تهران در خطر جیره‌بندی آب مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تاکید براینکه باید از هم‌اکنون نگران وضعیت آب در سال آینده باشیم، گفت: اگر روالِ کنونی تا سال ۹۸ ادامه یابد و خدای ناکرده نزولات به همین اندازه باشد، بی تردید آب جی...
فروش آبمیوه‌های قاچاق در سوپرمارکت‌ها مدت‌ها از جولان آبمیوه‌های قاچاق عربی در سوپرمارکت‌ها می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد برای عرضه این آبمیوه‌ها سخت‌گیری خاصی لحاظ نشده و در نهایت حساسیت‌ها به چند برند خاص مربوط شده است.
جشن «ارمغان اردیبهشت» برگزار شد دومین جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سال تاسیس رادیو در ایران، در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
فعالیت آرایشگران غیرمجاز در تهران رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت؛ دستگاههای مسؤل و اتاق اصناف باید تمهیداتی بیندیشند که به جای برخورد قهری، فعالان صنفی را برای گرفتن مجوز تشویق کنند.
دولت با موتورسیکلت‌سازان کنار آمد دولت با درخواست موتورسیلکت‌سازان مبنی‌بر ارائه فرصت ۱۰ ماهه تا ابتدای دی‌ماه سال‌جاری به‌منظور تولید موتورسیکلت‌هایی با استاندارد یورو ۴ و شماره‌گذاری مجدد موتورسیکلت‌ها با استاندارد یورو ۳ تا آن زمان...
جشن ۷۸ سالگی رادیو برگزار می‌شود جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می شود.
بازداشت دادستان سابق تهران در شمال کشور مرتضوی پس از انتقال به تهران به زندان اوین برده شده تا دوران محکومیت خود را سپری کند.
کمبود سرانه ورزشی در تهران جلسه بررسی اعتبارات ورزش و جوانان استان تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش، در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
گزینه‌های شهرداری تهران مشخص شدند از سوی اعضای شورای شهر تهران اسامی گزینه های تصدی گری شهرداری تهران اعلام شد.
«زیر صفر» در دیوار چهارم روی صحنه می رود «زیر صفر» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا سید، از روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه، در تماشاخانه دیوارچهارم به روی صحنه می رود.
صفحه 10 از 1307  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر