مسابقات سرعت قهرمانی کشور برگزار شد نتایج نهایی کلاس های مختلف راند آخر مسابقات سرعت قهرمانی کشور مشخص شد.
همه مردم بر مسئولان نظارت داشته باشند امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ما از صمیم جان می خواهیم فاصله و حجابی بین ما و مردم نباشد، تصریح کرد: همه مردم بر مسئولان نظارت داشته باشند و این را بدانیم که باید ارزش ها را در هر کسی مورد تج...
شرط فروش ارز در صرافی های مجاز درحالی برخی صرافی های مجاز تنها در قبال دریافت بلیط و پاسپورت به متقاضیان دلار دولتی می فروشند که بانک مرکزی این شرط را غیرقانونی اعلام کرده است.
کتاب شمع رونمایی شد به همت شورایاری محله بیمه، شامگاه پنجشنبه دهم اسفند ماه در سرای محله بیمه از کتاب ˝شمع˝ رونمایی شد.
گالری گردی در شهر تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
درختان چنار خیابان ولیعصر احیا می شوند شهردار تهران در مراسم ساماندهی و احیای درختان چنار خیابان ولیعصر با شعار «هر خانواده ایرانی، یک درخت» گفت: موضوع فضای سبز در کلانشهر تهران اهمیت بسیار زیادی دارد، ما زمانی آنقدر درخت چنار در تهران داش...
ویترین جشنواره مد و لباس در برج میلاد مدیرعامل برج میلاد گفت: ما همواره آمادگی خود را برای تعامل بیشتر و همچنین تبلیغات بیشتر برای رونق دهی و ترویج فرهنگ و لباس ایرانی میان مردم و همشهریان اعلام کرده ایم.
برخورد قاطع با عاملان جنایت خیابان پاسداران عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: قوه‌قضائیه با آشوبگران خیابان پاسداران به سرعت و با قاطعیت برخورد کند.
تبلیغات گلشیفته بدون مهناز افشار! همزمان با توزیع سریال گلشیفته، مهناز افشار ممنوع‌التصویر شد.
تهران به شهر هوشمند تبدیل می شود امروز یکی از الزامات حرکت به سمت شهر هوشمند را حضور استارت اپ ها یا کسب و کار نوین می دانند که شهرداری تهران بر حمایت از آن ها تاکید دارد.
صفحه 10 از 1288  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر