مساجد مهمترین عرصه ظهور و بروز هنر اسلامی نشست نقش مساجد در محور محلات با تاکید بر ظرفیت های دین اسلام و تقویت حضور خانواده ها برگزار شد.
فروش دستگاه گنج‌یاب و نقشه‌های دفینه و گنج فردی که قصد فروش چند نقشه از گنج‌های مدفون در یکی از شهرستان‌های حاشیه تهران را داشت پس از ۱.۵ ماه اقدامات اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شد.
دستگیری موتورسواران هنجارشکن در شمال پایتخت سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری موتورسواران هنجارشکن شمال پایتخت خبر داد.
دستگیری ۵۵۵ سارق و مالخر در پایتخت رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۵۵۵ سارق و مالخر در تهران در قالب اجرای طرح رعد ۱۴ خبر داد.
نمایشگاه گروهی نقاشی «کلک خیال» آثار گروهی از هنرمندان آموزشگاه نقاشی «راه کمال الملک» با عنوان «کلک خیال» تا سوم شهریوردرنگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا است.
مهلت تعویض دسته‌چک‌های قدیم تمدید شد بانک مرکزی در اطلاعیه ای مهلت تعویض دسته‌چک‌های قدیم با دسته‌چک‌ صیادی را تا ششم آبان و به مدت دو ماه تمدید کرد.
بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران باید اصلاح شود رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خواستار تشکیل جلسه اضطراری برای اصلاح بودجه ۹۷ شهرداری تهران شد.
رسیدگی به ۲۰ پرونده ناشران تهرانی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات ناشران استان تهران با بررسی حدود نیمی از ۲۰ پرونده رسیده به هیئت، احکامی را برای متخلفین صادر کرد که پس از تائید از سوی وزیر ارشاد، به متخلفین ابلاغ شد.
کمبود مواد اولیه برای تولیدکنندگان کفش رئیس­ اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان کفش دست دوز، از کمبود مواد اولیه و انتظار تولید کنندگان کفش برای ترخیص مواد اولیه موجود در گمرک خبر داد.
اجرای طرح دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی طرح استفاده از دوچرخه های هوشمند در ۲۱۷ شهر دنیا به عنوان راهکاری برای برون رفت از آلودگی هوا و ترافیک اجرا می شود، موضوعی که می تواند در کلانشهرهای کشور هم فرهنگسازی و اجرا شود.
صفحه 10 از 1326  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر