای قالیباف هم فعالیتشان را انجام می‌دهند و بیش از 90 درصد از این ستادها شروع به فعالیت کرده‌اند.
توصیه آقاتهرانی به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر خبرنگاران کارشان را درست انجام ندهند مشکل ایجاد می‌شود و این گناه دارد.
اهمیت درك درست كاندیداهای انتخابات از مقوله سیاست عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مهمترین ویژگی‌های كاندیداهای انتخابات را قانون اساسی مشخص كرده و در قسم‌نامه رئیس‌جمهور نیز این موضوع به خوبی تبیین شده است.
صفحه 1253 از 1326  اول  قبلی   1248    1249    1250    1251    1252    1253    1254    1255    1256    1257    1258   بعدی  آخر