دشمن‌های ما از احمق ها هستند سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اوضاع تحت کنترل است و نیازی به حضور سپاه نبوده است گفت: دشمنان ما از احمق ها هستند.
تهران در نهایت امنیت به سر می‌برد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران گفت: خوشبختانه در هیچ‌یک از نقاط شهر تهران که در شب‌های گذشته که شاهد ناآرامی بودیم،امشب اتفاقی رخ نداده و شهر در نهایت امنیت به سر می‌برد.
نمایش «گتو» به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام از ۲۴ دی ماه به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران اجرای خود را آغاز می‌کند.
آئین نامه ساماندهی تهران به سرعت نهایی شود معاون اول رئیس جمهور گفت: آئین نامه ساماندهی تهران بزرگ باید به سرعت تدوین و نهایی شود که برای این کار لازم است هماهنگی لازم میان دستگاه های مرتبط با محوریت وزارت راه و شهرسازی ایجاد شود.
اتمام حجت رئیس دادگاه انقلاب تهران با اغتشاشگران رییس دادگاه انقلاب تهران گفت: هر روزی که از اغتشاشات بگذرد و افراد دستگیر شوند، جرم و مجازات‌شان بیشتر می‌شود و ما اینها را دیگر معترضین نسبت به حقوق‌شان نمی‌دانیم بلکه این افراد کسانی هستند که می‌خو...
علت افزایش قیمت مسکن در بعضی نقاط تهران یک کارشناس مسکن گفت: افزایش ۱۵ درصدی قیمت و رشد ۵۰ درصدی معاملات مسکن شهر تهران در آذرماه به دلیل تصمیم برای تبدیل به احسن کردن واحدهای مسکونی توسط اقشار متوسط است اما نمی‌تواند احتمال ایجاد جهش قیمت ...
حضور بانوان موتورسوار در پیست آزادی تهران تمرینات موتور ریس بانوان باحضور علاقه مندان به این رشته ورزشی به صورت رسمی در پیست موتورسواری آزادی تهران برگزار شد.
استفاده از ناوگان پاک در حوزه حمل و نقل عمومی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: دولت باید سیاست عمومی درباره افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی داشته باشد، اما این افزایش تعرفه نباید بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی باشد چرا که برنامه شهرداری برا...
بالاترین رشد قیمت مسکن در منطقه پنج تهران در آذرماه سال جاری واحدهای مسکونی واقع در منطقه ۵ با میانگین ۶ میلیون تومان در هر متر مربع بیشترین متوسط رشد را نسبت به سایر مناطق شهر تهران داشتند.
سیر صعودی روند تخلفات ساختمانی در تهران رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در نشست خبری خود گزارش ۱۰۰ روزه این کمیسیون را ارائه کرد.
صفحه 10 از 1255  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر