بیست و‌ششمین نمایشگاه کتاب تهران حدود دویست ناشر الکترونیک درخواست ثبت نام در بیست‌و ششمین نمایشگاه کتاب تهران کردند که از این تعداد تاکنون 60 ناشر حائز شرایط ثبت نام شده‌اند.
اسکان موقت مهمانان نوروزی تهران معاون توسعه رفاه اجتماعی و امور گردشگری شهرداری تهران گفت: در ایام نوروز اجرای مباحث گردشگری ، تورهای گردشگری ، اسکان موقت مهمانان نوروزی شهر تهران در تمام مناطق و همچنین در منطقه یک اجرا می شود.
اشد مجازات برای ترمینال های گرانفروش معاون حقوقی و ارجاع احکام سازمان تعزیرات استان تهران از بازرسی 100 ترمینال ،رستورانهای بین راهی و میادین میوه و تره و بار خبرداد.
ادامه ثبت‌نام مسکن ویژه تهرانی‌ ها وزیر راه و شهرسازی از ادامه ثبت‌نام مسکن ویژه تهران و بهره‌برداری از واحدهای درحال ساخت تا پایان سال خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی مسکن با واریز مبلغ ثبت‌نام کنند.
˝یک فنجان آرامش˝ در انتظار آنتن ˝ یک فنجان آرامش ˝ عنوان برنامه ای از گروه دانش و اقتصاد شبکه تهران است که در فروردین ماه بر روی آنتن می رود.
طرح میدان انقلاب نهایی شد مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران گفت:طرح میدان انقلاب قطعی شده اما به دلیل مسایل فنی هنوز به اجرا درنیامده است.
کاندیداها از پرونده رقبا سوء استفاده نکنند امام جمعه موقت تهران گفت: کاندیداها نباید به طرفداران خود اجازه دهند که رقبا را با ناسزا بدرقه کنند.
وقتی برای آزمون و خطا نداریم شهردار تهران صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.
میدانی که حسن‌، آباد نکرد میدان ˝حسن آباد˝ تهران هر روز شاهد مردمانی است که روزانه چندین بار با گذر ازآن از سرگذشت آن بی اطلاعند.
تاثیر مثبت مسکن مهر بر بازار داخلی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از تاثیر مثبت مسکن مهر در بازار داخلی خبر داد .
صفحه 1253 از 1320  اول  قبلی   1248    1249    1250    1251    1252    1253    1254    1255    1256    1257    1258   بعدی  آخر