اعزام خانواده شهدای تهران به اردوهای راهیان نور 450 نفر از اعضای خانواده شهدای دارالشهدای تهران، در آستانه سال نو در قالب اردوی راهیان نور، راهی مناطق جنگی جنوب می شوند.
˝اقتصاد مقاومتی˝ رویكرد راهیان نور ˝مسئول بسیج دانشگاه امام صادق˝ (ع)از برگزاری اردوی راهیان نور با رویكرد اقتصاد مقاومتی از سوی دانشجویان این دانشگاه به شهرهای عملیاتی خبر داد.
آرامش در بازار طلا هفته گذشته، هفته ای پر نوسان برای بازار طلا به شمار می رود اما در پایان هفته با آرام گرفتن هر مثقال طلا بر نرخ 602 هزار تومان، تنها 8500 تومان افزایش را نسبت به روز شنبه به ثبت رساند.
هادی ساعی قهر کرد هفته پایانی لیگ برتر تکواندو با غیبت هادی ساعی و تیم حفاری جمعه 18 اسفند در خانه تکواندو تهران برگزار شد.
برف تهران فیلم مهدی رحمانی را تمام کرد انتظار گروه فیلمبرداری فیلم سینمایی «برف» برای ثبت سکانس پایانی فیلم به آخر رسید و بارش برف تهران به کار این پروژه پایان داد.
نمایشگاه کاهش مخاطرات چهارشنبه‌ سوری مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران از برپایی 100 نمایشگاه ثابت و سیار در راستای کاهش رفتارهای پرخطر ویژه چهارشنبه آخرسال خبر داد.
اتوبوس‌های پایتخت یک روز در میان شسته می‌شود معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار تهران اعلام کرد: کلیه اتوبوس‌ها و قطارهای مترو هر روز و یا حداکثر یک‌روز در میان ، متناسب با نوع سرویس و امکانات پایانه‌ها، شستشو می‌شود.
نمایشگاه مطبوعات تخصصی همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه نشریات تخصصی و دانشگاهی از چند جلد کتاب حوزه مطبوعات و رسانه رونمایی می‌شود.
نمایشگاه مد و لباس از تهران رصد می شود برنامه ˝ از تهران ˝ سیمای فرانسوی شبكه سحر به نمایشگاه مد و لباس تهران كه این روزها در حال برگزاری است، می پردازد.
نمایشگاه صنایع و هنر های خانگی در واپسین روزهای سال ودر استقبال از عید باستانی نوروز نگار خانه آبی نمایشگاه صنایع دستی خانگی را طی روزهای 16 الی 24 اسفند برگزار می کند.
صفحه 1253 از 1307  اول  قبلی   1248    1249    1250    1251    1252    1253    1254    1255    1256    1257    1258   بعدی  آخر