اعتراض کسبه بازار تهران به شرایط اقتصادی بخشی از کسبه بازار بزرگ تهران صبح امروز در اعتراض به شرایط نامساعد اقتصادی و نرخ ارز دست از کار کشیدند.
فعالیت های موازی در سراهای محله در تهران رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت؛ هم اکنون بسیاری از سرای محلات با فعالیت‌های کاملاً ناهمخوان و به دور از اهداف اجتماعی مدیریت شهری دایر می‌باشند و معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران به عنوان د...
لزوم توسعه خطوط دوچرخه‌سواری در تهران شهردار تهران گفت: در کنار توسعه حمل و نقل عمومی باید توجه ویژه‌ای به مسیرهای دوچرخه سواری و توسعه آن در شهر تهران داشته باشیم.
امنیت شغلی خبرنگاران همشهری در خطر است معیشت چند صد خبرنگار شاغل در موسسه همشهری به صورت جدی در معرض تهدید قرار گرفته است.
شناسایی ساختمان های ناایمن در پایتخت مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از شناسایی ۲۱ هزار و ۶۹۶ ساختمان ناایمن در پایتخت خبر داد.
جشنواره نقش بهار تهران برگزار شد همزمان با آخرین روز بهار، جشنواره نقش بهار تهران با حضور پرشور هنرمندان و تعدادی از مسوولین حوزه فرهنگی برگزار شد.
آشفتگی در بازار اجاره مسکن با شروع فصل تعطیلات، جنب‌وجوش در بازار اجاره آغاز شده و این بازار تحت تاثیر پنج عامل در مسیر تنش قرار دارد.
افتتاح اولین نمایشگاه عکس «ثمر» نخستین نمایشگاه عکس جشنواره مردمی و دانشجویی «تئاتر ثمر» تا روز چهارشنبه ٦ تیرماه در نگارخانه یاسمین دایر است.
مردم در خرید خودروی خارجی عجله نکنند مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: اگر مردم در خرید خودروی خارجی عجله دارند حتماً از شرکت های نمایندگی تهیه کنند.
بازپس گیری املاک واگذار شده در شهرداری تهران معاون نظارت شورای شهر تهران گفت: تک تک واگذاری‌ها برای اخذ مجوز مجددا به شورا معرفی می‌شوند و یا شورا نسبت به بازپس گیری آنها اقدام خواهد کرد.
صفحه 10 از 1317  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر