سریال ممنوعه از تهران به شمال فیلمبرداری سریال ویژه شبکه نمایش خانگی “ممنوعه” بعد از اتمام فیلمبرداری بخش بیمارستانی در تهران، در شمال ایران ادامه دارد.
آزار و اذیت وحشیانه پسربچه خردسال کودک هشت ساله ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد لاابالی شد.
قیمت مسکن در گران ترین منطقه تهران منطقه ۱ جدا از این‌که گران‌ترین منطقه تهران محسوب می‌شود، طی چهار ماه اخیر میانگین ۳ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان افزایش قیمت مسکن را در هر متر مربع به ثبت رسانده است.
ساماندهی دستفروشان اطراف تئاتر شهر دو عضو شورای شهر تهران بر ساماندهی دستفروشان اطراف فضای فرهنگی میراثی تئاتر شهر تاکید کردند.
ممنوعیت فروش سلاح اسباب بازی در تهران فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت فروش اسباب بازی‌های شبه سلاح در فروشگاه‌ها خبر داد.
فعالیت شورایاریها در تهران قانونی شود یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تعیین جایگاه قانونی شورایاری‌ها، گفت: مجلس باید با طرحی دو فوریتی هر چه زودتر جایگاه قانونی شورایاری‌ها را مشخص کند.
توسعه ورزش‌های همگانی در تهران آیین پایانی نخستین دوره رقابت های نشاط سالمندی با حضور شهردار تهران و در سالن ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.
خط ۷ مترو؛ افتتاح عجولانه یا تبلیغاتی؟! معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در واکنش به اظهارات اخیر مهدی چمران رییس سابق شورای شهر تهران، او را به بازدید مشترک از خط ۷ مترو در حضور خبرنگاران فراخواند.
احتکار خودرو در یکی از بازارهای بزرگ تهران دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار کرد: ۲۷۰ دستگاه خودروی اپتیما دو سال در پارکینگ یک مجتمع تجاری بوده که برای حمل و نقل و ترانسفر آن مجموعه تهیه شده است.
توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران رئیس سازمان نوسازی بافت فرسوده شهر تهران گفت؛ توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران، رویکرد سازمان نوسازی در بافت فرسوده است.
صفحه 10 از 1323  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر